امپراتوری جهان 2

نام های جایگزین: امپراتوری جهان 2

بازی امپراطوری جهان 2 ایجاد یک بازی آنلاین گسترده مبتنی بر مرورگر است که در آن شما می توانید مسیر خود را در کهکشان را انتخاب کنید. شما می توانید از را انتخاب کنید 9 نژادهای مختلف با ویژگی های منحصر به فرد و آمار شروع مکان ها در این بازی نقشه های کهکشانی امپراطوری جهان II خواهد بود. جمع آوری 10 منابع مختلف از طریق سیارک ها استخراج و باقی مانده، پیکربندی 21 شاسی سفینه فضایی های مختلف با بیش از 66 اجزای - این اجازه خواهد داد که شما را به بسیاری از فرصت ها برای آزمایش. با 146 فن آوری های مختلف برای تحقیق این بازی را نمی توان به دست آورد و یا از دست داده. است تاکید قوی بر گیم پلی متحد امپراطوری جهان 2 آنلاین ، و به همین دلیل شما باید یکی از ملحق وجود دارد بسیاری از امپراتوری و یا خود را ایجاد نمایید. استفاده از کشتی های جنگی خود را به مبارزه با جنگ های زمان واقعی در برابر صدها نفر از بازیکنان از تیم مقابل و نیروهای نظامی به عنوان آخرین خط دفاعی عمل می کنند زمانی که همه کشتی های خود نابود خواهد شد امپراطوری جهان [_2_ ] 2 آنلاین .

شما می توانید یک دانشمند، یک دزد دریایی، جنگجو، تاجر و یک شکارچی فضل را در بازی امپراطوری جهان 2 تبدیل شده است. با بیش از 120،000 سیاره در 10000 بخش ها در بازی فضای کافی برای همه است!

قبل از بازی امپراطوری جهان 2، مطمئن شوید که کامپیوتر شما با سیستم مورد نیاز مانند: پردازنده فرکانس - 2GHz ، 1GB RAM، کارت گرافیک - 128MB. تاریخ در بازی امپراطوری جهان II می کند بسیاری از وقت خود را ندارد و آسان:

1.                   در صفحه اصلی، انتخاب گزینه "ثبت نام".

2.                   را وارد کنید.

3.                   لطفا یک ایمیل معتبر وارد کنید.

4.                   یک رمز ورود ایمن را وارد کنید.

5.                   انتخاب "ثبت نام" و امپراطوری جهان 2 ثبت نام شده است.

این بازی دارای ویژگی های مشخصه. این یک بازی است که برای اولین بار از 3D موتور گرافیکی فضای جهان است که از جاوا اسکریپت استفاده می شود. بازی امپراطوری جهان II پیشنهادات نبرد در زمان واقعی و همچنین گزارش آنلاین از جنگ، 10 منابع مختلف، 21 شاسی سفینه فضایی مختلف 146 فن آوری. سفینه امپراطوری جهان 2 آنلاین ممکن است به طور کامل از 66 قطعات مختلف مونتاژ. سفینه در حال حاضر ساخته شده است را می توان بازسازی و به روز رسانی - فرماندهان تحت تاثیر قرار دهد که قدرت از ناوگان. بازی تاکید قوی امپراطوری جهان 2 ساخته شده توسط اتحادیه برای ترویج. ترازبندی (بی طرف، اکسپلورر، جنگجو، دزدان دریایی، تاجر، شکارچی فضل) پخش بر اساس سبک خود را از بازی امپراطوری جهان 2 آنلاین .

بازیکنان را می توان به امپراتوری گروه بندی می شوند، شما می توانید کمپین های مبارزه با سازماندهی، سیاره ها را می توان به دست آورد.

شما امپراطوری جهان 2 بازی و متوجه است که در 30 روز اول شما می توانید از سیاره خود را ایجاد کنید، شروع به تحقیق برای به دست آوردن منابع، و غیره غیره در این زمان، سیاره خود را به طور کامل محافظت می شود، اما ناوگان های خود را می توان حمله کردند. پس از 30 روز، حفاظت امپراطوری جهان 2 آنلاین است، مهم نیست که چگونه بسیاری از نقاط شما داشته باشد.

بازی امپراطوری جهان 2 به شما این فرصت را به بمباران کشتی ها در سطح، که می تواند توسط مدارگردهای مریخ قبلا مورد حمله قرار می دهد. کشتی در این سیاره به نام معقول و شامل تعمیر کشتی، کشتی های بهبود، عروق.

بازی امپراطوری جهان II شما را با انواع سازمان ملل ارائه دهد. به عنوان مثال، Dzhamozoidy - یک ملت است که در همزیستی با خود و جهان خود زندگی می کردند. این آرم که نشان دهنده منشا و وحدت مردم در بازی امپراطوری جهان II نشان داده شده است. Veganiantsy نوع اراده اثر تاریخی می باشد. سوخت و ساز بدن خود را به طور قابل توجهی متفاوت از سایر نژادهای امپراطوری جهان 2 آنلاین است. مشخص شده است که مردم مجبور به انطباق با شرایط مختلف آب و هوایی می کنیم. برای این منظور، مردم در ارتباط سازماندهی شده بود بی اهمیت امپراطوری جهان 2 آنلاین .

در کشورهای دیگر شما می توانید با بازی یاد بگیرند امپراطوری جهان 2 آنلاین !

 

بازی همچنین