دنیا را رها

نام های جایگزین: WORLD رها کردی، WORLD forseken، forseyken WORLD، forseken

بازی WORLD رها - این MMORPG (بازی آنلاین انبوه چند نفره با حفظ ویژگی های است که می توان توسعه یافته)، ایجاد شده توسط استودیو، که در سراسر جهان شناخته شده است - پکن کامل جهانی. ترک بازی جهانی تبدیل شده است تا محبوب و خارج از آسیا، در پایان سال 2011 ظاهر شد نسخه روسی بازی.

برای شروع بازی بازی رها جهانی رایگان

1) دانلود بازی رها جهانی

2) به ثبت نام

3) نصب بازی بر روی کامپیوتر خود

4) شروع بازی و ایجاد شخصیت خود را

ترک ثبت جهانی است فقط پر کردن چند زمینه، مانند نام کاربری، رمز عبور، آدرس ایمیل و اطلاعات شخصی.

هنگامی که حداقل از صفحه نمایش و یا بازی ویدیویی را مشاهده می کنید، شما قطعا می خواهید بازی را شروع ترک جهانی به دانلود نرم افزار کلاینت و شیرجه رفتن به این دنیای خیالی.

بعد از ثبت نام، به شما دانلود ترک

نیاز

با فشردن

- با استفاده از یک کلاینت تورنت (برای یک کانال به اندازه کافی گسترده ای از آن خواهد شد در حدود 20 دقیقه)

- برقراری ارتباط به طور مستقیم دانلود کنید، شما باید در مورد 1 صبر کنید. 05:00.

بازی ترک نیاز به نصب بر روی کامپیوتر خود

اندازه فایل بازی 3. 6GB، که به معنی کیفیت و غنای طرح های گرافیکی، بنابراین شما باید سیستم مورد نیاز و فضای موجود بر روی کامپیوتر را بررسی کنید!

ایرا FW قطاری از اولین ثانیه از این بازی از گرافیک مدرن که در آن تمام جزئیات به جزئیات کوچک کار می کرد. ترک جهان آنلاین اجازه می دهد تا مکان های مختلف فوق العاده برای بازدید، مسافرت، انجام وظایف مختلف، شما را شکار هیولا هیولا را بلند آوازه شو های مختلف خطرناک، مبارزه با بازیکنان دیگر در عرصه ها و دوئل همان.

بازی آنلاین متروکه جهانی متشکل از پنج مسابقه: vesperiany، frangory، دورف، انسان ها و الف ها.

از تمام موجودات در این Frangory جهان بسیار شجاع و جسور. در این مسابقه، نه جمعیت زنان، مردان تنها. بدن خود را از سنگ ساخته شده، آنها سخت به عنوان روح فولاد، شجاعت در دل سوختن می باشد. در تمام جنگ frangory همیشه در خط مقدم، در نتیجه در فشار از قفسه سینه در نظر گرفتن. علاوه بر مهارت های مبارزه عالی خود، آنها آهنگران بسیار عالی می باشد. با این حال، بدون نگاه کردن به قدرت خود، مردم صلح دوست frangorov به اندازه کافی.

در حالی که نژاد انسان بسیار نظامی، خشونت است و توانایی سازماندهی و انطباق با جامعه. مردم در درجه اول به دنبال اطمینان حاصل شود که می دانیم جهان، آنها بسیار عاقلانه و توسعه همه کاره هستند. نمایندگان این مسابقه رزمندگان شجاع و قاتلان شجاع خطرناک، شعبده بازان نیز نفوذ و کشیش های بسیار عاقلانه است. در جنگ، آنها همیشه یک دشمن قوی و دشمنان متحد قدرتمند قابل اعتماد و متحدان قابل اعتماد باشد.

نژاد بیشتر مرموز vesperiany خواهد شد. آنها زیبا هستند به فرشتگان، به برای عشق قادر به فداکاری بزرگ، و در عین حال به اندازه کافی قوی و خطرناک است. با مردم vesperiany عملا همراه می کنید، زندگی می کنند و بسته را به اتحاد وارد کنید. اما با هم این مسابقه فوق العاده زندگی می کنند متحد و تنها با هم برگزار می شود.

مسابقه کوتوله - قدیمی ترین و پیشرفته ترین تکنولوژی گروهی از موجودات، در نبرد برای شکست دادن دریا مواج است آسان نیست. رشد کوتوله ی نمی آمد، اما آنها بسیار قوی و مقاوم هستند. شغل اصلی خود - آهنگری و معدن. کوتوله ی سحر و جادو خوار شمردن و درک نمی کنم، و اگر شما آن را درک کنند و نه آن را به رسمیت نمی شناسد.

الف - که نمایندگان از نژاد تصفیه شده و پیچیده پنجم، همه چیز است که آنها فقط لمس نیست، آن است که دقیقا به همان شگفت انگیز و فوق العاده است. آنها طبیعت را دوست دارم و آماده است تا آن را در هر راه ممکن را دارند، حتی اگر من مجبور به استفاده از سلاح.

همچنین در ترک جهانی کلاس وجود دارد: جنگجو، مدافع، قاتل خون آشام، شاعر، Mage را، کشیش و فلش.

در نبرد، سربازان به عنوان ژنرال رهبری نیروهای. مدافعان را فشار، حفاظت از تمامی متحدان. خون آشام ها گریزان و حیله گری است. این موجودات قادر به ضربه زدن به حریف در طول جنگ اشتباه گرفته شود. قاتل ممکن است در سایه و در اعتصاب لحظه ای غیر منتظره ترین کمین برای اولین بار. جادوگران اند sosobnostyami مدیریت عناصر وحشی، و تبدیل پدیده های طبیعی در اعتصاب. کشیش بهبود می یابد و زنده قهرمانان به خاک افتاده در میدان نبرد. فلش بینایی مشتاق و قادر به کشتن دشمن از راه دور. امیدوارم، این بازی واقعا به شما لذت به ارمغان بیاورد و شما خواهد شد بازی رها جهانی با قدردانی.

 

بازی همچنین