پرواز را برای تفریح

نام های جایگزین: Flyff

آیا شما از یکنواختی زندگی روزمره خسته؟ می خواهم برای پرواز؟ معاشرت با مردم پسند، بدون ترس از در حال اجرا را ناسزا؟ سپس شما - در اینجا. پرواز را برای تفریح ​​بازی آنلاین، انیمیشن کارامل آن مسحور، کیفیت رنگارنگ و گرافیکی، پرواز در دسترس عموم و همه نوع از سرگرمی همراه با تست های مختلف.

این یک MMORPG رایگان بازی که در آن شما می خواهید برای دانلود به مشتری است، اما قبل از - به گام عضویت پرواز برای تفریح. برای پیاده سازی آن، سر به سایت رسمی و رفتن به صفحه مناسب. تاریخ در بازی پرواز برای تفریح ​​شما نیاز به پر کردن فرم زیر: نام و نام خانوادگی، رمز عبور، پاسخ راز است که شما برای خودتان انتخاب کنید، این کد را وارد کنید از تصویر و پذیرش توافقنامه کاربر، همراه با تعهد به دیدار با مقررات. به پایان برسد. شما می توانید شروع به دانلود مشتری پرواز برای ثبت نام پاپ نیز فرصت برای یادگیری به طور مستقیم از گونه های موجود از کاراکتر ها را فراهم می کند، بنابراین شما می توانید تصمیم بگیرید که ادامه خواهد داد به فتح قله های محلی است. به طور کلی، ثبت نام flyff می کند هزینه های زیادی از زمان و تلاش نیاز ندارد.

بازی پرواز برای تفریح ​​آنلاین هر چند افسانه در ذات خود سبک ترین در میان MMORPGS است، اما نیست. راه جنگجو بزرگ در همه به طور مساوی آغاز می شود. در آغاز، ایجاد یک شخصیت، شما می توانید او را برای هر حرفه یا طبقه را انتخاب کنید. فقط این بازی را بازی پرواز برای تفریح ​​آنلاین به دلیل این است که کمتر جالب است. با این حال، به سطح 15 باید به اجرا پرسه زن آموزش ندیده، و تنها او می تواند رسیدن به یک حرفه را انتخاب کنید. پا بر 60، شما تخصص کردم. با این حال، نگران نباشید: تسطیح می کند زمان زیادی را ندارد، و "بال" را می توان در ابتدای بازی به دست آمده را به بازی flyff در این سیستم از کلاس ها و رشته های حرفه ای - آن را تنها به اضافه شده است. شما زمان کافی برای کشف گیم پلی است که به تعیین سبک راحت ترین مبارزه کنید. به این معنا که بدون هیچ گونه عجله به شما اطمینان تصمیم بگیرید که به بازی بازی آنلاین پرواز برای تفریح ​​- چه پزشک، چه مخزن.

علاوه بر این، flyff آنلاین بازی کاملا دموکراتیک در شرایط گذار از کلاس به کلاس. به عنوان مثال، Mage را، شما می توانید به راحتی "آموزش مجدد" را به کمک و یا آکروبات، که یک راه، در ناب ترین شکل خود را منحصر به فرد ... که مردان و جادوگران (charmers) - آنها در همه جا و آنها استاندارد هستند. و پرواز را برای تفریح ​​آنلاین ... آکروبات متخصص منحصرا در صلاحیت این دادگاه ها محدوده. چه جالب است، چرا که سلاح خود است - دشمنان خود را، او را خنثی و یا با استفاده از کمان (نیاز به توسعه مهارت و چابکی در این مورد)، و یا ... یو یو (و در اینجا نیروی ضرری ندارد)! و اگر شما تصمیم به بازی در پرواز برای تفریح ​​کمک می کند، سپس شما - واگن آب خالص است. با گرز جادویی در دست، از همه شما می تواند افزایش یا درمان، و دستکشهایش ریخته - هم زدن حساس است. این به این شیوه است، شما قادر خواهید بود قبل از همه به طور همزمان ضرب و شتم چند هیولا شروع خواهد شد. چه ارزش زیادی است، من اعتقاد دارند.

و اکنون کمی در مورد مهم ترین ویژگی های flyff آنلاین - در پرواز. نکته اصلی در اینجا، بر خلاف دیگر "کشنده" بازی تنوع از وسایل نقلیه است. برای هر سلیقه - جارو هیئت مدیره گنبد. در فروشگاه این خوب زیادی. تمام آنچه که لازم است - برای درک روش از نرم افزار و به قایقرانی. در پرواز برای بازی سرگرم کننده است به ویژه دشوار است، اما فوق العاده خوب نیست: و چشم خشنود است، و ذهن است تیره و تار نیست.

به هر حال، در مورد داستان. بازی Flyff داستان جهان او روندو پنج خدایان ساخته شده است. در ابتدا مدیریت ایجاد لذت کامل خود آنها، و سپس آنها را خسته و تصمیم به بازنشسته، ترک دروازهبان برنج. کدام، احساس تنهایی، ساخته شده است دختر، که متضمن کیفیت از خود او. تمام خشم و نفرت کردم سایه، که به سرعت به شکست دور از روندو از این قاره، می روم او را به اوج بالاتر از سطح زمین. بعد از آن سرود عاشقانه چند نفری در نتیجه تقسیم جزیره به سه بخش. سایه موفق به اخراج از جزایر، اما بازی آنلاین پرواز برای تفریح ​​«لطفا» باقی مانده از جنگ در برابر شر - هیولا، و که باید به مبارزه برای بیشتر از زمان بازی خود را. در یک راه خوب!

 

بازی همچنین