طوفان

نام های جایگزین: طوفان

طوفان بازی - تیرانداز آنلاین هیجان انگیز است که نیاز به استفاده از تاکتیک های. مبحی پرتاب گلوله واجسام پرتاب شونده استادانه درست شده، درایو بالا، سیستم مدرن از PvP است به کاربران حس واقعیت است. و توانایی تغییر حالت از 1 و 3 بازی های شخص به شما اجازه انتخاب یک سبک است که مناسب برای شخصیت شما باشد. در اینجا شما قادر خواهید بود برای کنترل طرح، با بهره گیری از ماجراهای هیجان انگیز است. بازی آنلاین طوفان دارای مزایای بسیاری است که آن را در میان پروژه های مشابه متمایز می کند. رابط کم حرف آسان است، تصمیم گیری اصلی تطبیق پذیری MMO-محلی سازی کارت صدا اندازه قابل توجه در انواع مکان و در زرادخانه قابل دسترس - همه این ها و بسیاری از مزیت های دیگر را می توانید حتی اکثر کاربران را خواستار تسخیر.

اگر مورد نظر، شما می توانید دانلود و نصب کلاینت بازی است، اما ثبت نام در بازی طوفان به هر حال لازم است. این روند ساده، که، مانند هر چیز در این پروژه طراحی شده است را به خود جلب، و نه از بازیکنان دفع. آدرس ایمیل خود را (ورود با نام مستعار) را وارد کنید و ایجاد یک رمز عبور - این همه که شما نیاز به ثبت نام طوفان. خوب، این بازی به درستی کار می کرد، فراموش نکنید تا مطمئن شوید که کامپیوتر شما در دیدار حداقل سیستم مورد نیاز تا

- نصب سیستم عامل ویندوز XP SP 3 و بعد از آن.

- CPU اینتل هسته 2 اواز یا موسیقی دو 1. 8 گیگاهرتز یا مشابه AMD

- کارت ویدئو است که از DirectX 9C پشتیبانی.

- حداقل 1024 MB از RAM؛

- 2 GB فضای آزاد هارد دیسک.

- تنظیم مایکروسافت. NET 3. 5 چارچوب SP1.

دانلود بازی، شما می توانید طوفان کاملا رایگان بازی. همچنین در اینجا این است آزادی عمل وجود دارد. شما می توانید کنارهها رو زده و از دشمن تصرف، از بین بردن جنگنده های دشمن و ترتیب خرابکاری واقعی است. نقشه طوفان بزرگ آنلاین به شما اجازه شرکت در جنگ را در یک بار 64 بازیکن. قبل از اینکه شما به عنوان یک تصویر زنده از جنگ توده ای ظاهر می شود. خوب، که در آن شما بهترین راه برای بالا بردن آدرنالین در خون یافت می شود؟

انتخاب چگونه می خواهید شخصیت خود را به بازی طوفان. چهار کلاس متفاوت است. این مهندس حمله، تیرانداز از خفا و پزشک. قهرمان به نحو مناسب رشد، شرکت در جنگ های مختلف و ماموریت های جالب دنبال کنید. همه این ها به ارمغان می آورد تجربه و اجازه می دهد تا شما را به رشد می کنند. در عملکرد مبارزه و ظاهر از اجرای موفقیت آمیز هر کار تاثیر می گذارد. پس از همه، هیچ یک از جوایز قانونی خود را! خونریزی قهرمان و وقف با توانایی های منحصر به فرد خود. لازم به ذکر است که این بازی دارای یک درخت استعداد است که می تواند یک سرباز معمولی در یک سوپر قهرمان تبدیل شود.

نیس که انتخاب سلاح گسترده است. در اینجا شما می توانید تقریبا تمام انواع سلاح های نظامی مدرن پیدا کنید. علاوه بر این است که یک سیستم ماژول ها اجازه می دهد تا شما را به تغییر هر سلاح وجود دارد. نگاهی هم به مجموعه پرتاب نارنجک و یا چشم لیزر. پس از همه، آن را بسیار به احتمال زیاد به نفع خود خواهد بود.

تبدیل شدن به بهترین از بهترین! نگاهی به موقعیت مناسب در رتبه بندی بازی. نشان دادن حسادت از تمام مهارت های خود را. رقابت بر سلامت و شادی از گرفتن جایزه با ارزش!

عنصر مهم یک بازی تیم است. همانطور که می گویند است ایمنی در تعداد است. بنابراین، پیوستن به یک قبیله، شما می توانید خیلی بیشتر دست یابد. علاوه بر خودتان، شما می توانید در جنگ های قبیله ای را ندارد، اما با همکاران قابل اعتماد - فقط حق! یافتن دوستان خود و ایجاد یک جامعه که در آن به بازی بازی طوفان آنلاین سرگرم کننده و راحت است.

اگر شما هر گونه سوال، احساس رایگان برای تماس با گروه پشتیبانی. در اینجا پاسخ به همه چیز که به آن علاقه شما وجود دارد. مشاهده سرور بازی روسیه - و شما را درک و چرا از آن بسیار پرطرفدار است! سعی کنید آن را در تجربه های خاص خود را. اجازه دهید شما را همه به خوبی شکل گرفته است!

 

بازی همچنین