امپراتوری 1810

نام های جایگزین: امپراتوری 1810

امپراتوری بازی 1810 - بازی کامپیوتر، که شما را به یک دوره بزرگ حوادث را. بار از ناپلئون و فتح اروپا ، یک راهپیمایی در مسکو و پس از آن جنگ آزادی اروپا از ناپلئون و سقوط خود را . این زمان امپراطوری 1810 است.

امپراتوری آنلاین 1810 - این استراتژی که تقاضا . تصمیم بگیرید که سرنوشت فرانسه، پروس و انگلیس را به ارتش ملت خود را به شکوه و جلال و افتخار. از شکوفایی مراقبت و تجارت شهرستانها مرفه در جهان در قرن نوزدهم اوایل [_2_ ] قرن. کشف سال امپراطوری 1810 .

امپراتوری 1810 ثبت نام به طور عمده شامل موارد همان است که شما با پر کردن در هنگام ثبت نام در بازی های دیگر. رابط سایت بازی در آلمان معرفی شده اند.

به منظور ثبت نام، شما باید در زمینه های زیر را پر کنید:

1. سلول اول نام کاربری خود را وارد کنید. ممکن است که آن را نادرست بود، بنابراین شما می توانید آن را واقعی کند.

2. با دقت وارد کنید آدرس ایمیل خود را.

3. رمز عبور خود را ایجاد کنید. در مورد آن فکر می کنم با دقت، ترجیحا با استفاده از هر دو اعداد و حروف هر الفبا. این قابلیت شما را از رمز عبور خود را تضمین کند.

4. تکرار کد برای تایید رمز عبور خود را در سلول های پس از آن.

5. پس از خواندن قوانین و موافقت نامه های سایت، یک علامت در سلول مناسب که در آن شما تایید می کنند که شما همه چیز را که شما اسناد ارائه شده توسط وب سایت از بازی امپراتوری 1810 را خوانده موافقت قرار داده است.

6. سپس با کلیک بر روی « kostenlos anmelden » .

حالا شما یک بازیکن ثبت شده است.

بازی امپراتوری 1810 شما می توانید، بدون تردید، در مورد قدرت کامپیوتر شما، چرا که این بازی مهم است - آن است که یک اتصال به شبکه می باشد. نکته اصلی - این است که مطمئن شوید که شما هر گونه تصادف با شبکه نداشته و سرعت اینترنت به اندازه کافی بالا بود.

امپراتوری در سال 1810 شما را با یک مرورگر است که امکان نصب و راه اندازی از مشتریان بازی خاص بازی کند.

در سال 1810 امپراتوری آنلاین حول محور 1810، فتح ناپلئون به اروپا و جنگ های پس از آن از آزادسازی.

در ابتدای بازی شما یکی از این سه کشور را انتخاب کنید: فرانسه، پروس و انگلستان است.

1. فرانسه کشور تهاجمی ترین با بالاترین قدرت حمله است.

2. انگلستان به دفاع از جزیره است.

3. پروس در وسط دو نفر دیگر است.

گام بعدی در امپراتوری در سال 1810 ساخت و ساز از شهرستان جدید است.

اولین وظیفه شما این - این مهاجران، که شما نیاز به ساخت ساختمان ها، و شروع به شرکت در تجارت. شما باید به سرعت سازماندهی احتمال حمله و یا دفاع در ساختن شهرستان خود را، البته، آن همه به ملیت شما بستگی دارد. اگر شما می خواهید، شما می توانید حمله، اما نه به عنوان یک انگلیسی.

البته، نبرد و جنگ - این نکات کلیدی امپراتوری 1810.

برای این کار، شما همیشه نیاز به یک ساختمان قوی و قدرتمند ارتش، نظامی سربازخانه، اصطبل و اسلحه خانه خواهد شد.

امپراتوری آنلاین 1810 شما را قادر به تجربه عمل است که در یک زمان بسیار خوبی صورت گرفت. احساس قدرت واقعی از فرانسه و ثابت کند که شما برنده است! موفق باشید به شما در این نبرد!

 

بازی همچنین