Eredan iTCG

نام های جایگزین: Eredan iTCG

بازی Eredan - جدید، اما در حال حاضر توسط میلیون ها نفر از رایگان مرورگر مبتنی بر بازی با ورق محبوب. او حرکت می کند و این بازیکن از واقعیت را به یک دنیای جادویی غیر معمول که در آن شما می توانید هر کسی - یک جنگجوی بزرگ یا تجارت جادوگر شهرنشینان ساده و یا شعبده باز. بازی قطاری به معنای واقعی کلمه از ثانیه اول، همانطور که در عالم رویا بسیار هیجان انگیز است. با وجود این واقعیت است که این بازی به عنوان یک کارت اعلام کرد، انواع حرکت آن را به سادگی شگفت انگیز است. و این کمک می کند تا به ارائه یک دنیای فانتزی و مقدار باور نکردنی از حرکت بازی.

مورد نیاز برای بازی بسیار ساده است:

1.                        دسترسی به اینترنت با سرعت کمتر از 500 K / نه ثانیه.

2.                        OS - XP، ویستا، 7 یا مشابه.

3.                        حافظه به حداقل 1GB.

4.                        کارت گرافیک و کارت صدا.

5.                        حداقل مهارت های مدیریت نوع بازی یک نفره.

بازیکن چیزی برای همه پیدا - به عنوان مثال، جمع آوری کارت و قهرمانان، تجارت با بازیکنان دیگر بازی ها، شرکت در مسابقات، بازی ها و بسیاری از بازی ها. Eredan iTCG آنلاین - بیش از 700 کارت، که ترکیب بی حد و حصر را تضمین خواهد کرد. و پس از آن - همه مکانیک از بازی است که برای آنچه که شما باید برای کارت و ترکیب آنها نگاه طراحی، و تغییر

اگر شما تصمیم به شرکت در جمع آوری، برای این واقعیت است که شما باید نگاه نقشه های ساده و پیچیده، نادر و مشترک، و به همین ترتیب آماده

حتی امروز، میلیون ها نفر از بازیکنان ساعت ها صرف در بازی کارت. و هر روز بیشتر و بیشتر وجود دارد. در Eredan iTCG ثبت نام ساده همچنین رایگان است. تنها چیزی که می توانید کمی از آن را پیچیده - شرایطی که نسخه روسی است. شما باید به بازی یک دانش ابتدایی زبان انگلیسی.

رابط کاربری بازی ساده، دوستانه و در عین حال حسی است، بنابراین هیچ کار به درک چه باید بکنید و چگونه وجود دارد. توسعه دهندگان موفق به نه تنها به ایجاد یک بازی بزرگ است، اما در همان زمان فراهم ورودی به آن را در دو راه - به سادگی ثبت نام کنید یا وارد از طریق فیس بوک (فیس بوک).

در آغاز بازی کمک می کند تا حل و فصل دختر فراموشی. و برنامه های آموزشی متشکل از تنها سه مرحله. اما نویسندگان استدلال می کنند که توجه ویژه ای باید به مرحله اول داده شده است. در آن را به مبارزه با دو گرگ به یک قهرمان است. در اینجا این است که ما باید برای پیدا کردن سوالات چه هستند و چگونه آنها بازی کند. پس از آن، شما باید با نژاد برخورد، چرا که قهرمان می تواند به یکی از نژادهای مختلف تعلق دارند - انسان ها، الف ها، جانوران، ارواح و غیره غیره علاوه بر این، هر یک از شخصیت را به کلاس گره خورده است. در بازی خود، بیش از حد چند - تجربه جنگجو سخت، نور انگشتی کشیش غارتگر دانا است. همچنین تیم، که مسئول مهارت های تخصصی وجود دارد.

مرحله دوم از آموزش باید به مبارزه با سربازان. بازی Eredan iTCG نیز جالب توجه است به این دلیل که همیشه به بازی با قهرمانان واقعی، از آنها یاد بگیریم هنر های رزمی و در نتیجه تصمیم گیری خود را، پیدا کردن یک راه از موقعیت های دشوار است.

در Eredan iTCG بازی می تواند بی نهایت، از سال نه تنها وجود دارد جمع آوری جمع آوری، بلکه عرشه خود را، و به همین ترتیب ترکیبی از غیره علاوه بر این، ذخیره بازی به خرید نقشه های گران قیمت و با ارزش، به سرعت پمپ قهرمان.

 

بازی همچنین