یورو کامیون شبیه ساز

نام های جایگزین: یورو کامیون شبیه ساز

بازی یورو آهنگ شبیه ساز - یک بازی آرام، کاملا برای یک استراحت آرام و دور از شب های زمستان سرد مناسب است. این بازی شبیه سازی است که کاملا مظهر بهترین کیفیت از استراتژی اقتصادی. این نوع از یک جانباز بازی، به عنوان انتشار رسمی آن در 2008، 2012 در زمان و توسعه دهندگان پروژه گذشته در حال حاضر ادامه آن ارائه شده است. گرافیک بازی هستند قطعا بالا ترین کیفیت و روشن است، اما آن را به هنجار در امر اجرای شبیه سازی رانندگان کامیون تبدیل شده است. پروژه های از این نوع اساسا طرح و اجرای گیم پلی آن است.

بازی یورو کامیون شبیه ساز - شانس خود را برای تبدیل شدن به یک راننده کامیون. اگر شما همیشه از تبدیل شدن به یک راننده کامیون حمل و نقل های مختلف در سراسر expanses از زمین های خواب، این شانس خود را است. این بازی از اول شخص بازی، بلکه به این دلیل روی صفحه نمایش نشان داده خواهد شد تمام سرعت، شتاب و صفحه نمایش. برای درک بهتر آنچه در این بازی است، شما می توانید خاص یورو کامیون شبیه ساز تریلر ویدیو را مشاهده کنید. علاوه بر این برای هر شرکت کننده دسترسی به نقشه، خواهد شد که در پیش از مسیرهای صادرات استفاده شود. همه انجام می شود به عنوان واقع گرایانه و مدبرانه، بنابراین هر راننده می تواند آینه به خودتان تنظیم کنید. برای اطمینان از شخصیت خود را خسته نمی کند، روی صفحه نمایش به شاخص مقیاس مناسب تنظیم شده است.

یورو کامیون شبیه ساز روسیه و بسیاری از کشورهای دیگر موفق شده اند به درک. در مقابل هر بازیکن خواهد شد تعداد زیادی از وظایف و برنامههای این که عملکرد است که به علت پاداش تشویقی و جوایز نقدی داشته باشد. شخصیت خود را باید به دقت نظارت دولت از وسیله نقلیه خود را (که آن هم آسان برای انجام با مقیاس نمایی خاص) و ترمیم آن را هر زمان که شما نیاز به در جاده گیر کرده است در جایی.

به شما فتنه بیشتر، و شما می توانید به سرعت دانلود کنید یورو کامیون شبیه ساز، گفت در مورد پروژه های موجود در نردبان شغلی، است که، در طول بازی به شما خواهد شد در مقابل یک هدف مشخص ایستاده. برای رسیدن به رتبه هر کار جدید، شما می خواهید بازی یورو کامیون شبیه ساز، انجام مجموعه ای از وظایف خاص. بهترین بازیکن است خسته نیست، کار با هر سطح جدید خواهد بود پیچیده تر است.

همانطور که شما تبدیل به یک بار راننده razvozyaschim در جهات مختلف، شما نیاز به مراقبت از گرفتن مجوز و روادید. جمع آوری مقدار مورد نیاز از پول، شما می توانید اجازه برای ورود به یک کشور خاص را خریداری کنید. هزینه مجوز را افزایش می دهد بسته به اندازه از کشور است. بازی طراحی شده به چيز جزئي، بنابراین شما به عنوان راننده به طور جداگانه مورد نیاز برای به دست آوردن مجوز برای حمل و نقل کالاهای خطرناک. همانطور که می بینید، شما خسته شود پس شما می توانید یورو آهنگ شبیه ساز دانلود کنید.

حتی با وجود این واقعیت است که امروز آن است که ممکن است برای بازی در دانلود رایگان یورو کامیون شبیه ساز نیست (ارزش اعلام شده بین 7-8 دلار است)، بسیاری از بازیکنان شرکت کنندگان فعال در این پروژه می باشد و یادگیری برای زندگی زندگی یک راننده کامیون.

 

بازی همچنین