دوران جنگ های کلون

نام های جایگزین: دوران جنگ های کلون

مسلما، از شنیدن نام، به شما فکر می کنم که یکی دیگر از بازی های فانتزی کلون عصر که شما را به جهان از رویدادهای غیر واقعی است. اما عجله بسر می رسانید به برطرف کردن تصورات خود را. این بازی - بیش از یک بازی آنلاین است. این مردم عادی که می خواهند برای کمک به مردم عادی همان جای خود را در زندگی پیدا ساخته شده است. علاوه بر این، این بازی - یک راه عالی برای کسب درآمد اضافی. به سادگی شما باید پیوستن به درک چگونگی غیر معمول این بازی واقعا است.

این پروژه فوق العاده ای است که، اگر چه در ابتدا آن را سخت به این باور است، کمک خواهد کرد که شما را به خود را در زندگی واقعی تحقق بخشد. این استراتژی اقتصادی است. با ثبت نام در این بازی، شما خودتان را در شهرستان های مجازی، که در آن مردم زندگی می کنند، سیاست های در حال توسعه، اقتصاد است. و شخصیت خود را تبدیل خواهد شد کلون واقعی خود را. در حال پخش در عصر کلون ها به صورت رایگان، شما قادر خواهید بود به طور همزمان در توسعه کسب و کار واقعی، که در زیر بحث خواهد شد شرکت خواهد بود.

همانطور که در همه ی طرح های آنلاین، دوره مراحل ثبت نام کلون اجباری و ضروری است. رابط کاربری بازی کل به روسی ترجمه شده، پس مقابله با جزئیات از تکمیل فرم ثبت نام و با تمام بازی نکات اساسی مشکل نیست.

1. برای شروع ثبت نام شما نیاز به توسط لینک همین نام واقع شده در بالای صفحه بروید.

2. بعدی در مقابل شما فرم ثبت نام را باز کرد، شما نیاز به پر کردن در همه زمینه ها به منظور توجه به دستورالعمل از سیستم، پس از آن شما می توانید در طول جنگ های کلون شروع به بازی کند.

اگر مورد نظر، هر نام تجاری عضو جدیدی از این پروژه قادر به استفاده از صفحات خود فیس بوک و یا فیس بوک برای ورود به بازی باشد.

تا به امروز، این پروژه تا به بیش از 400،000 نفر، و با توجه به آمار که اکثر آنها قادر به کار به طور کامل با درآمد به دست آمده در این بازی برآورده شده است. همه بازیکنان نه تنها با هم ارتباط از طریق بازی، آنها نیز به طور مرتب سازماندهی جلسات در زندگی واقعی، که به اشتراک گذاشتن تجربه بازی با پارسه با نام تجاری جدید.

اسانس از بازی - به زندگی می کنند زندگی از کلون خود را به کار، توسعه، سعی کنید به کسب عنوان پول زیادی برای دیدار با تمام نیازهای خود. شما می توانید بازی کلون عصر توسعه و ارائه ایده ها و پروژه های خود را، که هر کدام را توسط دولت از سیستم در نظر گرفته و اگر تصویب شود، اجرای آن را در زندگی بازی کنند. فرآیند توسعه از این بازی بستگی دارد تنها در تخیل خود، پس دریغ نکنید! شما باید فقط دستور دادن به کلون کردن او، او به طور سیستماتیک انجام خواهد شد، حتی اگر شما نمی تواند برای برخی از زمان برای بازدید از پروژه.

در جمهوری دومینیکن در حال حاضر به طور فعال در حال توسعه مزرعه "سرزمین کلون ها"، بخشی از درآمد حاصل از فعالیت است که به عصر کلون کارگردانی آنلاین به ترویج بازیکنان فعال و با استعداد. همچنین پروژه پارسه زرنگ و دانا اختصاص داده شده بیشتر می تواند به عنوان جایزه تشویقی جواهرات با ارزش تولید شده در کارخانه، نیز در این پروژه متعلق دریافت کنید.

 

بازی همچنین