FTW

نام های جایگزین: FTWars

بازی آنلاین FTW - مرورگر رایگان MMORPG، پوشش سه سبک بازی: PvP است («پخش و پخش»)، PVE («پخش و محیط زیست") و RVR («و پادشاهی پادشاهی") . به سعی خود را در این اسباب بازی نه طنز آمیز، شما باید:

1) PC با سیستم عامل، کمتر از XP (سرویس پک 2) / 2000 (سرویس پک 4) / ME

2) آخرین نسخه از مرورگر موزیلا فایرفاکس.

برای شروع بازی شما باید برای رفتن به صفحه ثبت نام FTW، واقع در وب سایت رسمی از این بازی.

تاریخ در بازی FTW دیوانه آسان است. مشخص

• ایمیل شما

• رمز عبور،

• نام قهرمان.

• یکی از دو نژاد را انتخاب کنید ...

... و تمام! شما راه را برای مطالعه هموار خواهد کرد. مرحله ثبت نام FTW آنلاین هیچ مشتریان دانلود کمکی بکند، نیست. بله، و هر به روز رسانی، مصرف ترافیک جدی و riltayma در طول بازی شما را نمی بینم. دلیل آن این است که آنلاین FTW - بازی اینترنتی رایگان، همانطور که در بالا ذکر شده است. و اجازه دهید برنامه است خیره کننده نه شکوه و جلال، اما چشم، همه به خوبی، دلپذیر است. طرح مناسب و معقول و به خوبی توسعه یافته مولفه های اجتماعی در بازی به تحریک تخیل از هر موتور پاک کننده مدرن با 3D-فریبندگی، منحرف از مهم ترین - "زنده" ارتباطات. و در اینجا مهم است. بازی بازی آنلاین شما را به FTW و استرالیا، و Icelanders، آمریکایی ها و دیگران، ملیت های مختلف، شغل و وضعیت در جامعه است. که بدون شک فقط می افزاید حادی به گیم پلی.

بازی بازی آنلاین شما را به FTW و یا Dendrunom و یا مکانیکی است. و آن و دیگران می توانند از رنگ خود، پارامترهای شخصیت، رابط و ساختمان های خود را به رخ کشیدن. خز تلفن همراه، دوست دارم برای رفتن نظم و تحت یک حکومت استبدادی زندگی می کنند. در مقابل، آهسته و دست و پا گیر Dendruny بسیار آزادیخواه، و به خاطر درآمد حاصل از زندگی خود را در هرج و مرج مراقبه. خدای مکانیک مخفف Nanonirvana، Dendrunov - ابد میوه (Fruiting) پینوکیو. مجموعه مقالات از نام های بسیار در حال حاضر خود را، ما می توانیم نتیجه بگیریم که این بازی است که بدون FTW آنلاین طنز نیست، گاهی اوقات delighting طعنه زدن و یا حتی برخی از طنز سیاه و سفید.

مبارزه با سیستم محلی است پیچیده نیست. بازی به طور کامل FTW، خواهد نبرد اغلب بپیوندید. برای این کار، یک قربانی (یا نام تمرکز بر روی سطح) و حمله را انتخاب کنید. نبرد به طور خودکار شروع به آمدن به پایان در دور 15. دریافت بیشتر از آسیب های قابل توجه و یا فردی که زندگی "سقوط" زیر 20 دست بدهند.

چیز اصلی موثر بر ویژگی های مختلف، شما می توانید در فروشگاه های محلی خود را خریداری کنید. حیوان خانگی، شما شروع خواهد شد کمی بعد، با ظهور تجربه کافی است. برخی از ساختمان های ساخته شده توسط شما، مزایای آورد: در زمینه های مالی، موجودی، مهارت.

علاوه بر این به همه چیز FTW بازی - این فقط صحبت کنید و یا مبارزه. این همچنین بدان معنی است ... بله، کار! Dendruny امرار معاش در باغ، خز - بر روی نوار نقاله. با این حال، کار ویژه ای برای شما، آن را نمی خواهد. تمام آنچه که مورد نیاز است - زمانی را مشخص و در ادامه به در مورد کسب و کار خود بروید. پرداخت شما دریافت خواهید کرد، به عنوان انتظار می رود، در پایان کار. شما همچنین می توانید با حمله به بازیکنان دیگر و یا تکمیل مینی مأموریت های کسب درآمد. با این حال، در گذشته، شما می توانید همیشه از پول، اما هر ابزار دیگر، از جمله، و تجربه دریافت کنید.

بنابراین، در مورد داستان کوتاه (و بیشتر سرگرم کننده که شما همه برای گیم پلی یاد بگیرند). بازی FTW آنلاین شما را در کهکشان unimaginably دور ZaChuM ارائه (که شده است، کپک زده کابینه جهان). در آن جا بود و فرستاده شده بودند که قبلا در اینجا ذکر نژاد، به عنوان کاملا نا امید کننده به رسمیت شناخته شده است. Dendruny و خز تمام وقت در آستانه یک جنگ بی رحمانه. تا به نوبه خود سرنوشت جهان FeTreeWar - بیشتر در مورد که طرف شما را در، و در حال مصمم!

 

بازی همچنین