فیستا آنلاین

نام های جایگزین: روز مقدس

فیستا زنده - MMORPG بازی با مشتری فی سبک در دسترس عموم رایگان می باشد. فایرفاکس در شرکت های نرم تا به مدت طولانی است که برای ایده های اصلی خود شناخته شده است. و اکنون طرفداران می توانند سرگرمی های مجازی یک محصول جدید زیبایی آنلاین که ترکیبی از حوادث جدی با کشیدن کاریکاتور از سرگرم کننده لذت ببرید. برنامه بازی در بالاترین سطح. این برنامه شامل تصویر 3-D از این تصور که همه چیز را که اتفاق می افتد واقعی است. آخرین بازدید منتظر ماجراهای هیجان انگیز ترین در جهان رویاها و سحر و جادو. می مأموریت های بسیاری است که شما نمی توانید Minutka نشستن بیکار وجود دارد. PVP و PVE سیستم است به همان اندازه نیز توسعه یافته است. و توانایی انتخاب جهت توسعه بسیاری از کاربران به عنوان یک مومیایی کردن برای روح. تاریخ به ساکنان این سرزمین اسرار آمیز را به نفع خود در دعوا های خطرناک، لذت داشتن در اجرای مشاغل صلح، و فقط از زندگی لذت ببرید در چنین جهان زیبا!

قبل از فیستا آنلاین شروع بازی، به حل و فصل به چند سوال. اول، بررسی کنید که آیا پیکربندی کامپیوتر مناسب است. در مرحله دوم، شما نیاز به ثبت نام در بازی فیستا آنلاین . سوم، شما باید دانلود و نصب مشتری. فهرست حداقل سیستم مورد نیاز خوشحال وفاداری خود را به سیستم عامل ویندوز 2000/XP، پردازنده پنتیوم 4 1. 6GHz، AMD XP 2500 +، پردازنده AMD Athlon64 2800 + جیفورس ویدیو 64MB MX، صوتی سازگار با مستقیم * 9. 0، 3GB فضای آزاد دیسک سخت و RAM 512 MB. فیستا آنلاین ثبت نام شامل پر کردن فرم با این رشته: نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل، رمز عبور، تاریخ تولد، جنس. سپس شما می توانید ظاهر کاراکتر خود را ایجاد کنید و کلاس های سکه را انتخاب کنید.

فیستا بازی ارائه می دهد کلاس های مانند جنگجو، Mage را، اقرار، فلش و بذله گو. می توان انتخاب و راست، شما نیاز به دانستن آنچه مانند نگاه کنند.

1. جنگجو قوی، شجاع، مداوم و دشوار است. آنها معروف برای مبارزه با مهارت و توانایی خود را برای رهبری جنگ در محله های نزدیک به آن است. قدرت بدنی قابل توجه آنها اجازه می دهد تا به احساس اعتماد به نفس.

2. جادوگران فرمان عناصر مخفی. این توانایی باعث می شود آنها ایستادگی کردن در میان ساکنان دیگر از جهان است. و اجازه دهید آنها بسیار قوی نه از نظر جسمانی، قادر به دفاع از خود در راه دیگری.

3. فلش الهام بخش ترس هر گونه استفاده کنه. مهارت های آنها متنوع و تخیلی است. به علاوه، آنها نیروهای طبیعت کمک کند. احساس اعتماد به نفس بیشتر در جنگ طولانی است. در این مبارزان باید هر تیم.

4. اعتراف ترکیب توانایی به درمان و حمله. آنها قادر به کمک به قربانیان رفقا هستند، اما دشمنان با آنها به ظروف سرباز یا مسافر. علاوه بر این، آنها حتی می تواند متحدان قوی تر، افزایش آسیب است.

5. Jokers مهارت های مختلف باعث آسیب بزرگ فقط فورا. به پرتاب حریف وحشت زده آنها نیاز به زمان بسیار کم است. آنها خیلی سریع و چالاک، قادر به قطع در پناهگاه دشمن هستند، اثر آن به تدریج ظاهر می شود.

بازی بازی فیستا آنلاین شما، در حال حرکت را از طریق سطوح. در سطح بالاتر، شخصیت قوی تر. شما نیاز به پمپ مهارت های منفعل، فعال و کیمیاگری. انجام کارهای مختلف و قادر خواهد بود تا در نهایت عنوان. این کاملا خوب وقتی یک عنوان خاص به نام شما وصل شده است.

بیشتر در فیستا آنلاین دارای لحظات خوبی به عنوان یک فرصت برای پیدا کردن عشق و ازدواج، به ساخت خانه خود، در بر داشت دوستان قابل اعتماد، به نفع اعتبار اقدامات خود را در میان مردم محلی. با این حال، هیچ یک از کسانی که متعهد به بازی فیستا آنلاین ، آیا از خستگی شکایت نیست! قبل از اینکه شما واقعا باز می شود تا بسیاری از فرصت ها! پس این فرصت برای تفریح ​​و سرگرمی اوقات فراغت خود را نیز روشن بسیار سرگرم کننده را از دست ندهید! ممکن است شما همیشه و در همه شانس!

 

بازی همچنین