کشاورزی ارگانیک شبیه ساز 2011

نام های جایگزین: کشاورزی ارگانیک شبیه ساز 2011

کشاورزی بازی شبیه ساز 2011 یک شبیه ساز آنلاین به زبان انگلیسی است. این بازی ادامه ای است برای شبیه ساز معروف، که در سراسر جهان مشهور شد است.

بازی آنلاین کشاورزی ارگانیک شبیه ساز 2011 دانلود در سایت رسمی بازی و یا در سایت های دیگر که این ویژگی را. همچنین

کشاورزی شبیه ساز 2011 دانلود امکان پذیر است و در سایت های تورنت که فراهم می کند دانلود رایگان بازی های مختلف و دیگر فایل های صوتی و تصویری.

در بازی کشاورزی ارگانیک شبیه ساز 2011 به صورت رایگان، شما می توانید در سایت ثبت نام کنید. برای این کار شما نیاز به اطلاعات زیر:

1) نام کاربری خود را.

2) آدرس ایمیل و رمز عبور.

همچنین، قبل از شروع بازی به شما این فرصت را به در سایت در مورد کشاورزی ارگانیک شبیه ساز 2011 ویدیو نگاه دارند. این تصویب تمام ویژگی های بازی کشاورزی ارگانیک شبیه ساز 2011، شاید شما در اینجا را پیدا خواهد کرد پاسخ به سوالات.

پس از این، بررسی عملکرد کامپیوتر شما، چه پارامترهای آن شرایط از بازی:

1. اینتل 2 گیگاهرتز - پردازنده.

2. 1 GB - RAM.

3. 1 GB - HDD.

مشتری بازی بازی آنلاین کشاورزی ارگانیک شبیه ساز 2011 آزاد نیست، بنابراین به منظور شروع به بازی کشاورزی ارگانیک شبیه ساز 2011 شما نیاز به خرید و نصب بر روی کامپیوتر شما.

در کشاورزی ارگانیک شبیه ساز 2011 به شما در کار های مختلف مزرعه درگیر خواهد شد. شما باید برای مراقبت از حیوانات: به رشد مواد غذایی برای دام، تغذیه او را، خرید حیوانات جدید، آنها را در شرایط راحت ترین ایجاد کنید.

علاوه بر دام شما به رشد فرهنگ های مختلف، برداشت و کود، شخم زدن و بذر. و بسیاری از توابع مختلف شما باید به عنوان یک کشاورز واقعی انجام دهد.

حیوانات شما شما درآمد مانند یک گاو را می دهد، شیر، مرغ تخم با خز خرگوش شما دریافت خواهد کرد. این همه بعد از آن شما می توانید فروش و دریافت پول است.

جدید به بازی، کشاورزی ارگانیک شبیه ساز 2011 چند نفره است. وظیفه شما در کشاورزی ارگانیک شبیه ساز 2011 برای ساخت مزرعه منحصر به فرد خود است که به شما اجازه می دهد تا از یک قطعه زمین کوچک را به یک مزرعه بزرگ، کسب مقدار زیادی از پول و تبدیل شدن به مهم ترین شبیه ساز کشاورزی کشاورزی 2011.

کشاورزی بازی شبیه ساز 2011 را به خود جذب تمام ویژگی های آن است:

1) جدایی از حالت حرفه ای.

2) قابلیت حالت چند کاربر. بازی در LAN در دسترس شما است تنها پس از یک مجوز برای بازی خرید کنید.

3) پارکینگ بزرگ با تکنیک های مختلف.

4) طیف گسترده ای از محصولات زراعی.

5) شما دستیاران داده می شود.

6) می تواند دستگاه بارگذاری.

ثبت نام بازی آنلاین در مورد کشاورزی ارگانیک مزرعه شبیه ساز 2011 با هم با دوستان خود. با هم، شما بسیار جالب تر بازی خواهد کرد.

خودتان مسافرت مجازی در مزارع رنگ خود، فرهنگ های مختلف را. تصور کنید که شما در این طبیعت، همراه با کشاورزی ارگانیک شبیه ساز 2011.

توسعه مزرعه خود، مراقبت از حیوانات و گیاهان خود را، تبدیل به یک کشاورز واقعی!

 

بازی همچنین