دوره 13

نام های جایگزین: دوره 13

آنلاین Era13 - تازگی در شبکه، اینترنت، واقع در یک دوره معین در تست بتا. این سبک Sci-Fi حجم باور نکردنی، قادر به تسخیر هر یک از سیستم نوآورانه خود را از توسعه شخصیت، و همچنین به عنوان یک سیستم مبارزه هیجان انگیز است. این پروژه مرورگر با موفقیت ترکیب MMO و RPG. شما در جنگ خلاق ترین را و قهرمان خود را پمپ، تلاش برای کمال. چه کسی نمی خواهد برای تبدیل شدن به شکست ناپذیر؟ اگر شما ترس به گام فراتر از مرزهای جهان آشنا، سقوط در جو، که در آن سحر و جادو باستان در هم تنیده با تکنولوژی های نوآورانه نمی - بازی Era13 فقط برای شما ایجاد شده!

بازی بازی Era13 شما می توانید با یک کامپیوتر معمولی، که مربوط به متوسط ​​سیستم مورد نیاز. سازندگان سعی کرده اند تا برای راحتی کاربران انجام دهید، و البته ما یک لیست از پارامترهای مربوطه را نداشته باشند، ما با خیال راحت می توان گفت که در مورد این موضوع در بازی نخواهد بود هوس باز. دسترسی به پروژه شما بدست می آورید پس از عبور از ورود به بازی Era13 شما. برای ایجاد یک حساب شخصی شما باید آدرس ایمیل گزارش، ایجاد یک رمز عبور، و سپس حساب خود را با کلیک کردن بر روی لینک خواهد شد که به نامه ارسال می شود را فعال کنید. Era13 ثبت نام اجازه خواهد داد که بازگشت دوباره و دوباره به حالت شروع تا زمانی که شما احساس می کنید که ماموریت به پایان می آید. با این حال، خیلی زود است که در مورد چگونگی آن لذت بخش به نگاه کردن از ارتفاعات از شکوه و عظمت کوه المپ در مقدونیه خواهد بود فکر می کنم. قبل از اینکه شما موفق شود، باید برای قرار دادن بسیاری از تلاش برای انجام یک دسته از مسئولیت های مختلف.

چگونه آن را تمام شده و چرا مردم را با کلیک کردن در عصر جدید تغییر کرده است؟ واقعیت این است که در پایان سال 2012 و هیچ بلایای طبیعی اتفاق نمی افتد، از گستره کهکشان بیگانگان شر، فولاد نه سود در سراسر بیماری همه گیر جهان در حال رشد است. به طور خلاصه، هر آنچه را که مخوف بشریت تصویب دور. اما همه بسیار ساده است. سایه به زمین، و مردم را دیدم که آنها می توانند یک هدیه ویژه ای داشته باشند، انجام کارهای، که قبلا هرگز رویای بود. اما آنها هنوز به یاد بگیرند که چگونه به استفاده از مهارت های جدید و بهبود آنها.

چه کسی شما را در دنیای جدید تبدیل، شما می توانید از پنج گزینه را انتخاب کنید. شخصیت به خاکستری (ماهر در مبارزه با کشورهای همسایه)، جنایتکاران و مجرمین (در آینده را مشاهده کنید، آنها می توانند مدیریت) تقسیم شده است، kibershamanov (صنعتگران ساخت لعنت قوی)، آژیر (عادت کرده اند به عمل در خط مقدم) و پری (در حال درمان متحدان توانایی آنها را حمایت، و دشمنان قادر به تحمیل آسیب بزرگ). روشن است که هر کس کار و مهارت های مورد نیاز برای انجام این وظایف خود را. چه نقشی را انتخاب می کنید، شما در تقاضا و نیاز در تیم باشد. پس به قلب خود گوش دهید قبل از اینکه شما در یک شغل تصمیم می گیرید.

علاوه بر این حرف، بازیکنان اجرا، تصاویر دیگر وجود دارد. شما در چنین شخصیت های معروف به عنوان استاد الکس (کشیش سابق)، اندرسون (مجموعه ای از مصنوعات و آثار باستانی) و Nokta (دختر گت) آمده است. که ممکن است برای دیدار با ماهواره ها، که هنوز هم در پی. این SKYE، VASILISA و توضیحات است. البته، این همه شگفتی می بازی Era13 آماده نیست. آیا می شود بسیاری از لحظات خاص است که شما نیاز به حرکت به سایت و تصمیم بگیرید که چگونه رفتار کنند. و آن را مربوط نه تنها ملاقات با شخصیت های بازی، بلکه در شرایط دیگر.

لازم به ذکر است که شما از چیزهایی که بدون آن است که به سادگی بازی Era13 غیر ممکن است نیاز باشد. اول، سلاح. آن را با تپانچه، تفنگ های ساچمه و تفنگ های ارائه شده. در مرحله دوم، مواد مصرفی مانند elixirs و لوازم. سوم، لباس و لوازم جانبی که برای کمک به فرد شخصیت خود شما. چهارم، کارت سحر و جادو، اجازه می دهد خود را با اثرات خاص. پنجم، مهر و موم جادویی، به نام حروف، و ترویج یکی از پارامترهای واحد.

خودت را چگونه همه کاره و اشباع شده این بازی است. گیم پلی بدون شک به سرعت می تواند به توجه شما و یکی از فعالیت های مورد علاقه در اوقات فراغت خود تبدیل! ما فقط می توانیم آرزو می کنم که شما قادر به اجرای تمام برنامه های ما بود!

 

بازی همچنین