FAR7

نام های جایگزین: FAR7

FAR 7 آنلاین - اعتیاد آور مرورگر MMORPG ژانر داستان بازی، که این وقایع در جهان هستی است. تاریخ می گوید که زمین مدتها پیش از بین رفتند. بود هیچ چیز باقی نمانده است که به مردم آشنا بود. و در حال حاضر آنها برای این که به عرض های جغرافیایی ناآشنا ترسناک عظمت خود را از جهان استفاده می شود. با این کار شما به یک جهان که در آن، به لطف HTML5 موتور های جدید، بوم و سیارات SVG از فراغت از تحصیل را، ستاره ها چشمک زدن نور مرموز و سفینه فضایی شاد و خرم از طریق جهان غیر معمول سفر می کند. شما پشت فرمان از سفینه فضایی خود را نشسته و بیرون رفتن برای یک ماجراجویی. نگاه رو به جلو برای مات کردن دعوا، موسیقی نیرو، پرواز فراموش نشدنی در زمان واقعی، ماموریت های هیجان انگیز است، توانایی به تجارت و بیشتر. هر کس که شروع می شود بازی FAR7 به سرعت در می یابد که او نمی تواند جدا از افزایش نرخ بهره از گیم پلی. قدم به عقب به جهان مجازی، زندگی با این قانون و انجام کارهای بزرگ!

یک عضو کامل جامعه فضایی در ثبت نام FAR7 است. شما می توانید برای ورود به بازی از هر شبکه اجتماعی مناسب خواهد بود. اگر شما یک VKontakte صفحه در فیس بوک و یا توییتر، هیچ مشکلی وجود ندارد. اگر نه، چه مقدار کار شما نیاز به ایجاد یک حساب کاربری با نوشتن آدرس ایمیل، نام کاربری و کلمه عبور؟

سیستم مورد نیاز بیش از حد بالا نیست، بنابراین بازی های موجود برای صاحبان PC Far7 با پارامتر متوسط ​​است. توجه داشته باشید، با این حال، این به آن نیاز به مدرن است. به عنوان مثال، فایرفاکس، کروم و سافاری. پس از همه، این پروژه با استفاده از آخرین فن آوری های وب است.

بیایید نگاهی دقیقتر به آنچه FAR7 بازی است. این واقعا یک جهان بزرگ است که در آن همیشه جایی برای قهرمانی وجود دارد. این فضا که در آن شما همکار قابل اعتماد و قادر به از خود در برابر مخالفان ارزش اندازه گیری خواهد برآورده است. این بخش در اعماق فضا، که در آن رخ می دهد هر دو یو پی اس فراز زندگی است. مهمتر از همه - همیشه خوش بینی و ایمان حفظ برای آینده است. آغاز FAR 7 بازی، شما را پیدا خواهد کرد که در این دنیا به طور مداوم در بافت. یک دسته از دشمنان و شکارچیان که رویا را نابود وجود دارد. به منظور به تنهایی با مشکلات خود را می توانید از قبیله بپیوندید. حرکت از یک سیاره دیگر، شما همفکر مردم در همه جا پیدا کنید. به طور طبیعی، اگر شما احساس می کنید به اندازه کافی قوی، هیچ کس متوقف می شود برای نجات کره زمین به تنهایی. اما هر کسی که تلاش می کند تا به عنوان بخشی از یک ناوگان بزرگ مبارزه، مبارزه با همان مزایای استفاده از این سبک از بازی قدردانی میکنیم.

منبع اصلی سنگ معدن است. از آنجا که بارها و بارها در درگیری های او. سنگ معدن می تواند برنده و یا سرقت، و به سادگی تولید و یا خرید در ایمان خوب است. به هر حال، اگر شما احساس می کنید که یک منبع با ارزش و شما باید به اندازه کافی، و می تواند بخش فروش. چه چیز دیگری می تواند جالب را انجام دهید، پس از آن پژوهش ها و اختراع ها. و سازندگان ارائه بسیاری از پازل است که حتی کاربر چاشنی برآورده سازد. در اینجا، هر کس را انتخاب آنچه که او دوست داشت بیشتر. بنابراین گیمر ها می تواند امکان انتخاب آزاد لذت ببرید.

بچه ها از مینسک، کاشت در استودیوی خود، در شکوه و عظمت کار کرده است. کاربران رو طرح اصلی، که نه تنها در آینده به ارمغان می آورد و اجازه می دهد تا شما را به شکستن کمال. مبارزه با دزدان دریایی، روبات ها، موجودات بیگانه، شرکت در درگیریهای گروهی و نترس به تماس کسانی که شما یک دوئل دوست ندارند نیست. برو برای آن! پیش سرگیجه آور پیروزی!

شروع بازی FAR7 رایگان در حال حاضر و برای همیشه شما را فراموش نخواهد کرد چه بطالت در اوقات فراغت خود! درک این پروژه انقلابی در تجربه خود را دارند. آن را بی خطر می گویند که ناامیدی است تهدید نیست. ما فقط می توانیم برای شما آرزو موفق باشید و اقامت دلپذیر!

 

بازی همچنین