سرنوشت

نام های جایگزین: سرنوشت

سرنوشت - کامپیوتر نقش بازی بازی. بازی سرنوشت برای طرفداران از ماجرا ها و دستاوردهای در کارهای بازی و ماموریت. بازی عبور آسان است، اما بی نهایت. FATE:: عوالم ناشناخته، FATE: روح خائن، FATE: لعنت پادشاه توسعه دهندگان شرکت جهان با یک سری از بازی های سرنوشت، شامل این بخش را خوشحال کرد. تمام تلاش و روح vlozhiny برای ایجاد یک سری از بازی های چند نفره بود.

مانند هر بازی کامپیوتر، بازی سرنوشت بسیاری از ویژگی های و الگوهای انتقال. و این چیزی است که شما احساس اعتماد به نفس بیشتری در بازی گذشت، ما به شما توصیه می برای شروع، پایان خواندن این بررسی را مشاهده کنید و سپس مشاهده فیلم ها سرنوشت و تصاویر. اما پس از آن به سایت بازی حرکت می کند و شما می توانید سرنوشت دانلود کنید.

هفتگی جاوا اسکریپت بر روی کامپیوتر شما برنامه های خاصی مانند تورنت.

وقتی که شما آماده برای دانلود بازی سرنوشت است، پس از آن شما آماده برای سرگردان هیجان انگیز و بسیار جالب است.

بازی ایمان، در ابتدا، به شما این فرصت را برای انتخاب جنسیت شخصیت خود را به ارمغان بیاورد. شما در قالب یک کودک کوچک است، اما سریع، نترس و باهوش، پر از شجاعت و قدرت معرفی شده اند. اما طبقه به طور خودکار در طی مراحل اولیه از این بازی انتخاب شده است.

: انتخاب خواهد شد تنها دو کلاس ارائه

• جنگجو.

• جادوگر.

جنگجو - اگر شما از خواب بیدار در جنگ به استفاده از مقدار زیادی از سلاح و تجهیزات. مبارزه در غوغا و مبارزه، احتمالا در غوغا دامنه، و سپس شما را به مقصد خواهد برای تبدیل شدن به یک جنگجو.

جادوگر - اگر شما تمایل به ایجاد جادوها و سحر و جادو به استفاده از - شما به طور خودکار جادوگران انتخاب شده است.

در این دوره از بازی شما توسط موجودات مختلف همراه است. اما جالب ترین موجودات مانند حیوانات خانگی مانند سگ و گربه می باشد. وظیفه شما این خواهد بود که آنها اهلی به شما کمک کند همان. این خواهد بود بهترین دوست شما.

چالش ها در تولید مواد غذایی است که شما در فروشگاه های خاص را دریافت کنید.

هدف اصلی از شخصیت خود را در بازی - کشتن هیولا بد در مخالفت با شما. در همان زمان آن را به همراه بزرگ برای تجربه شما است. و در انطباق با افزایش دهد.

بازی سرنوشت در به اندازه کافی گرافیکی با کیفیت بالا، احتمالا نه بیشتر جزئیات، اما حس واقعی از تصویر به اندازه کافی معرفی شده اند. همانطور که برای عبور از گیم پلی سرگرم کننده کافی است. مانند هر بازی کامپیوتر بازی سرنوشت مناسب و معقول طراحی شده برای ارائه سرگرم کننده و راحت احساس برای هر بازیکن نشسته در یک کامپیوتر است.

بازی می کند زبان روسی را شامل نمی شود، اما شما می توانید russificator استفاده کنید. این هنوز هم ورشکسته بازیکنان در سراسر جهان.

موسیقی متن نیز در سطح بالا انجام می شود. صدای خارج از قاب مناسب و به هیچ وجه از بازی. موسیقی همراه کمک می کند تا بر روی گیم پلی تمرکز می کنند. بنابراین شما حتی نمی باید به نوبه خود ضبط موسیقی خود را.

در انتظار شما در این بازی به عنوان بهترین بازیکن. بشتابید به بازدید از سایت و دانلود سرنوشت! موفق باشید در بازی!

 

بازی همچنین