Farmtastic

نام های جایگزین: Farmtastic

بازی Farmtastic - این یک بازی مبتنی بر مرورگر جالب است که در اصل شبیه ساز شده است.

آنلاین Farmtastic - این یکی از بسیاری از بازی ها از مزرعه، که در آن شما را مجبور به مقابله با نه تنها در بخش کشاورزی، بلکه در فعالیت های دیگر است.

در ثبت نام Farmtastic یک مرحله دشوار نیست، پس از آن شما شروع به بازی Farmtastic. برای ثبت نام شما باید زیر را انجام دهید:

1. مشاهده سایت بازی Farmtastic.

2. سمت چپ در صفحه اصلی شما یک فرم برای ثبت نام مراجعه کنید. دو زیر فرم را انتخاب کنید « ثبت نام ».

3. ارسال نام کاربری خود را.

4. آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

5. ارسال رمز عبور برای بازی. سعی کنید رمز عبور خود را به عنوان قابل اعتماد به عنوان امکان پذیر است.

6. مهم! هنگام ثبت نام شما به تمام قواعد بازی به توافق برسند.

7. در « ثبت نام » کلیک کنید ..

Farmtastic بازی شما را از طریق یک مرورگر اینترنت می باشد. بنابراین، قبل از ثبت نام شما نیاز به یک آدرس اینترنتی خوب به موضوع: بررسی سرعت اینترنت، آن مطلوب است که 100 بیت مگا در ثانیه بود.

در Farmtastic بازی شما خواهد شد، زمانی که با شرایط مختلف در بازی مواجه شده است. به عنوان یک کشاورز شما باید برای مراقبت از زمین و خانه خود را، حیوانات، و انجام کارهای مختلف یکی پس از دیگری.

در شبیه سازی شما آزاد Farmtastic خرید محصولات متفاوت است. اول، شما یک قطعه زمین کوچک، که شما باید برای مراقبت از. شما نیاز به شیر گاو، حفاری در خاک، به برداشت محصول - این همه بخشی از زندگی روزمره. این کار شما هر روز.

به عنوان یک کشاورز حرفه ای شما نیاز به تبدیل حیاط خود را به یک مزرعه کوچک قابل ملاحظه است. با استفاده از مقدار زیادی از تلاش، شما به زودی افزایش دریافت و تکمیل تمامی کار های لازم در مزرعه. علاوه بر این، شما باید پیوسته و از حیوانات و پرندگان خود را در مزرعه نگه دارید. در برنامه کار خود را، البته، همچنین شیردوشی گاو، زیرا مشتریان نمی خواهند سبزیجات تازه را برداشت، بلکه شیر تازه گاو خوشحال. در مزرعه ای در Farmtastic وظایف بی شماری وجود دارد. شما می توانید ارزن ایجاد، و سپس خرد کردن آن را به آرد و فروش.

مزرعه Farmtastic گرافیک رنگارنگ ارائه شده است. شما باید برای اثبات مهارت خود را در کار با حیوانات، و توجه به این واقعیت است که تمام گیاهان خود را رشد - همه در یک سبک کارتونی. تنها پس از انجام تعداد زیادی از مشاغل که شما می توانید برداشت خوب دریافت کنید. شما وظایف مختلف است که در انتظار شما در مزرعه خود را Farmtastic یاد بگیرند. شما باید به شرکت در سرمایه گذاری در مزرعه.

Farmtastic آنلاین شما می توانید در کسب و کار شما تمرکز، توسعه و بهبود خاک خود.

A زمان زیادی را باید به کاشت سبزیجات و میوه جات، و همچنین برداشت داده شده است.

شما می توانید انواع ساختمان خرید و برای تولید کالا برای فروش.

آنلاین Farmtastic بدون شک دوست دارم تمام بزرگسالان و کودکان به طور یکسان. ثبت نام در بازی و انجام کشت و زرع کوچک او.

روشن اموال کوچک خود را در یک مزرعه بزرگ شکوفایی است. شگفت زده از تمام تجربه و موفقیت در بازی خود را.

 

بازی همچنین