بازی Far Cry

نام های جایگزین: بازی Far Cry

بازی Far Cry - بازی های کامپیوتری در سبک تیرانداز اول شخص. بازی فریاد دور بسیار روشن و پر حادثه. همانطور که در هر بازی های این سبک از کامپیوتر وظیفه شما این است برای زنده ماندن. این، البته، به جز برای اهداف است که باید در بازی به دست آورد. این بازی در کمتر از شش ماه پس از فروش رو محبوبیت غیر واقعی. چیزی برای مخفی شدن غیر معمول در این بازی. مطمئنا شما در حال حاضر سرشار از کنجکاوی، و شما را به دنیای بازی سوخته و بازی بازی Far Cry دانلود کنید.

به شما مشاوره بدهد و در هیچ عجله برای شروع به کار با این بازی آشنا شده، حداقل در ظاهر، با بررسی متن و تصویری بررسی. و پس از آن شما به راحتی می توانید بازی بازی Far Cry دانلود کنید. در بازی های Far Cry بازی بلافاصله بعد از شروع روند دانلود.

کل طرح از بازی شما در مورد زندگی یک تکاور سابق می گوید. بازی Far Cry که شما آن را به آنها، قهرمان اصلی این بازی، جای تعجب نیست که او دارای تجربه در زمینه نظامی است. بازی می گیرد در گستره زیبا از جزیره بهشت ​​گرمسیری در اقیانوس آرام کابات. مخالفان شما خواهد بود که افراد درگیر در توسعه از جهش ویروس. شما در جاده پستانداران در حال حاضر آلوده را تامین کند.

از جمله شخصیت خود را به شما و کمک به شما در سد به سر، به عنوان مثال، دشمنان خواهد شد کسانی که شخصیت:

• کارور جک.

• والری کنستانتین

• دویل

• سرهنگ ریچارد کرو

• دکتر Krieger.

جک کارور - در واقع شخصیت خود را. آبراه شرکت اجاره مالک. که در این ماموریت در حال حاضر در این جزیره پس از رسیدن.

والری کنستانتین - CIA عامل مخفی. جک می پرسد برای کمک در انجام ماموریت خود را. پس از طرح نقض آشکار جک.

دویل - مهندس، مخفی. ارسال شده به روشن شدن وضعیت در این جزیره است. جک کشته شدند.

سرهنگ ریچارد کرو - مزدور، برای حمایت از این جزیره سر.

دکتر Krieger - دشمن اصلی در بازی. استاد تمام آزمایشگاه ها در این جزیره به منظور توسعه مواد خاص است.

انجام هر ماموریت بازی Far Cry است از بیشترین اهمیت برای توسعه بیشتر از وقایع. همچنین، همه این است با توجه به سطح معابر. همه چیز، به طور معمول، با حالت آموزش آغاز می شود. توسعهدهنده شما ارائه می دهد انتخاب راه های مختلفی برای رسیدن به هدف از این بازی.

برای همه این ماجراهای، قهرمان خود را، البته، نمی تواند بدون سلاح های زنده بمانند. این سلاح بازی Far Cry ارائه شده است، ممکن است انواع عظیم، اما لازم است.

و همیشه با کارور جک خود را تجهیز اقلام وجود دارد: دوربین دوچشمی، چراغ قوه، دید در شب، مواد منفجره مجموعه، کیت کمک های اولیه، زره بدن، کارت دسترسی و ارتباط برقرار.

بازی بازی Far Cry با استفاده از گرافیک رسا و روشن شما را در جهان از سفر به بهشت ​​شگفت انگیز بر روی زمین باشد. بیشتر و موسیقی، به خوبی انتخاب شده حمایت از وضعیت کلی تاکید نقطه. دور تا دور واقعی و می خواهید برای لذت بردن، اما رسالت خود را نمی خواهد به شما استراحت. ما باید عجله بسر می رسانید. عجله و شما، چرا که هر کس در انتظار کمک شما. فراموش نکنید که برای مشورت بازی بازی Far Cry رفقای خود را. هر کس باید خود را به عنوان قهرمانان احساس.

خوب شما بازی! با تشکر از توجه شما!

 

بازی همچنین