فریتز 13. هر کسی می تواند پادشاهان

نام های جایگزین: فریتز 13. هر کسی می تواند پادشاهان

پردازنده: PC اینتل کور 2 اواز یا موسیقی دو، 2. 4 گیگاهرتز

RAM: 3 GB

کارت گرافیک: 512 MB

فریتز 13. همه پادشاهان است - این آخرین اصلاح کاربر برنامه شطرنج جدی، در اوایل 80s از قرن گذشته ایجاد شده است. در توسعه یک برنامه کامپیوتری چند کار می کرد فقط دو مهندس آلمانی فرانتس morsch می و ماتیاس نوعی سگ کوچک.

راه فریتز 13

فریتز 13 برنامه، که امروز هر کسی می تواند در میدان جنگ شطرنج آماتور خرید و آزمون مهارت های خود را در یکی از قدیمی ترین و پیچیده ترین بازی های ایجاد شده توسط انسان، تا همین اواخر فقط برای بازیکنان حرفه ای مورد استفاده قرار گرفت. اولین نسخه از این برنامه، که از نوادگان مستقیم از فریتز شطرنج 13 شد، در سال 80 هفتم ساخته شده است، و آن را در زمان حدود 10 سال برای ایجاد یک حریف کامپیوتر تمام عیار برای بهترین بازیکنان در جهان است. در حال حاضر در سال 1995، در رقابت های موقت در میان برنامه های شطرنج کامپیوتری (انجام و از جمله) بهبود برنامه اصلاح به نام فریتز 3 به عنوان قهرمان بلامنازع با شکست از پیشرفته ترین در جهان که در آن نقطه، کامپیوتر آبی عمیق به رسمیت شناخته شد. تنها پس از هفت سال رقابت اولین نسل بعدی ربات شطرنج خود را با یک مرد که قهرمان جهان در شطرنج کلاسیک ولادیمیر کرامنیک شد برگزار شد، و رویارویی با یک تساوی 4-4 به پایان رسید. یک سال بعد، رویارویی در یک قرعه کشی با اولین نسخه گری کاسپاروف را سه بعدی از یک برنامه شطرنج به پایان رسید. شکست اول از حرفه ای شطرنج در سال 2006 به کار گرفته شد و آن همه همان شد، ولادیمیر کرامنیک، که یکی از نزدیک ترین اجداد فریتز 13 از دست داد. همه پادشاهان 4-2، خطای گور در یکی از طرفین ساخته شده است.

نسخه تجاری

پس از پیروزی بر یکی از بازیکنان با استعداد ترین زمان ما، یک برنامه کامپیوتری ثابت کرده است که به حق جایگاه پیشرو در رتبه بندی های مختلف برنامه های مشابه. در سال 2009 اولین نسخه از این برنامه منتشر شد در دسترس برای استفاده عمومی، و دو سال بعد از آن اولین اصلاح تجاری و فریتز 13، که می تواند هر کسی خرید و به طور مستقل تست قدرت خود را در مقابله با یکی از قوی ترین روبات شطرنج ایجاد شده توسط مرد است.

ربات دوستانه

فریتز شطرنج 13 رابط کاربری مناسب و بصری مختلف با تعداد زیادی از تنظیمات، از جمله تغییرات در سطح قدرت از حریف کامپیوتر، چندین گونه از مهره های شطرنج. علاوه بر این، کاربر می تواند صفحه نمایش با انتخاب بین نمایش سه بعدی و دو بعدی را تغییر دهید. تمام حرکت در طول بازی ثبت، و شما همیشه قادر به ارزیابی که در آن یک اشتباه و یا، برعکس، خوب بازی خواهد بود. تمام نتایج را می توان برای ارزیابی بیشتر صادر می شود. این بازی بیش از 10 سطح قدرت از حریف کامپیوتر است، سوئیچینگ بین است که شما خود را به سطح قدرت خود را تنظیم، بهبود بازی مهارت های خود را.

آموزش

برای شطرنج بازان تازه کار و برای کسانی که مهم نیست برای بهبود مهارت های خود، بازی را ارائه کرده است بیش از شش ساعت از فیلم های آموزشی، در تهیه پیش نویس که توسط مربیان حرفه ای بین المللی و بازیکنان کلاس جهانی حضور داشتند. این در دسترس بودن مواد آموزشی است و یک برنامه شطرنج نه تنها یک راه فوق العاده برای صرف زمان در رویارویی با یک حریف شایسته، بلکه یک آموزش بزرگ است که می تواند در عمل به شما برای هر جلسه از صفحه شطرنج آماده کند.

 

بازی همچنین