13 ﺎﻔﯿﻓ

نام های جایگزین: 2013 ﺎﻔﯿﻓ ،2013 ﺎﻔﯿﻓ ،13 ﺎﻔﯿﻓ

پردازنده: 2 هسته اواز یا موسیقی دو / پردازنده Athlon X2 1. 8 GHz و بالاتر از

RAM: 2 GB و بالاتر

ویدئو: 256 MB از حافظه و تا

فضای دیسک رایگان: 8 GB.

بازی FIFA 13 - آخرین نسخه منتشر شده از سری محبوب از شبیه سازی های ورزشی و در هر سال توسعه دهندگان در تلاش هستند تا آن را برای فرزند جدید خود را به برخی از تغییرات، بدون از دست دادن روح به طور کلی از سری. بدون استثنا برای این قانون و فیفا 13 بود. بخش اصلی FIFA 13، نسخه کامپیوتر می کند از همتایان کنسول متفاوت است، گاهی بر توسعه EA ورزشی گمراه، لمس پالایش هوش مصنوعی و موتور فیزیک منحصر به فرد موتور ضربه.

حمله و دفاع

که انسان پروری از بازیکنان فوتبال مجازی، که تحت تاثیر نه تنها ظاهر، بلکه از جنبه روان بازی و هل می دهد بسیاری از طرفداران را نشان می دهد رفتن به فروشگاه برای خرید FIFA 13. در طول حمله بازیکنان در FIFA 13 دیگر شبیه روبات ها و کاملا قادر به اشتباه در برنامه، و یا بالعکس، برای نشان دادن ویژگی های رهبری. تفکر و بازیکنان طبیعی تر - این تفاوت اصلی و جدی ترین است که بازی FIFA 13 از همسالان خود و رقبای مستقیم است. تغییرات مشابه ساخته شد و مدافعان اقدامات در FIFA 13 که بسیار "انسانیت" بازی خواهد کرد، از دست دادن تمرکز و اجازه می دهد اشتباهات بیشتر در توانایی های طولانی مدت به فشار دشمن. غلظت و قدرت بازیکنان دفاعی شما نیاز به نگه داشتن با استفاده از حملات مکرر را به اردوگاه دشمن، به برخی از آنها را مهلت دهد.

چکه و دریبل

feints پیچیده حیرت انگیز و حرکت فریبنده - بخش رنگارنگ از فوتبال و این امر می تواند تعجب آور است در صورتی که بازی FIFA 13 این جنبه از بازی شماره یک را منعکس نمی کند. feints مدیریت در بخش دوم از این بازی تبدیل شده است بسیار متنوع تر و آسان تر برای پیاده سازی، و حتی FIFA 13 PC-نسخه از آن سهولت عملیات شناخته شده بود هرگز بدون استفاده از مانور فریبنده گیم پد، این بخش بسیار دموکراتیک تر شده است. در حال حاضر بازی FIFA 13 ارائه می دهد تمامی احتمالات را برای شما زمانی که شما دریبل دو تعیین کلید ترکیبی است که کنترل های دیگر، خواهد شد و در این زمینه در صحرا نورد پای خود را به عنوان سکته مغزی نمایش داده می شود. سیستم ساده تر و در دسترس تر خواهد بود بسیار دشوار به آمد تا با.

کنترل توپ

یکی دیگر از جزئیات مهم است که فقط باعث می شود از رفتن به فروشگاه برای خرید FIFA 13، تحقق ازدواج در لمس برای اولین بار از توپ است. در حال حاضر یک نقطه که در آن مطلقا هر بازیکن در زمین به همان اندازه نیز با دور تجهیزات ورزشی کشیده شده وجود دارد. شاخص های فنی و میدان رو در اختیار پایین تر، دیگر طول می کشد برای دریافت و پردازش بازیکن توپ، فنجان او را به اشتباه هنگام دریافت کنند. این است که از این ویژگی می تواند به طور موثر حالی که تنظیم اقدامات دفاعی تیم خود، متراکم ترین بازی با پخش دریافت توپ، باعث آن را به جلوگیری از اشتباهات اجباری استفاده می شود.

موتور تاثیر

نوآوری جدی، ساخت FIFA 13، بازی که در آن می شود آن را بسیار لذت بخش تر است و حتی از نقطه نظر زیبایی شناختی، باعث می شود یک موتور فیزیک و تجدید نظر موتور ضربه. با کمک آن، هر بازیکن دارای ویژگی های حرکت، دویدن، پریدن و انتخاب. در تماس با بازیکن دیگر، آیا مبارزه قدرت یا برخورد، بازیکنان کاملا متفاوت رفتار خواهد شد، بسته به شرایط و ویژگی های هر یک پخش کننده بازی. تمام حرکات را با دقت قابل توجه و جزئیات که گاهی اوقات این تصور می شود به تماشای بازی فوتبال واقعی کار کرده است.

 

بازی همچنین