FantasyRama

نام های جایگزین: قاب فانتزی

FantasyRama - افسانه بازی استراتژی مرورگر. برای دختران بیشتر ایجاد شده. از آنجا که هیچ خشونت و hadkornogo طرح با دریایی از خون است. بازی FantasyRama پر از شخصیت های فوق العاده. آنها صبر کنید، زمانی که وجود خواهد داشت یک است که توسط آن جهان خود را شکوفا، آنها دوباره ظاهر می شود شادی، و هرگز غم انگیز است.

قبل از بازی باید در سیستم مورد نیاز FantasyRama آنلاین نگاه کنید:

• تنظیمات PC متوسط ​​

• اتصال به اینترنت.

در این مرحله، شما می توانید به شما در طراحی بازی برود. ثبت نام FantasyRama آسان است، فقط بررسی دقت این داده ها:

1. بازدید از سایت رسمی بازی FantasyRama.

2. وارد کنید ورود خود را شامل و نه کمتر از چهار حروف و اعداد.

3. از فکر و نوشتن رمز عبور خود را، که 4-45 حروف و اعداد مجاز؛

4. تکرار قبلا کلمه عبور وارد شده، و آن را فراموش نکنید، چرا که او هنوز هم نیاز به ورود به بازی.

5. آدرس پست الکترونیکی معتبر خود را وارد کنید.

6. انتخاب روز، ماه و سال تولد خود را.

7. اگر شما به شرایط و ضوابط قوانین حفظ حریم شخصی کاربران - تیک تیک

8. اگر شما موافق با دریافت جالب اخبار کنه.

9. شیر "بازی به صورت رایگان در حال حاضر."

شما خود را در یک دنیای افسانه پیدا کنید. اینجا موقعیت: معجزه در این کشور درخت بزرگ از زندگی است، و با او در مشکل. این غم انگیز است، آن است که عشق و توجه کافی نیست. و با این حال مردم بس به رویا، خیال بافی. و با کمک شما، او را به زندگی است. شما فقط نیاز به رویایی، نوع، دوستانه و تا به حال این بازی را بازی.

قبل از باز کردن یک مزرعه اصلی فوق العاده، رنگ های نهان است.

وظیفه شما این است به رشد مزرعه خود را پر از گل، و بالا بردن الف ها جن. یک فرآیند استاندارد وجود دارد - آبیاری مداوم، کود دهی، عبور، برداشت محصول، و البته عملکردهای مختلف پولی.

در این بازی شما خواهد جن Nala، که شما را به مزرعه خود معرفی دیدار خواهد کرد.

بازی FantasyRama چیزی که لذت بخش را به دنبال روند افزایش بخش شما. و در پایان درخت بزرگ به طور مداوم در شکوفه، سرشار از ذخایر ثروت بر تعداد کریستال های قمری سخت خود، و سحر و جادو متوقف هرگز به ساکن در این جهان عرفانی، همه ساکنان آن است.

در FantasyRama بازی بسیار سرگرم کننده و دیده نمی شود با گذشت زمان. اما شما فقط احساسات مثبت که از الف ها، جن و همه موجودات شگرف این سیاره آمده است را تجربه کنند.

در صفحه در مقابل شما خواهد شد با تمام توابع لازم، که در این صورت سرنخ در همه جا وجود دارد ارائه شده است. این بازی چنین رویکرد جدی نیاز ندارد، به عنوان بازی های دیگر، در اینجا شما می توانید استراحت و لذت بردن از جو است.

FantasyRama آنلاین به ناهنجاری های گرافیکی با کیفیت بالا لذت بخش و، شخصیت های زنده و محیط دلپذیر، ملودی ملودی خود را در پس زمینه. تمام این کمک می کند تا برای استراحت، صرف یک جلسه آرامش. نکته مهم را موجودات محلی استفاده کرد.

دختران را برای هم بازی نمی کند، بازی را شروع کنم. موفق باشید!

 

بازی همچنین