یورو کامیون شبیه ساز 2

نام های جایگزین: یورو کامیون شبیه ساز 2

بازی یورو آهنگ شبیه ساز 2 - ادامه طرفدار عمر پروژه رانندگان کامیون شبیه ساز مشهور است. همانطور که نشان داده شده، پارسه در روح تو مثل شبیه سازی که 90 درصد از در اختیار داشتن در تنش را ندارد و توسعه استراتژی ها و برنامه های حیله گری، اما فقط یک فرصت برای استراحت و زندگی می کنند زندگی انسان معمولی را. توسعه دهندگان این پروژه چک SCS نرم افزار بودند. ادامه شبیه ساز افسانه ای به طور کامل مرمت شده و دارای عملکرد بهبود یافته، فعالیت های سرگرم کننده و، البته، گرافیک پیشرفته تر. در تمام این شما می توانید فقط با نگاه به یورو کامیون شبیه ساز تریلر 2 ویدیو مطمئن شوید.

هدف اصلی دنبال شده توسط توسعه دهندگان این پروژه، به عنوان نزدیک که ممکن است به واقعیت واقعیت های بازی بود. نه اینکه همه جاده ها شما قادر خواهید بود به سرعت در حال هموار غلبه بر، بازی یورو کامیون شبیه ساز 2 تا برای شما چند شگفتی است که در اجرای ازدحام در جاده ها و تافی می باشد آماده شده است. آیا متفاوت است و باعث ترافیک (که شما می توانید در این دوره از بازی را یاد بگیرند)، و بسته به این که گزینه های شما برای انتخاب از موقعیت ارائه شده است. سازندگان بهترین آنها تلاش کرده اند، چرا که اکنون که کامپیوتر رانندگی با توجه به تمام قوانین از جاده (با در نظر گرفتن تمام تفاوت های ظریف - راست تداخل، قراردادهای جزئی و غیره - آن را نه تنها می تواند شما را به دانلود یورو آهنگ شبیه ساز 2).

در این زمان این پروژه کاملا متوجه شدم که سیستم علائم جاده. بسیاری از آنها در نظر گرفته شده برای محدود کردن سرعت حرکت قهرمان خود را. در ابتدا تنظیم حد مجاز سرعت 90 کیلومتر است، اما اگر شما می خواهید این تنظیمات شما می توانید غیر فعال کنید. هنگامی که شما قادر به یورو کامیون شبیه ساز 2 دانلود، شما برای خودتان در "مشروعیت" از نسخه جدید از این بازی را مشاهده کنید، چرا که حتی اتومبیل محدودیت سرعت برای برخی از کشورها وجود دارد.

البته، همانطور که در تمام شبیه سازی، بازی یورو آهنگ شبیه ساز 2 شرکت کنندگان ارائه می دهد چند زمان بازی سریع. راننده شما می تواند بدون استراحت تا 11 ساعت رانندگی، اما پس از این زمان آن را ضروری و 9 ساعت استراحت، و شما نیاز به برنامه ریزی که قادر به رسیدن به یک هتل مناسب و معقول برای شب. شبیه سازی خستگی نیز متوجه بسیار واقع گرایانه، در حال حاضر که شخصیت خود را از خستگی خسته، بازی روی صفحه نمایش به طور کامل تاریک است، و کنترل وسیله نقلیه خواهد شد واقعا از دست داده، که به احتمال زیاد به تحریک ضربه قهرمان خود را در یک تصادف. سپس برای ادامه در یورو کامیون شبیه ساز 2 شروع بازی، شما نیاز به تعمیر ماشین به ایستگاه سرویس. اگر مورد نظر، شبیه سازی خستگی در تنظیمات نیز می تواند تبدیل شود.

تمام کسانی که مایل به یورو کامیون شبیه ساز 2 دانلود رایگان اعلام کرد که بازی در حال حاضر قیمت آن در حدود 20 دلار، در حالی که خرید آن را در سایت رسمی.

 

بازی همچنین