بازی Far Cry 2

نام های جایگزین: بازی Far Cry 2

بازی Far Cry 2 - بازی های کامپیوتری در سبک تیرانداز اول شخص. بازی Far Cry 2 با قسمت دوم از مجموعه ای از بازی های بازی Far Cry است، بدون در نظر گرفتن شده مختلف است. اما هیچ تیره تر از ادامه حوادث داستان وجود دارد، و هیچ ارتباطی به عموم مردم وجود دارد. این بازی بوده است نه چندان محبوب است، اما هنوز هم کاملا تعدادی از طرفداران خود را. هر بازی دارای ویژگی های خاص خود را. فقط تلاش برای شما را در درک که در آن از آنها آمد، چیزی است که به جذب تمام بازی در. بازی Far Cry 2 را فقط می تواند تنها باشد، چرا که طراحی فقط حالت تک کاربر. شخصیت خود را در انتظار شما.

حال حاضر ممکن است در عجله برای سرعت دانلود بازی Far Cry 2 می شود، و در گیم پلی بازی از دست داد. یا شما می توانید با بازی در ابتدا آشنا، خواندن و مرور به بررسی. و با قاطعیت با اعتماد به نفس دانلود بازی Far Cry 2 با.

شما اینجا هستید در خاک یک کشور آفریقایی به نظر می رسد، به عنوان نظامی، و یک هدف اصلی - حذف از جهان از دلالان اسلحه غیر قانونی است. پس از همه، تا حدی، آن را از او بود جنگ داخلی میان دو گروه متخاصم در جریان است: Ofoten - جبهه کار آزاد و SNA - اتحادیه محبوب مقاومت. شهرستان حصار، و اجازه ندهید که هر کسی آزاد است. اما سلاح تنها می کند پایان ندارد. بازماندگان بیشتر و شهروندان در معرض خطر عفونت از بیماری های مختلف. به طور کلی، همه در یک وضعیت کشنده است. وجود دارد فقط کافی است و شما، و یا به جای شخصیت خود را ندارد.

در این بازی شما درگیر شخصیت های مانند:

• شغال.

• Oluvagembi روبن.

• Mbantuve عدی

• الیور Tambossa.

• Gakumba لئون

• رستگار Kouassi.

شغال - تبه کار اصلی در بازی. تامین کننده سلاح به شهر. سرنوشت بستگی به شخصیت.

روبن Oluvagembi - روزنامه نگار بازمانده که قهرمان برای کمک گرفتن در جستجو برای رکورد صحبت با شغال می پرسد. جان سالم به در این شرایط است.

عدی Mbantuve - شخصیت خشن و سلطه گر. Ofoten ریاست سازمان است. به دشمنان مرگ زده شده است.

الیور Tambossa - رشته مدیریت SNA. از جنگ جان سالم نیست.

لئون Gakumba - دکتر، پس از آن به Ofoten اضافه شده است. او دچار مرگ.

موفق Kouassi - خیابان رهبری کلاهبرداران در کم رنگ. از جمله در SNA بعد کشته شد.

همه به شما تحویل داده Far Cry 2 با ماموریت ها با مشکل انجام شده است. و در آنجا در راه به سمت هدف حرکت می کند. در پایان، شما را به تحقق است که، بیش از حد، باید بمیرد برسد، چرا که شما احتمالا آلوده می باشد.

در دستیابی به تمام اهداف خود را در بازی Far Cry 2 سلاح مانند لک لک گرمسیری، تفنگ و مسلسل، تفنگ تک تیرانداز، اسلحه - مسلسل، تفنگ ساچمه ای، نارنجک انداز سبک، اسلحه، مواد منفجره، ثرورس شعله، خمپاره، و خیلی بیشتر. همچنین نسخه های اضافی دوباره پر کردن می کنید.

همچنین حمل و نقل های مختلف، کمک می کند که برای غلبه بر فاصله بسیار دور را به هدف.

در بازی Far Cry 2 با دشواری نیست، فقط مراقبت از زندگی را. بازی Far Cry 2 را، به نوبه خود، با گرافیک بسیار خوب است، با حداکثر ممکن واقعیت انتقال رویدادی به شما کمک خواهد کرد.

بازی خوب! با تشکر از توجه شما!

 

بازی همچنین