Fortnite

نام های جایگزین: Fortnite

Fortnite آنلاین - رایگان بازی استراتژیک فوق العاده با عناصر بقا، پیش بینی کرد در سبک کارتونی. ترکیبی از ظاهر ترسناک خود را از هیولا و اشباع از لحظه های طنز آمیز - این کارت کسب و کار سرگرمی های آنلاین. این بازی واقعا تبدیل شده اصلی است. شرکت بازی حماسی ، مورد استفاده در تهیه پیش نویس موتور موتور غیرواقعی 4، پس از بازی در جهان به حرکت و سرعت در حال تغییر. در اینجا شما را به ماجراجویی های شگفت انگیز پیدا کنید. شما می توانید احساسات احساس کلمات غیر قابل بیان!

بازیکن را به فضای مجازی که در آن پر از هیولا حرکت خواهد کرد. در آن لحظات در هنگام رانندگی به جنگ با آنها، بازی Fortnite به یک تیرانداز سوم شخص تبدیل می شود. کنترل شخصیت خود را، شما را به نبرد گرم با انواع موجودات ناپسندیده که در خیل آمده را وارد کنید. اما این جنگ به شما این فرصت برای آماده سازی داشته باشد. همه این است که جهان به گونه ای سرگرم کننده است که اقدامات خود را در زمان از روز بستگی دارد مرتب شده اند. روز شما انجام ساخت و ساز و تقویت استحکامات، و همچنین آماده شدن تله های مختلف برای هیولا. به محض این که شب می افتد بر روی زمین، طوفان هیولا شما در نیروی کامل. در این زمان از روز بهتر است در یک مکان امن است و نه در اطراف در فضای باز سرگردان، چرا که این موجودات وحشتناک خود احساس استادان از وضعیت و آماده حرکت به هر کسی که نشان می دهد سهل انگاری از بین ببرد. Fortnite و آمد به بازی، شما باید در تلاش برای پیدا کردن آنها را در این شورا به عنوان محض این که روز بعد به پایان می آید لرزه نیست. بی رحمانه به آتش پشت هیولا مزاحم، آزمایشی و سهام مورد نظر از سلاح. آیا موجودات شیطانی ترک هیچ شانسی نیست!

بلافاصله پس از ثبت نام Fortnite شما را به یک دنیای بازی باز را شروع به توسعه. در حالی که نور حیاط، به سرعت جمع آوری منابع بیشتر و بیشتر احداث خانه اش. شما مصالح ساختمانی مانند چوب، سنگ، آجر نیاز دارید. ساخت و ساز یکی از مهم ترین جنبه های بازی است. بنابراین، در طول گیم پلی شما را بهبود بخشد چه خواهد بود، قادر به ایجاد. در معرض تغییر سقف، اتاق های زیرشیروانی، پله ها و سایر بخش های ساختمان. نکته بسیار مهم دیگر این است سلاح در نظر گرفته. و آن را نیز منوط به بهبود می باشد. ارتقاء سلاح های موجود در دسترس است. در اینجا یک مثال است. شما با استفاده از کمان پولادی ساده، و در نهایت نیز به آن اضافه کردن یک بی حس کردن، و قبل از شما آن را می دانم و مواد منفجره را می توان نصب شده است. بازی بازی Fortnite - به معنی طور مداوم و تکامل می یابد. اما، به یاد داشته باشید که آزمون نیز تبدیل شدن به جدی تر.

گیم پلی شامل هر دو شرکت واحد و بازی مشترک است. به طور موثر با تهاجم از هیولا معامله، بازیکنان اغلب ایجاد اتحاد و قبیله. Podyschu خود اصحاب قابل اعتماد و با هم عمل می کنند با آنها. شما آن را ببینید، حتی بیشتر جالب خواهد بود!

Fortnite فرصت آزاد برای دادن زمان لذت بخش از اوقات فراغت. آیا لحظه ای دیگر هدر ندهید و جامعه بازی سرگرم کننده بپیوندند. اجازه دهید همه امید خود را به حقیقت می پیوندند!

 

بازی همچنین