حکایت III

نام های جایگزین: حکایت III

دعا کنید، که نمی دانم که این بازی از سری حکایت. حکایت 3 بازی در زمان خود یکی از پروژه های پیش بینی ترین بود، و تا به امروز با اطمینان نگه می دارد و موقعیت، جلب توجه هزاران نفر از بازیکنان از سراسر جهان هر روز. بیشتر توسط توسعه دهندگان بازی های قبلی تلاش کرده اند برای پوشش دادن مخاطبان به عنوان زیادی از علاقهمندان به بازی، ساخت بازی به عنوان شاهد در دسترس و روشن (که به همین دلیل بازی و موفق به تبدیل شدن به یکی از پروژه های محبوب ترین). در حال حاضر سازندگان بازی Fable 3 بر روی کامپیوتر مطرح نوار حتی بالاتر است. تغییرات اساسی گیم پلی بازی. در قسمت سوم از گیم پلی ممکن است برای نشان دادن رهگذران غنائم و قهرمان خواهد شد نیاز به جمع آوری چهار نوع تجارب، رها شوند. در حال حاضر هیچ اکثریت از یک طرف بسیار مفید وجود دارد، اما از سوی دیگر - شاخص های کاملا غیر ضروری. در حال حاضر این پروژه هیچ تجهیزات صفحه نمایش است، و توسعه دهندگان تصمیم به حذف ورود آهنگ.

بازی حکایت III تبدیل شده است بیشتر منطقی و قابل قبول است. در نگاه اول، یک رابط به روز شده و گیم پلی ممکن است به نظر می رسد ناراحت کننده باشد، اما وحشت جلوتر از زمان نیست - این همه در یک موضوع از زمان و عادات. برای مثال، در قسمت سوم برای خرید کالا و مجهز شخصیت خود را باید برای رفتن به فروشگاه بروید و به مقابله راست، و نه از کوه در می رم لیست معمول از محصولات. این نکات دقیق وظریف می دهد بازی جذابیت خاص خود را.

برای شروع بازی، شما برای دانلود بازی Fable 3 سنت باید. این پروژه پیاده سازی نقشه های تعاملی است که اجازه می دهد تا قهرمان برای کشف مناطق مختلف، پیدا کردن ماموریت و بلافاصله تغییر مسیر، تنظیم آن با توجه به نقطه از انتساب. شخصیت شما قادر خواهد بود به خرید ملک به قیمت ارزان و خرید چیزهای مختلف در نرخ تخفیف، که اغلب معامله گران.

بازی حکایت 3 می گیرد 50 سال پس از قسمت دوم. در حال حاضر جهان توسط پسر از آخرین قهرمان لوگان حکومت می کرد، و به عنوان شخصیت اصلی خواهد برادر جوان تر خود را بازی کند. لوگان های قدیمی تر می شود، حکومت های خودکامه تر و رابطه او با خانواده اش، که باعث فرار قهرمان تبدیل شد. چه اتفاقی خواهد افتاد؟ توصیه می کنند که شما دانلود و افسانه موزون 3 تا در مورد همه چیز یاد بگیرند که خود را. به عنوان یک اطلاعیه کوتاه فقط می توانید اضافه کنید که در صلح و آرامش در اینجا هیچ چیز حل خواهد شد، و شخصیت در کشتی سوار در سفر، استخدام غریبه ها و شهرها در مقاومت در برابر ارتش خود را. جالب است، نه؟

همانطور که در بازی های قبلی، قسمت سوم افسانه موزون شخصیت می تواند به مبارزه با استفاده از نه تنها تصمیم گیری های استراتژیک و هنرهای رزمی، بلکه سحر و جادو. به طور سنتی، تمام سلاح ها و زره می تواند بهبود یافته و افزایش یافته است. در شرح سلاح، سه قسمت وجود دارد، تحقق آن امکان استفاده از برخی از قدرت فوق العاده خود را.

به منظور تجسم بهتر این بازی، شما قادر خواهد بود تا برای Fable 3 فیلم تریلر بررسی، نشان دادن تمام از مزایای عمده ای از پروژه می باشد.

 

بازی همچنین