Farmerama

نام های جایگزین: Farmerama

Farmerama آنلاین - بازی آنلاین مرورگر است که تساوی روشن، شخصیت ها و افق های رنگارنگ آن است. در اینجا شما می توانید وقت آزاد خود را خارج از منزل صرف کنند، مراقبت از خانه و مزرعه کشور ... بازی آنلاین Farmerama می دهد فرصت برای یادگیری برای مدیریت خانواده، در این حداکثر تعداد نیروهای اعمال نیست.

این بازی هیجان انگیز نیازی به نصب کلاینت بازی، از هر مرورگر قابل دسترسی است. همه شما باید بازی را شروع کنم، آن Farmerama ثبت نام آنلاین.

Onlan بازی Farmerama ارائه می دهد دو راه برای ثبت نام اینجا:

1. به طور مستقیم از سایت. در صفحه اصلی است، گزینه های ثبت نام که در آن شما می خواهید را وارد کنید نام (نام)، رمز عبور، ایمیل، تاریخ تولد خود را وارد کنید و موافقت خود را با قوانین بازی وجود دارد. ثبت نام در این بازی Farmerama به پایان رسید، شما می توانید شروع به گیم پلی.

2. از طریق یک شبکه اجتماعی است. اگر شما یک حساب کاربری در فیس بوک ثبت نام کرده اند، می توان آن را به عنوان یک ثبت نام حساب بازی استفاده می شود: فیس بوک با کلیک روی دکمه در فرم ثبت نام در صفحه اصلی، در پنجره باز می شود، که در آن خواسته می شود به رضایت به دسترسی به حساب کاربری خود، رضایت، نام کاربری خود را وارد کنید و با استفاده از فیس بوک در طول تاریخ این Farmerama. حالا شما می توانید آنلاین در Farmerama بازی!

برای کسانی که تصمیم گرفته اند هنوز رتبهدهی نشده است، آن را به ارزش آن را به ثبت حساب کاربری خود شوید و یا نه، بازی Farmerama بازی آنلاین ارائه می دهد از یک محاکمه رایگان که در آن شما می توانید خود را به عنوان یک کشاورز آینده امتحان کنید، پس از پایان دوره آزمایشی، به دنبال یک پیشنهاد برای ثبت نام. بنابراین مشخص!

رفتن به بازی اولین بار، یک NPC (جغد) به چند شغل اول به من بدهید. آیا نیاز به برداشت، پس از انجام کاشت است، هنوز هم برخی از کارهای سرگرم کننده، اما آموزنده وجود دارد. اما ... این فقط آغاز است. بعد، شما بازی Farmerama بازی آنلاین، انجام کاشت درختان مختلف، سبزیجات و محصولات کشاورزی، شرکت در جمع آوری، رشد و تغذیه حیوانات، مراقبت و آبیاری زمین های خود را.

هنگامی که به سطح خاصی، بازی Farmerama اجازه برای شرکت در این رقابت برای بهترین ابزار باغبانی، و همچنین در بسیاری از رقابتهای دیگر. شما همچنین می توانید باغ خود را برای همه قرار داده برای دیدن و آموختن آنچه دیگران در مورد او بازیکنان فکر می کنم.

آیا Farmerama بازی آنلاین است پول خود را - و tyulpesso zelepenni. با تشکر از شما، شما می توانید معاملات انجام.

Farmerama بازی آنلاین است سطح توسعه مزرعه که افزایش مدرن، به تجربه تعلق می گیرد برای کاشت و برداشت محصولات زراعی. با هر سطح جدید در دسترس برای گیاهان جدید و حیوانات جدید است. بنابراین در Farmerama خواهد هیچ چیز به جز خسته کننده بازی!

بازی Farmerama را می توان به معاشرت مراتع مجاور، البته نه به صورت رایگان. این کار پرداخت خواهد شد.

بازی بازی آنلاین Farmerama نه تنها می تواند در خانه نشسته، بلکه در دیگر مکان مناسب، مانند یک دفتر و یا نشسته در استقرار گرم و نرم (با دسترسی به اینترنت).

اما چرا صحبت های زیادی در مورد نحوه بازی Farmerama خوب است، بهتر است حداقل یک بار امتحان کنید!

 

بازی همچنین