EverQuest II

نام های جایگزین: EverQuest II

EverQuest II آنلاین - MMORPG با جنگ در مقیاس بزرگ و داستان حماسی. پخش خواهد شد یک بار دیگر لذت بردن از تکان دهنده Norrath، که وقایع آشکار EverQuest محبوب. اما به بلایای آن را فراتر از به رسمیت شناختن تغییر. ساکنان در حال تلاش برای انطباق با شرایط جدید زندگی و مدام مجبور به مبارزه برای وجود خود را. مجموعه ای از هیولا زشت تشنه علت شما آسیب جبران ناپذیر، علاوه بر روشن شدن رابطه بین بازیکنان، اما هم وجود دارد نیاز به انجام ماموریت به توسعه است در نقطه ای متوقف نشده است - و در یک کلام، نه صلح! کار خود را در این دنیای جالب و متنوع است. ماموریت به تنهایی حدود 8000 وجود دارد! مکان های مرموز تر است که نیاز به پژوهش، انتخاب عظیمی از صنایع دستی، صنعتگران انتظار، به علاوه رویداد هیجان انگیز همراه با رفقای خود را. خوب، اگر شما یکی از اعضای تیم می شوند، به شما خواهد شد با تصور از جنگ بین دو تیم شوکه کرد. این همه و خیلی بیشتر معنای زندگی برای ساکنان مجازی افسانه است. تاریخ E نسخه پرسش uest 2 رایگان! در این روش شما از بین بردن خستگی از اوقات فراغت خود را!

شما نیاز به ثبت نام در بازی EverQuest II. همچنین، مطمئن شوید که کامپیوتر بر اساس تنظیمات مورد نظر. حداقل سیستم مورد نیاز به شرح زیر است:

- سیستم عامل ویندوز 2000/XP.

- پنتیوم پردازنده IV و یا Athlon XP ج 1 گیگاهرتز

- RAM 512 MB،

- کارت ATI کارت گرافیک Radeon 9000 یا جیفورس 4 (به جز سری MX) ج 64 MB از حافظه تصویری

- از DirectX سازگار با کارت صدا

- 7 GB فضای آزاد هارد دیسک.

- آنلاین حداقل 56 kbit / ثانیه.

EverQuest 2 ثبت نام خود را - یک فرایند ساده است. با ایجاد یک حساب کاربری، شما باید در زمینه های زیر را پر کنید: نام بازیکن (نام ایستگاه)، رمز عبور، تایید رمز عبور، آدرس ایمیل، کشور، تاریخ تولد. سپس تایید است که این پذیرش توافقنامه تیک تیک. اشتراک به اخبار جالب - اتوماتیک. این همه، در حال حاضر شما با خیال راحت می توانید بازی EverQuest 2، دلیل این که شما کاربر رسمی.

اول از همه، شما شخصیت خود را ایجاد کنید. بازی EverQuest 2 فراهم می کند که انتخاب از 24 کلاس و 16 مسابقه. قهرمان شما می تواند به طور کامل منحصر به فرد، بیشتر است که به شما در تنظیم ظاهر خود را در فرد. شما همچنین باید تصمیم بگیرند چه خواهد بود بسیار مفید برای انجام این کار. ما در حال صحبت کردن در مورد حرفه ای. شما می توانید یک تاجر، صنعتگر را انتخاب کنید، شخصا یاد بگیرند برای ایجاد اشیاء مختلف، و غیره § تازه به سادگی بدست می آورید راحت و درک نکات کلیدی است. یک سیستم اشاره دوست داشتنی وجود دارد. علاوه بر این، رابط به اندازه کافی آسان است، حتی یک قوری آن همه روشن است، نه آن که اعتماد به نفس کاربر است!

بازی EverQuest II که در آن لازم است به غیر اجتماعی و دیگر بازیکنان نیست. پس از همه، شما می توانید با آنها را به اشتراک اقلام با ارزش، در میان آنها برای پیدا کردن همفکر مردم با هم استارت از چیزهای مختلف. اما آن را نشانی از زور نیست! هیچ کس مکیده در جامعه خود را، اگر شما نمی خواهید. این بازی دارای یک محل و یک شرکت. بنابراین، از آن فکر می کنم که توصیه های ساده. علاوه بر به کمک طلب کردن پشتیبانی از مفید بودن، در مورد لباس مناسب و معقول را فراموش نکنید. انتخاب از سلاح، زره و معجون های مختلف را خشنود. اما این همه نیست. بازی EverQuest II شما باید مبارزه با تکنیک یادگیری، یادگیری جادوها سحر و جادو. خوشامد گویی شخصیت خود، او را شکست ناپذیر!

حرکت را از طریق سطوح، شما در حال کشف جنبه های جدیدی از گیم پلی. با گذشت زمان، بازی آنلاین EverQuest 2 و فرصتی برای به دست آوردن کوه، و برای ساخت خانه خود را فراهم می کند. برو جلو به رویای گرامی! نترس از موانع است که در سراسر آمده در راه! آیا شما قادر به کنار آمدن با مختلف وجود دارد اجنه، اورک ها، اژدها ها و مجسمه ها به زندگی است؟

اگر شما تصمیم به ایجاد یک اشتراک، آن را به طور نامحدود به تعویق انداختن نیست. پس از بازی لذت محض بازی EverQuest II! باور من، که نمی خواهد با عرض پوزش! موفق باشید!

 

بازی همچنین