Faor

نام های جایگزین: Faor آنلاین، FAOR

C امروز ما در جهان از FAOR غیر معمول است. FAOR آنلاین - آن MMORPG (MassiveMultiplayerOnlineRole-PlayingGame), که در مرورگر اجرا می شود بدون نصب نرم افزار اضافی، تکه و یا مشتریان. O بازی nlayn Faor در اجرا در روح فانتزی، با مشخصه معنای اصلی و منحصر به فرد خود را از طنز است. این بازی دارای یک رابط بصری ساده و گرافیک عالی.

بنابراین شروع به شیرجه رفتن به جهان افسانه Faor آنلاین، ما به اول از همه ثبت نام نیاز دارید. تاریخ در این بازی بسیار ساده است و FAOR عملا مشکلی ایجاد نمی کند، اما ما در مراحل ثبت نام را دوباره توضیح دهید. پس از کلیک روی "ثبت نام" در صفحه اصلی سایت خواسته می شود تا وارد جزئیات ورود شخصی شما. شما باید آدرس صندوق پستی که از طریق آن ارتباطات خواهد بود با ما، انتخاب یک رمز عبور و انتخاب یک سوال امنیتی رمز عبور خود را برای تنظیم مجدد در مورد شما را فراموش وارد کنید. شما همچنین باید مورد توافق نامه کاربر را با بازی های آنلاین FAOR و انطباق با قواعد بازی خود را مشخص کنید. البته، در متن توافق نامه شما می توانید گذار بر روی لینک مناسب به عنوان خوانده شده. در مورد ثبت نام موفقیت آمیز شما را به صفحه ایجاد شخصیت گرفته شده، اگر وضعیت غیر منتظره (به عنوان مثال، صندوق پستی انتخاب مشغول است) وجود دارد، شما خواهد شد باعث به ورود داده های دیگر. FAOR بازی آنلاین یکی از اولین، که در آن شما می توانید ظاهر بازیکن گزینه های رنگی را انتخاب کنید. شما می توانید یک شخصیت ایجاد کنید، با استفاده از چند ترفند

کلاس شخصیت، تعریف می کند که سبک بازی مجموعه کاراکتر سلاح، و همچنین به عنوان ویژگی های قهرمان. در این بازی 5 از کلاس "جنگجو"، "قاتل"، "کشیش"، "مگه" و "رنجر" وجود دارد. FAOR بازی آنلاین فراهم می کند توازن عادلانه از کلاس ها، از جمله به عنوان جنگجو به راحتی با قاتلان و رنجرز عهده، اما ماگس حمله و کشیش تحمیل آسیب های ویرانگر که از آن سربازان آسیب پذیر هستند. در کشیش در همان زمان به راحتی غلبه حملات ماگس که آنها یک سپر قدرتمند جادویی محافظت می کند. جنگجو خواهد شد در مبارزه با یک کشیش های توانایی خود را از کشیش زخم التیام یابد خسته. FAOR بازی آنلاین به همین شکل به دیگر شخصیت های نقاط قوت و ضعف فراهم می کند. همچنین هر کلاس دارای شعبه خود را از مهارت های کلاس - مهارت های خاص.

- نام و نام خانوادگی: را انتخاب کنید یک نام مستعار منحصر به فرد با استفاده از شخصیت های لاتین و سیریلیک.

ثبت نام FAOR اجازه می دهد تا شما را به سفارشی کردن ظاهر از استفاده از چند گزینه برای انتخاب است که ما می توانیم به خود پاسخ دهند و یا به سپردن تصمیم به کامپیوتر است. مسئول ظاهر

- شکل و رنگ چشم.

- فرم مدل مو.

- مو.

- فرم ریش. (برای شخصیت مرد)

- رنگ پوست.

- رنگ لباس.

به پایان رسیده انتخاب ویژگی های شخصیت، بر روی "ایجاد" کلیک کنید.

ثبت نام FAOR آنلاین می کند بسیاری از وقت خود را ندارد، انجام نمی شود ترس از کلمه با صدای بلند "ثبت نام" نیست.

بازی بازی آنلاین شما می توانید از هر کامپیوتری که به اینترنت دسترسی FAOR، چرا که سیستم مورد نیاز به قدری کم است که در حال حاضر به سختی دیدار یک کامپیوتر است که به آنها راضی نیست. بیشتر به این رابط از این بازی که ما با آن به کار عادت کرده اند. هستند بسیاری از پنجره های کاربردی و منوهای کشویی وجود دارد. به منظور بازی بازی آنلاین FAOR ما باید به خاطر داشته باشید برخی از عناصر مربوط به رابط. در زیر صفحه نمایش دکمه برای دسترسی به کنترل های مهم است. در اینجا ما دسترسی به مهارت های شخصیت، کوله پشتی خود، نقشه یا فهرست از quests، و غیره مشاهده کنید اطلاعات کاراکتر را نشان می دهد سطح زندگی، مانا، تجربه، و همچنین به عنوان یک پرتره از شخصیت. با استفاده از چت شما قادر خواهید بود به بازی FAOR برقراری ارتباط با دیگر بازیکنان در گروه به سازماندهی مبارزه و یا رویارویی 1 در 1.

در حال حاضر اطلاعات در مورد جهان FAOR، یکی از جهان از تعادل است، که قلمرو هارمونی و پایین جهانیان است. این خانه را به بسیاری از موجودات مختلف از نژادهای مختلف است. در اینجا شما می توانید مردم، الف ها جادویی از جنگل پارک ایالتی ملاقات، اگر شما می خواهید شما می توانید ساکنان دامنه را ببینید - کوتوله ی و کوتوله ها، و همچنین اورک ها عبوس، که در شکار، ماهیگیری و شیلات مشغول اند.

در FAOR یک قاره بسیار بزرگ، که از غرب به شرق کشیده شده. آب اقیانوس در اطراف او، اگر چه هیچ کس نمی داند که آیا از دیگر جزایر و قاره ها در این بدن بی پایان از آب وجود دارد. تاج اژدها، که در کوتوله ی سنگ و کوتوله های خود پناه داد - در اواسط زمین تنها توده بزرگ شد. غرب نهفته فلات و بخش شرقی از آرکادیا - این کشور با نیروهای هانت از تاریکی را اشغال کردند. FAOR اجازه می دهد تا شما را به بازی و در مورد جهان واقعی از زندگی روزمره خاکستری را فراموش کرده و غرق سر خود را در برخورد از پنج مسابقه، جای دقیقا همان جایی که شخصیت شما وجود دارد.

 

بازی همچنین