به بردگی گرفته شده: اودیسه به غرب

نام های جایگزین: به بردگی گرفته شده: اودیسه به غرب

به بردگی گرفته شد: اودیسه به غرب - یک بازی کاملا نشان می دهد که چگونه پروژه باید در سبک اکشن ساخته شده است. این پروژه به طور خاص برای ایکس باکس و Playtstaion ایجاد شد، و امروز شما می توانید آن را بر روی کامپیوتر شخصی خود را تست کنید. بازی با نظریه معروف بریتانیا نینجا توسعه داده شد. ارائه رسمی آن در سال های دور 2010 صورت گرفت، اما، با این حال، پروژه محبوب امروز برخوردار است. نگاهی به بازی، و واقعا درک است، اما آن را با کیفیت بالا و جالب است ممکن است هر gamer دوست ندارد؟

به بردگی گرفته شد: اودیسه به کامپیوتر غرب - به ما می گوید میمون داستان - یک متخصص واقعی در زمینه بقای شدید. آن را مانند یک ماهی در آب در قریب به اتفاق جهان پست آخرالزمانی احساس می کند. میمون کمک می کند تا سفر کوچک و شکننده است برای رسیدن به هدف خود را و زنده باقی می ماند.

مسلح با میمون - کارکنان قدرتمندی است که به راحتی می توانید حتی وحشتناک ترین روبات به شمع از فلز تبدیل شود. در طول گیم پلی شما از نزدیک با تریپ کار خواهد کرد، به عنوان دختر برای کمک به کنار آمدن با تصمیم گیری به طور منظم می اندازد پازل بازی. بنابراین شما هموار می تواند در بردگی: اودیسه به غرب به بازی، در ذهن داشته باشیم که شخصیت خواهد بود در انجام وظایف بسیار مفید نه تنها، می توان آن را یک مزیت واقعی در مبارزه - آن هر چیزی برای منحرف کردن توجه حتی حریف توانمند ترین هزینه و پس از آن ماهرانه جهش در پشت او، از بین بردن از combos.

ادامه ما به بردگی گرفته شد: اودیسه به کلی داستان غرب از ویژگی های اصلی بازی. بنابراین، در آغاز از شخصیت های خود را به حداقل مقدار شوک و تکنیک های جنگی، اما بیشتر بازی، مهارت های بیشتر می توانید دریافت کنید. ارتقاء می تواند راه را متنوع ترین نگاه - شخصیت می تواند حداکثر سطح سلامت افزایش و یا آموزش کارکنان خود را برای کار با اتهامات پلاسما. چه چیز دیگری آماده است برای شما را به بازی، یادگیری، شخصا تست شده است.

اودیسه به غرب:

برای شروع گیم پلی، به شما دانلود بردگی باید. این می تواند انجام شود در ثانیه با رفتن به هر تورنت ردیاب در دسترس باشد. هنگامی که شما وارد این بازی، شما یاد بگیرند که شما برای تنها دو نوع اصلی از اتهامات عنوان شده علیه رویداد در محدوده زمانی خواهد بود. آنها می توانند پر سر و صدا و پلاسما. پلاسما می تواند به سرعت و "بدون دردسر" حذف دشمن را برای یک زن و شوهر از عکس. اما با وضعیت اتهامات پر سر و صدا تا حدودی بزرگتر - آنها را قادر به خنثی کردن دشمنان حتی در یک فاصله بزرگ، و آن را به حملات در آینده ای نزدیک برای آسیب پذیر است. کدام روش برای شما مناسب است را در خود را انتخاب کنید، در حال توسعه استراتژی های منحصر به فرد خود را دارند.

برای دیدن برای خودتان بیش از همه، برای ارائه مجدد به بردگی گرفته شد: اودیسه به تریلر ویدیو غرب، که در آن تمام مزایا و ویژگی های بازی در minutest جزئیات شرح داده شده.

 

بازی همچنین