جام جهانی

نام های جایگزین: جام جهانی

بازی FIFA جهان نیازی به معرفی ندارد و داستان، و ما معتقدیم که شما باید در مورد آن شنیده می شود، حتی اگر شما نمی کنند طرفداران فوتبال. این یکی از بهترین بازی ها است که انجام می شود به صورت کیفی بسیار، هنگامی که شما به آن نگاه کنید اولین بار، که بیشتر آن را نمی بیند و می توانید با این پخش از این بازی در ترکیب است. در این بازی شما آزاد برای سازماندهی جام جهانی یا مسابقات قهرمانی اروپا و برنده، البته، این تیم که تو را دوست دارم. در اصل، همه بازی هایی که تیم توسعه یافته اند EA ورزشی ، یک مزیت رقابتی بیش از دیگران به دلیل بی بدیل آن گرافیک و گیم پلی فوق العاده. اما بازی FIFA جهانی اثبات بصری آنلاین. هنگامی که شما در نگاه واقع بینانه از بازیکنان و توپ رو کارگاه جنبش نگاه کنید، ما باید افکار در مورد آنچه شما خود بازیکنان واقعی و تصمیم گیری برای آنها. قبل از این بازی تنها برای کسانی که جعبه تنظیم بالا مجاز بود، اما این بار آن را در دسترس کسانی که واقعا شده است که مایل به سعی کنید دست خود را در فیفا ساخته شده بود، اما با توجه به فرصت، به عنوان هیچ کنسول وجود دارد. بنابراین در این بازیکنان در شادی، در حال حاضر شما می توانید بر روی کامپیوتر شخصی خود را بازی کند.

شما قادر به اعمال برای شرکت در بازی که فقط بازی خود را در این زمان در فرآیند تست بتا خواهد بود. و فقط در زمان برای این بازی ممکن است مانند حالت پایه:

- UltimateTeam - در این حالت بازی تمام بازی را به طور کامل تنها در قدرت خود، و هدایت سرنوشت تیم. قدرت شما قادر به خرید و فروش بازیکن متفاوت خواهد بود. از آنجا که بازار نقل و انتقالات همیشه باز است (در هر زمان) به همه فرصت شما، اگر شما زیرک برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مخالفان خود می باشد. هر هفته، این حالت به روز رسانی و اجرای انواع برنامه های کاربردی به آن. در این حالت بازی کمک خواهد کرد که شما را به بازی FIFA جهانی آزاد است.

- فرماندهی لیگ برتر - در این حالت شما مجبور به پرداخت یک کردیت برای هر بازی. اگر شما برنده شدن در مسابقات و یا همان رویداد، به عنوان مثال، احتمال این که شما اعتبار خود را بازپرداخت کند. با یک فرکانس از گیم پلی، شما می توانید مقدار نمره های اعتباری را افزایش دهد.

در ثبت نام FIFA جهانی مورد نیاز است، زیرا این بازی آنلاین است. با تشکر از ثبت نام شما قادر خواهید بود به درخواست برای شرکت ها به آزمون و بازدید یکی از اولین آنهایی که خوش شانس انتخاب شده است.

در آغاز ثبت نام از شما خواسته خواهد شد که برای مشخص کردن یک ایمیل شخصی در یک ردیف، که در صفحه اصلی بازی سایت قرار گرفته است. وقتی که همه پر، با کلیک بر روی "ارسال" را فشار دهید.

اگر قبلا ثبت نام نکرده اید و حساب خود را در سیستم ایجاد نشده است منبع ، پس از آن توجه شما فرم ثبت نام را پس از پر کردن است که شما در بازی داشته بازی جام جهانی. برای کسانی که قبلا در این سیستم وجود دارد قادر به فقط به بازی فقط بیان اسم مستعار و یک کد مخفی که به حساب شما اعمال می شود به خواهد بود.

این بازی به روسی ترجمه شده است، به طوری که پر کردن در فرم، و مشارکت بیشتر در گیم پلی بازی مشکل نخواهد بود. فقط دهید که سیستم می باشد را دنبال کرده و دنباله.

و سپس بر روی "ثبت نام" کلیک کنید و منتظر لحظه ای که مدیران از این بازی شما انتخاب می کنید به گیم پلی.

جام جهانی در بازی شما یک تیم متنوع را دریافت کنید، و همچنین به عنوان تیم در این هفته، متشکل از بازیکنان خواهد شد نتایج هفته مشخص (به آنها خواهد شد و این بازیکن که برای این هفته در زمان واقعی گل درمان).

 

بازی همچنین