از گرد و غبار

نام های جایگزین: از گرد و غبار

پردازنده: 2 هسته اینتل اواز یا موسیقی دو @ 2. 0 گیگاهرتز / AMD پردازنده های Athlon 64 X2 4400 +

RAM: 1 GB

ویدئو: 256 MB

فضای دیسک: 4 GB

از گرد و غبار - یک بازی استراتژی در زمان واقعی با برخی از کنترل های بازی. از همان ابتدا، ما بت های کوچک که در یک گروه کوچک از بومی تیره پوست معتقد است که احساس می کنم. پاساژ از بازی از گرد و غبار همواره با نمایش فیلم در بسیاری از آیین های هند در احترام خود را برگزار خواهد همراه است. به محض این که شما از شنیدن آهنگ آشنا، شما یک دوجین بومی فقیر، شما می دانید را ببینید - آنها به کمک شما، حمایت شما و حمایت نیاز دارند، چرا که آنها شما را باور دارم، به شما اعتماد به طور ضمنی.

هدف بالا

از گرد و غبار، که یک بازی بسیار جالب و هیجان انگیز است، ما در مورد بومی به هدف بزرگ smuglokozhih که نیاز به پیدا کردن و کشف میراث اجداد پشت در سراسر جهان بازی را ترک بگوید. در اینجا و راز مهارت های که به شما اجازه نیروهای طبیعت و اطلاعات مهم در مورد کنترل جهان است. در جستجوی آن میراث، شما با بخش خود را به ده ها تن از جزایر جداگانه، که در آن شما در واقع برای نشان دادن آنچه خدا واقعی یاد بگیرند.

قدرت

همه خرید از گرد و غبار خواهد شد با تظاهرات از خدای زور، که در آن ما زمین تغییر می کند پر شده است، اجازه دهید رودخانه پشت، کاشت درخت و باغ صحرا و تخلیه مرداب ها. با این حال، تاثیر بر فرزندان ما، ما، افسوس، ما نمی تواند. تنها چیزی که ما می توانیم انجام دهیم این است اجازه دهید آنها را می دانیم که در مسیر به نزدیکترین محراب که در آن پیام بعدی باستان است، قفل شده و باید صبر کنید. این است که این محراب و پورتال است که می تواند ما را به جزیره دیگر ارسال شده است و هدف اصلی از هر یک از سطوح بازی می باشد. مجموع در هر سطح چهار محراب و یک پاس را به سطح بعدی است. دسترسی به آنها را بسته است و شما باید تمام قدرت الهی خود را برای برگزاری بومی وفادار خود را به پیام بعدی. تغییر جهان بازی با مکان نما کوچک واقع در مرکز صفحه نمایش امکان پذیر خواهد بود. اگر ما می خواهیم به واحه، صحرا به اندازه کافی به ریختن آب در صورت لزوم به دریاچه، پس از آن با مهر و موم شن و ماسه از خلیج است، و به همین ترتیب غیره خانه و مشکل اصلی، آیا منطقه قابل سکونت در اطراف توتم محراب و راه به بعد.

عنصری قدرت

در اصل از گرد و غبار، بازی است که می تواند بسیار دشوار به قبل از پخش از مشکلات جدی نمی شود قرار داده است. اما با توسعه طرح، نیروهای عناصر طبیعی آزمون جدی تر لغزش، و خدای دوم، روز به عرق به طور جدی. جریان آب قوی می توان به راحتی سد شن و ماسه نور پخش شده و گیاهان غیر دوستانه خواهد مزاحمت جدی ارائه کرده است. آتش درختان آتش در اطراف، انفجار و آب را از گرما پشت سر هم و تمام این ویژگی های خاص باید استفاده شود. بمب های وحشی یک ابزار مناسب برای تخمگذار عبور در سنگ. در طول راه، باید به دقت و بخش خود، برای شکستن حل و فصل خود را در نزدیکی یکی از محراب. حل و فصل کوچک خود را فقط به یک آهن ربا برای بلایای طبیعی و شما را به عنوان خدای حامی خود است و باید به موقع به راه هایی برای محافظت از آنها را نگاه کنند. پس از دهکدهای از دست خواهد شکست از ماموریت خود را.

 

بازی همچنین