امپراتوری: مجموع جنگ

نام های جایگزین: امپراتوری: مجموع جنگ

امپراتوری مجموع بازی جنگ - استراتژی به نوبه خود مبتنی بر اعدام کاملا ترکیبی از همه بهترین ویژگی های این ژانر است و بهترین تاکتیک های نظامی گرفته شده است. همه رویدادها در این پروژه را در زمان واقعی توسعه. این بازی به تمام کسانی که دیوانه در مورد بازی ها در افراد نظامی تجدید نظر شود. این پروژه در کیفیت واقعا بالا انجام شده است و با روح - گرافیک عالی، انیمیشن است که به خوبی انجام شده است، گیم پلی سزاوار احترام است. این پروژه یک سیستم گرافیکی کاملا جدید، اجازه می دهد تا شما را به لذت بردن از بازی در نقاشی های دریایی شگفت انگیز است. علاوه بر این، هر بازیکن در دسترس است به مناظر جدید و فلور غیر معمول خواهد بود. تعجب دلپذیر - تغییر به طور منظم از شرایط آب و هوایی.

امپراتوری بازی های جدید: مجموع جنگ خواهد شد به شما در زمان دور قرن هجدهم منتقل شده است. به طور دقیق، آن شروع می شود بازی تمام عمل در سال 1700، و شما می توانید وقایع تاریخی و تأثیر آن بر تغییرات تا 1799 را تماشا کنید. با این حال، از امروز وعده داده شده به توسعه دهندگان پروژه در نهایت قادر خواهد بود به بازی ادامه - نقشه ها و تکالیف جدید خواهد شد به زودی معرفی شده اند. شما در نقش فرمانده شجاع و مسئول احساس راحتی کنید. به رهبری شما خواهد بود نه تنها به دریا، بلکه زمین در رحمت خود را و احتیاط خواهد ملت محاسبه. شما و شخصیت خود را می توانید بررسی اگر شما می خواهید تمام جهان. و مطمئن شوید که همه موارد فوق را در چشم خود، شما می توانید برای امپراتوری به دنبال: مجموع جنگ تریلر ویدیو.

برای به دست آوردن یک مزیت در این بازی، شما را مجبور به اعمال و بهبود مهارت های دیپلماتیک خود را. آماده برای آنچه که شما باید ارائه دهد و سازماندهی ائتلاف و اتحاد است. بر روی شانه های خود را به مسئول کنترل مسیرهای تجاری موجود تازه تاسیس و طولانی خواهد بود. اما برای شروع بازی شما نیاز به دانلود قبل از امپراتوری: مجموع جنگ.

در این پروژه، شرکت کنندگان قادر خواهند بود تا تمایل به ادامه جنگ، فرمانده فقط کشتی یا یک ناوگان سرنشین دار توسط بهترین دادگاه باشد. هنگامی که شما قادر به دانلود امپراتوری جنگ، شما می توانید در استراتژی گیم پلی خود و برنامه اجرا می کنند. هر حرکت ساخته شده در بازی، آن را به یک سال و نیم از زندگی است. شما می توانید با بازیکن های دیگر در زمان واقعی بازی کنند، با استفاده از نقشه تاکتیکی، اما در صورت لزوم، این بازی را می توان به حالت خودکار ترجمه شده است، با بارگذاری نقشه های تاکتیکی مورد نیاز نمی باشد.

(یکی در ابتدای بازی) جناح مجموع جنگ:

هر بازیکن می تواند در امپراتوری را کنترل کنید. با وجود این واقعیت است که پیش نویس اظهار داشت: بیش از 50 کسر، منطقی به شرکت کنندگان در پروژه موجود هستند با نام تجاری جدید، تنها تعداد کمی از آنها، بقیه را به عنوان توسعه و ترویج اضافه شده است.

[_0_ در بازی سه اصلی بخش بازی های دنیا وجود دارد

1. شمال امریکا است.

2. اروپا است.

3. هند.

شرق هند و ساحل فیل به عنوان مسیرهای تجاری قرار گرفت.

به خود آزمون بازی و مطمئن شوید که تمام فضائل آن، شما به سادگی نیاز به دانلود امپراتوری جنگ، عجله!

 

بازی همچنین