FIFA MANAGER 13

نام های جایگزین: FIFA MANAGER 13

بازی FIFA MANAGER 13 مدیر فوتبال معروف، که توسط الکترونیک آرتز طراحی شده است. این بازی برای سیستم عامل های مختلف ویندوز طراحی شده است. شما می توانید سعی کنید به بازی در FIFA MANAGER 13 در نسخه آزمایشی، که در آن توانایی خود را برای بررسی فوتبال و موفق باشید.

خط بازی فوتبال FIFA MANAGER 13 شما می توانید آن را در وب سایت رسمی بازی و یا هر سایت دیگری که این قابلیت را فراهم می کند دانلود کنید. همچنین خرید FIFA Manager 13 دانلود، شما می توانید یک فایل تورنت استفاده کنید، اما این به شما دانلود نصب برنامه لازم است.

شما می توانید آنلاین در FIFA MANAGER 13 رایگان ثبت نام در انجمن که در آن شما می توانید با بازیکن های دیگر چت بازی کند. برای ثبت نام در انجمن FIFA MANAGER 13، شما باید مشخص کنید:

1) آدرس پست الکترونیکی خود را.

2) رمز عبور و نام.

قبل از بازی و یا نسخه ی نمایشی در نمایش کامل از بازی FIFA MANAGER 13 ویدیو نشان می دهد که قوانین اساسی از بازی و قابلیت های بازی. این دانش برای شما مفید باشد در آینده برای شرکت در بازی.

همچنین توجه داشته باشید سیستم مورد نیاز برای بازی FIFA MANAGER 13. کامپیوتر شما باید پارامترهای زیر باشد:

1. اینتل پنتیوم 4 2.4 گیگاهرتز - پردازشگر.

2. 1 GB - RAM.

3. 8 GB - HDD.

هر بازیکن در بازی FIFA MANAGER 13 تا به هدف. شما و او باید در ابتدای بازی تصمیم بگیرید: میل به در تیم اول باشد، بهبود مهارت های خود، توانایی بازی در تیم و مسابقات.

به عنوان یک مدیر، هدف شما باید برای حفظ هماهنگی در تیم و دیدار با تمام نیازهای و درخواست ها.

شما در بازی FIFA MANAGER 13 خواهد بود دستیار خود را، که شما را در بسیاری از زمینه ها کمک خواهد کرد:

- هوش کسب و کار با این باشگاه،

- ایجاد پرتره روانی از پخش.

- در حل و فصل منازعات.

در بازی FIFA MANAGER 13 شما هنر خود را از مدیریت یک تیم فوتبال را بهبود بخشد.

این بازی دارای یک بخش ویژه ای است که در مقابل شما باز می شود:

1) رقابت شخصی بین همسران در این باشگاه.

2) هدف از پخش.

3) روابط با پخش parterres در تیم.

در این بخش شما عوامل اصلی که بر وضعیت تیم خود و فضای داخلی در آن نشان می دهد.

در مقابل شما در این بازی ویژگی های جدید پستی - فرصتی برای با بازیکنان صحبت است. شما می توانید با بازیکنان خود را در مورد اهداف و خواسته های شخصی خود صحبت می کنید، و همچنین آنها را ارائه وظایف جدید برای بهبود وضع خود.

همچنین، قبل از پخش به شما ارسال در ذخیره، اجاره و یا فروش آن، شما می توانید به او در مورد این موضوع صحبت و حل تمام تفاوت های ظریف.

یکی دیگر از ویژگی های جدید در این بازی است که برای افزایش روی صفحه نمایش بازی را به 1280x1024 و. این نوآوری اجازه می دهد تا شما را به گسترش فضای بازی.

بازی FIFA MANAGER 13 هنوز هم پر از بسیاری از شگفتی و نوآوری. مهم ترین چیز برای شما نشان دهد یک مدیر بزرگ که تیم خود را به پیروزی منجر شود.

مطالعه اطلاعات در مورد بازی ها، فیلم ها که مطمئنا شما را در آینده کمک خواهد کرد که برای به دست آوردن وضعیت بهترین مدیر فوتبال را ببینید.

موفق باشید در sostezaniyah ورزشی!

 

بازی همچنین