EX. GODS

نام های جایگزین: EX. GODS

EX. GODS آنلاین - مرورگر رایگان و مبتنی بر بازی فانتزی سبک BBMMOG. پروژه از سابق. خدایان به طور کامل در مبارزه با PvP است متمرکز شده است. مذاکرات پس زمینه در مورد چگونگی خدایان بیگانه جهان هماهنگ حمله کردند و شروع به دست درازی به تیتان، که به مدت طولانی ساکنان پرستش گردنبند جهانیان. به طور طبیعی، برای چنین بیگانگان رفتار عمدی باید بپردازد، رزمندگان تا شجاع دو جناح بعد از آنها را خاموش. اما نه، به همکاری و تلاش یکدیگر برای حل این مشکل است. نمایندگان جناح های صحنه یک نوع از رقابت. هر کس می خواهد به اولین تواند در این مسابقه دیوانه و مجازات مهاجم خدایان شایسته. دشمنی میان ایگلز و شیرها فوران است. در کدام طرف برنده می شود؟ شاید که شما می توانید یکی از جناح برای رسیدن به هدف خود کمک کنید؟ عجله کن، برادر خود را که نیاز به کمک!

EX. تشکر GODS بازی به ویژگی های بسیاری از آن شما را از دقیقه اول برنده می شود بیش از. سیستم PVP بر این اصل بنا شده اند که برنده طول می کشد همه. شما می توانید برای پیوستن به نبرد و استفاده از آنها به عنوان combos و تاکتیک های خود خواهد بود. جنگ نوبه خود مبتنی بر آنقدر واقع بینانه است که برای مدت طولانی در حافظه از شرکت کنندگان باقی می ماند. لحظه ای لذت بخش قابلیت تبدیل به موجودات متفاوت است. در این مورد به شما استفاده از همه قدرت های ذاتی در یک هیولا خاص است. گیم پلی شامل ایجاد قبیله و اتحاد. همراه با متحدان شما را به فتح قلعه ها و بلند آوازه شو های مختلف بروید. معتقدند که چنین مبارزات انتخاباتی به طور کامل ارضا تشنگی خود را برای ماجراجویی! همچنین ذاتی در بازی سیاست و شما قادر خواهید بود به منظور توسعه روابط با دیگر کاربران. و اضافه کردن به تمام گرافیکی با کیفیت بالا، داستان جالب، انواع مکان، تطبیق بازی برای تمام رایانه های قرص مدرن و سیستم مورد نیاز کم است. نکته اصلی این است که سازگار با این پارامتر PC: سیستم عامل ویندوز / 2000 / XP / ویندوز ویستا × 32 / هفت پردازنده اینتل پنتیوم ΙΙΙ 800 مگاهرتز، کارت گرافیک 64 MB، 256 MB RAM. نتیجه گیری روشن است. به طور کلی، شما یک تصویر نسبتا جذاب را دریافت کنید! ایجاد کنندگان و واقعا هر تلاش برای ارائه به کاربران یک محصول با کیفیت.

تاریخ در بازی EX. GODS باز کردن درب را به دنیای جادویی. نخست تجسم را انتخاب کنید، سپس نام، آدرس پست الکترونیک مورد نظر را وارد کنید و بگویید که آمده تا با یک رمز عبور. به یاد داشته باشید که EX. ثبت نام GODS به معنی پذیرش قوانین، و به شما ابراز رضایت خود را از این واقعیت از تجسم است. با حساب کاربری خود را به عنوان یک هدیه است، شما می توانید EX بازی. GODS به طور مستقیم در مرورگر. و را هم به دانلود نرم افزار کلاینت به نیاز ندارد.

برای شروع، شما خواسته خواهد شد که برای انجام مأموریت های مقدماتی. اولین کار برای کمک به انطباق با بازی، به دست آوردن تجربه و جمع آوری برخی از طلا. گیم پلی همراه راهنمایی معقول، بنابراین نگران نباشید که به عنوان یک مبتدی، شما را از دست داده و می تواند راه خود را پیدا کند. دیگر شما EX. GODS بازی، سخت تر کار می شود. اما پاداش مسابقات تلاش. به عنوان مثال، وظایف که عملکرد شما یک ماسک دریافت وجود دارد. ماسک - این فرصت را به یک هیولا تبدیل شود. و از آنجایی که بسیاری از حیوانات وجود دارد، شما می توانید تصاویر مختلف را ببینید.

شما قادر به انتخاب یک جناح، رسیدن به سطح سوم. پیش از این، شما نیاز به انجام تلاش "منبع طاعون." اگر شما می توانید خود را رئیس به نام گرگینه را کشت، فراخوانی به کمک هر یک از بازیکنان. پارسه بیشتر با تجربه با این سرویس برای شما خوشحال خواهد شد. شیرها یا ایگلز - پس، پله جسد گرگینه، شما یک انتخاب روبرو هستند؟ عقاب تفاوت ارتفاع و پالایش. این موجودات آبی رنگ خون در اطراف مانند سفارش. ویژگی های شخصیت - سرد، محاسبه و حیله گری. شیرها - وارث امپراتوری روم شرقی است. شخصیت اصیل، صراحتی، صداقت، عشق به زندگی - صفات اصلی این وحشی.

بازی EX. سطح مانا و سلامت، تجربه و همچنین قابلیت های: GODS شما خواهد شد، هنوز هم همان پارامترهای اساسی را دنبال کنید. همچنین در هر سطح، شما تصمیم می گیرید که مجموعه ای از استعدادها به منظور توسعه. این از ویژگی های متمایز از EX است. GODS آنلاین.

بیشتر شما حرکت رو به جلو، فرصت بیشتری داشته باشید. به عنوان مثال، پس از رسیدن به یک سطح معینی در مقیاس شجاعت، شما می توانید از فروشگاه بازدید و خرید به استاد از عرصه چیز درست است. چیزهایی که تمایل به فرسوده، پس گرفتن چیزی در اموال خود را، شما باید وضعیت جسم و هم برای تعمیر نظارت. در غیر این صورت، بیش از چیزی که زمان ممکن است ناپدید می شوند.

بازیکنان عزیز در مقابل شما پروژه چند وجهی است که ارزیابی پتانسیل کامل خود، شما می توانید تنها پس از آنها خود را امتحان کنید به بازی. شروع یک تجربه هیجان انگیز و به زودی احساس می کنید که در آن است به طوری اعتیاد آور است که غیر ممکن است به از بین بردن. لذت بردن از بازی!

 

بازی همچنین