تکامل

نام های جایگزین: تحولات

بازی آنلاین تکامل - بازی اینترنتی رایگان. این یک فرصت منحصر به فرد را در جهان دریافت پس از تحولات ناگهانی و عمده، برای شرکت در احیای آن است. تکامل بازی آنلاین - مبارزه مداوم برای برتری از سه عنصر. هر کس به مدت طولانی به یک نیروی بی طرف خوب و بد، و همچنین به عنوان شناخته شده، طراحی شده برای حفظ تعادل. تکامل آنلاین به شما این فرصت را به انتخاب و یکی از دو طرف تبدیل شده است. تاریخ تکامل به شما یک بازی حزب و باز کردن درب به جهان ناشناخته آینده است. این بازی بر روی یک سرور قدرتمند تنظیم و در نتیجه میزان بزرگ است. اما، اگر شما می خواهید، شما می توانید بر روی کامپیوتر خود نصب کنید بخش سرویس گیرنده از این بازی برای اطمینان از جریان کاهش ترافیک. کسب و کار، آنها می گویند، صرفه جو. ثبت نام تکامل آنلاین در دسترس همه است و پیچیده و یا فرایند مشکل ساز نیست. فقط نام شخصیت خود، آدرس ایمیل، رمز عبور (دوباره تکرار آن)، کد آن را از عکس را وارد کنید و ثبت نام را کلیک کنید. تاریخ در تکامل بازی ساخته شده شما ساکن دنیای مجازی بزرگ پر، که در آن هر یک از طرفین درگیر در جنگ به او اشاره صدا زدن. تحقق بخشیدن به آنچه که روح خود، و سعی کنید به انتخاب راه است.

تکامل بازی آنلاین شامل چندین سناریو برای شخصیت. کسانی که به دنبال مبارزه با شکوه، راه مستقیم به عرصه. در اینجا این است که نبرد بزرگ. با هر سطح جدید، به شما احساس تمام بازی رضایت بخش تر و Estsilon جالب تر از مرحله بالا به گرامی شکوه جنگجو قدرتمند خود است. سیستم های رزمی از این بازی است که از دوئل معمولی، گروه، دعوا پر هرج و مرج و مخلوط. شما می توانید در دعوا ساده و اسب شرکت کنند. با این حال، هر کس با محبت است و جنگ تشنه به خون گریه می کند. افرادی که از یک زندگی اندازه گیری آرام خواب وجود دارد. بازی تکامل مراقبت از شهروندان صلح آمیز و جو در زمان و انتخاب بسیاری از مشاغل را فراهم می کند. اگر شما نمی خواهید در مورد جنگ فکر می کنم، و دارای یکی از آنها را و هیچ چیز را عمیق تر به فعالیت های اقتصادی جلوگیری می کند. با کسب مجوز، شما می توانید یک شعبده باز، آهنگر، یک دکتر، یک جنگل، یک معدنچی است. اما این یک لیست کامل از مشاغل نیست. اوه، و یک تعجب! هیجان بی قرار برای طرفداران بازی ایجاد یک تورنمنت پیچ و خم. سلیقه خود و احساس خطر فوران کننده خون در رگ خود را؟ لطفا! برو وجود دارد!

هنگامی که شما تصمیم گرفته اند که به گونه ای بومی و شخصیت، چکش نمی دائما در تلاش برای بهبود عملکرد آنها. صحبت از شخصیت. این ممکن است یا مرد یا زن. و همچنین استاندارد و یا منحصر به فرد. در این بازی می پارامترهای مشخص قهرمانان غریزه ما، مهارت، قدرت و دوام وجود دارد.

Estsilon بازی شما در واحه و مناطق مجاور باشد. شما می توانید پوسته های قدیمی و یا جدید میدان شهر را انتخاب کنید. این است که چگونه شما خود را دوست دارم. تغییر نوع شخصیت را در پرسشنامه رخ می دهد. محل سکونت در هر صورت باقی می ماند همان. است به عرصه وجود دارد، بانک ها، مغازه ها کمیسیون دولتی و اوراق بهادار، کلیسا، خانه های سفارشات و اساتید، مغازه اجاره، استادان بازار، مرداب، جنگل های انبوه، غار تاریک، بنای تاریخی و پیچ و خم مسابقات. به طور طبیعی، شما باید به شکل از چه چیزی است. به عنوان مثال، بانک - مخزن ارز خارجی پس انداز ها، مغازه ها طراحی شده برای خرید و فروش از اشیای مختلف، و غیره

بازی بازی آنلاین تکامل ساده تر خواهد شد اگر ما می توانیم مقدار کافی از طلا به دست گرفتن و یا ذخیره بازی یورو. پس از همه، آنها از این فرصت برای به دست آوردن چیزهایی که لازم می دهد. مجموعه از کارها وجود دارد: شماره ثبت. چیزهایی که همه چیز با اصلاح بهبود موجود در فروشگاه می باشند،، سحر و جادو، منابع و هدیه. که تنها در این بسته گنجانده نشده است! این اسلحه و زره پوش، و لباس، و مصنوعات و آثار، و گیاهان، و هدایای رودخانه و بیشتر.

با چیزهای لازم را در اختیار خود، شما لازم نیست که احساس ناراحت کننده باشد. پس از همه آنها، و یا به جای از حضور آنها، بسیار بستگی دارد. چگونه می توانم به شما فکر می کنم ممکن است برای مبارزه با موفقیت و بدون تجهیزات خوب است؟ بطور منطقی، هیچ. بنابراین سعی کنید به انتخاب همه چیز را به درستی و تغییر.

بازی بازی های آنلاین می تواند با دوستان واقعی که شما در اینجا را پیدا خواهد کرد Estsilon. شما از این فرصت برای ایجاد نظم خود را و یا یک موجود بپیوندند. برای این کار، شما فقط نیاز به انتخاب مناسب ترین را به شما.

شما مطمئنا مزایای استفاده از بازی خوشحال خواهد کرد. گیم پلی رنگارنگ او به شما لذت و رقابت های دولت برگزار خواهد شگفتی لذت بخش به ارمغان بیاورد. اگر هر چیزی مشخص نیست، کارکنان پشتیبانی است که همیشه به کمک مفید و مورد نیاز است.

موفق باشید به شما، سازندگان عزیز از جهان جدید!

 

بازی همچنین