زرق و برق کارخانه

نام های جایگزین: ها Fabrika Glamura

آیا می خواهید برای تبدیل شدن به شیک ترین، شیک و پر زرق و برق؟ سپس بازی زرق و برق کارخانه آنلاین برای شما! پس از بازی آنلاین زرق و برق کارخانه - رایگان بازی منحصر به فرد برای دختران مشتاق به دوستداران موفقیت شیوه زندگی پر زرق و برق که در آن هر یک می تواند یک راه جذاب از یک دختر معمولی به ستاره زرق و برق، نشان دادن استعدادها و توانایی های خود را.

کارخانه بازی زرق و برق آنلاین ترکیبی از جهان جالب و شبکه های اجتماعی برای ارتباطات. در مرکز توجه، با معشوق دیگر از مد ارتباط، شرکت در مسابقات و دوئل مد!

به منظور تلاش برای تبدیل شدن شیک ترین و مد روز، ثبت نام در بازی زرق و برق کارخانه.

ثبت کارخانه زرق و برق انجام می شود تا: بازی در صفحه با کلیک بر روی "ثبت نام" را فشار دهید. سبک خود را انتخاب کنید، در زیر پست الکترونیکی خود را، رمز عبور را وارد کنید در این بازی، به نام خانم خود، نشان می دهد که تاریخ تولد و کشور و تایید توافقنامه مجوز، با کلیک بر روی "ثبت نام کامل". تبریک می گویم، ثبت نام زرق و برق کارخانه کامل است!

در این بازی شما نیاز به رسیدن به اهداف خود (یک کار، مدل موهای جدید، پیدا کردن یک همسر برای یک حزب، به ایجاد ساز و برگ خود را) به عنوان انواع کارهای جالب شما سطح جدید را باز کند شما کامل است. در این مرحله در سطح بازی 44، بعد از آنها، شما می توانید به ارتفاعات سرگیجه آور از دنیای مد دست یابد. اما این بازی نه به پایان خواهد رسید، گیم پلی به طور مداوم در به روز رسانی و کار جدید هیجان انگیز است.

در اینجا، درست مانند زندگی واقعی - مد لباس نیاز به توجه. این نیاز به غذا، لباس، تناسب اندام، در مورد خلق و خوی خوب را فراموش نکنید، چرا که اگر او احساس خوشحالی نمی کند، پس از آن بیمار. بهتر است مراقبت از این زمان، یا بعد از آن، به منظور ادامه بازی بازی آنلاین زرق و برق کارخانه، باید تلاش زیادی برای اصلاح این وضعیت است.

به کارشناسی کارشناسی ارشد و بازی بازی آنلاین زرق و برق کارخانه بسیار ساده است. لباس های جدید اصلی و مد شما می توانید در یک بوتیک خرید، پیدا کردن کار، به سایت آژانس استخدام، در شکل باشگاه تناسب اندام کمک می کند، بالا بردن سطح فکری می تواند در کتابخانه باشد، و اگر شما می خواهید به رقص و ملاقات با یک پسر، به باشگاه آمده است.

بزرگ زرق و برق خود را در دوئل مد شرکت خواهند کرد. به کارخانه زرق و برق و بازی را به نفع خود، شما چیزهای فانتزی گران قیمت بهتر از دیگران نیاز دارید. اما به نفع خود نه تنها احساس خود را از زیبایی و طعم عالی است، اما همچنین شاخص های Fashionistas سلامتی و شادی تاثیر می گذارد.

همچنین، به شما این فرصت را به شرکت در یک مسابقه زیبایی داشته باشد. fashionistas خانه "کارخانه زرق و برق" را هفته ای یکبار با رای از دیگر شرکت کنندگان تعیین می شود. این یک فرصت بزرگ را به همه نشان می دهد طعم، تخیل و اصالت خود را است.

در میان چیزهای دیگر، به شما یک فرصت منحصر به فرد به مانند یک طراح واقعی احساس را داشته باشد. ایجاد تنوع از موارد مد برای مسابقات، شایسته ترین و با استعداد خواهد شد جایزه تعلق می گیرد. همچنین، و از فضای داخلی شیک خود، شما همچنین می توانید یک جایزه در رقابت های مناسب دریافت کنید.

خود را یک حیوان خانگی، آن را به شما شادی به ارمغان بیاورد و افزایش امتیاز خود را. اما فراموش نکنید که برای تغذیه، راه رفتن و بازی با او.

و در نهایت، مهم ترین - ارتباطات است! در طول بازی شما می توانید دوستان با معشوق دیگر از مد را، که شما را با صدای خود را در نشان می دهد و رقابت های حمایت، بهبود رتبه بندی خود را. تبادل نظرات با دوستان، نمایش کار و دستاوردهای خود را.

ما، تاریخ و ببینید چه چیزی بازی آنلاین ها Fabrika Glamura اجازه می دهد تا شما را به تبدیل شدن به یک حرفه ای واقعی در صنعت مد.

شروع بازی زرق و برق کارخانه و تبدیل به یک ستاره واقعی!

 

بازی همچنین