Fragorii

نام های جایگزین: Fragoria

Fragorii آنلاین - مبتنی بر مرورگر چند نفره بازی آنلاین، رایگان، از قلم Rusoftvar و سبک مربوط به RPG بازی. در پیاده سازی از توسعه دهندگان بازی به دور از تم فانتزی استاندارد کشیده شده، و، به عنوان آن معلوم شد، دلیل خوب است. بازی آنلاین Fragorii مناسب برای تمام کسانی که در حال حاضر از الف ها ابدی جنگ و اورک ها، دورف و ارواح خسته می شوند.

در بازی Fragorii نمی کشد طولانی تاریخ و روند آن برای همه روشن است. همه شما باید انجام دهید - به نام حساب کاربری، آدرس ایمیل و رمز امنیتی را وارد کنید برای دسترسی به حساب کاربری خود شوید. این بازی بخشی از بازی به ایمیل برگزاری است. انگشت های دست فاصله، به این معنی که با داشتن یک حساب کاربری از دیگر بازی های این برگزاری، شما می توانید بازی بدون دوباره ثبت نام بازی آنلاین Fragorii. به هر حال، پس از شما E-mail آدرس ایمیل تایید که Fragorii ثبت نام کامل، شما با خیال راحت می توانید شروع به بازی.

لازم به ذکر است که Fragorii بازی آنلاین است که شما می توانید از مرورگر در ساخت و توسعه پروژه بازی نه تنها، علاوه بر نسخه مرورگر برنامه ریزی شده بود و آزادی از مشتری خود را دارد. در این بازی شما یک شیب در تاریخ اجداد ما داده می شود - اسلاوها، احساس هویت خود را، برای لذت بردن از ساختمان های چوبی با srubs به عنوان این تبدیل به یکی از قهرمانان که آیا جایگزین های بزرگ به تمام قهرمانان خسته، شوالیه.

جهان به ما می دهد بازی Fragorii آنلاین، فقط با انواع پازل و اسرار خال خال، حفظ اقوام باستانی عجیب و غریب در بازی هزاران نفر در جهان گرفتار سال پیش. بسیار جدی توسعه دهندگان سیستم و بلند آوازه شو، هیولا که قابل ملاحظه ای بالاتر از همتایان خود در قدرت در سطح زمین زحمت. اما این است که مقدار زیادی از تجربه و توانایی از مصنوعات است که می تواند به عنوان یک پاداش برای نابودی آنها به دست آمده جبران می شود. Sootvetstvennoi پول بیشتر شما می توانید با سلب یک زن و شوهر از موارد درآمد. همه این وحی های مرموز و چیزهای مرموز در سیاه چال - می باقی مانده از فرهنگ باستانی موجودات مرموز دارای قدرت الهی و جهان را با آرسنال از رمز و راز های مختلف Fragorii و اسرار است که آن را به شما نشان می دهد که پر کنید. بازی آنلاین درخواست تجدید نظر Fragorii به همه کسانی که عشق داستان جالب و جذاب، به این دلیل که داستان در بازی شایسته به آن می شود تقریبا کامل است.

با گذشت زمان، چشمه زمستان جایگزین شد و ناشناخته پیشگامان Fragorii جهان شروع به حل و فصل. شهرستانها بنا بزرگ بزرگ و قوی شد و زندگی تمدنها کل به ظاهر قابل تنظیم است. اما در یک نقطه، خرد کن تمام زندگی و غیرزنده انفجار در جهان بازی قریب به اتفاق رخ داده است، و انعکاس آن در هر گوشه ای از سحر و جادو پادشاهی شنیده شد. این به هنگام تولد به یک انفجار عظیم آتش خاموش ناشدنی است که سوخته روز و شب، و خاموش عنوان به طور ناگهانی به عنوان آنها ظاهر کرد. خیلی زود روشن است که شکست های ناشی از آتش سوزی خود به خود منجر به مکانی ناشناخته که همه فکر کردند که تله مرگ شد، چرا که هر کس می آید به او، او را برای همیشه از دست داده بود.

پس از مدتی در این کشور پادشاهی Fragorii آغاز یک بیماری همه گیر واقعی، حیوانات جهش یافته، و در کوه ها به طور مستقیم از سنگ شروع به vyrostayut کریستال، پیدا کردن که کارگران معدن آنها را به کیمیاگران نسبت داد. پس از مدتی، دانشمندان آموخته اند که از این teleportatory نژاد مرموز را.

سیستم کلاس در بازی طراحی شده است به طوری که تخصص، به عنوان مثل، در بازی وجود ندارد. تنها دو کلاس به طور کلی وجود دارد - جنگجو و Mage را، تعیین رفتار خود را در مبارزه با. اما هر چیز دیگری - این توانایی خود را برای ساخت یک تاکتیک صالح از اقدامات رزمی و پیش بینی پیش حریف است. مهارت در بازی اجرا به طوری که شما صعود به سطح، شخصیت خود را به مهارت خاص را با هر سلاح و یا مهارت دفاع را افزایش می دهد.

کسب تجربه می تواند در جنگ، بلکه برای انجام وظایف خاص است نه تنها. فقط علاوه بر پاداش در قالب تجربه در موفقیت شکست بده شما حتی می توانید یک سلاح یا تجهیزات دریافت کنید.

Fragorii بازی است که شما نه تنها لذت بخش است بلکه جالب، قطاری از صحت آن. ثبت نام و شیرجه رفتن به جهان از سحر و جادو و رمز و راز Fragorii!

 

بازی همچنین