آینده Torpia

نام های جایگزین:

بازی آینده Torpia خواهد شد به شما در آینده ای نزدیک منتقل می شود. این استراتژی می آید از آلمان. فانتزی مخلوط با واقعیت، شما را طولانی می توانید در مورد این بازی هیجان زده است. شما باید برای ساخت ساختمان های جدید، ساخت استحکامات، توسعه مهارت ها و به دست آوردن دانش جدید است. دلپذیر این واقعیت است که در آینده Torpia آنلاین شما لازم نیست برای نصب هر گونه فایل های اضافی بلافاصله پس از فرایند ثبت نام، شما قادر خواهید بود برای شروع بازی است.

شما می توانید برای تزئین از سیاره خود را با توجه به سلیقه شما خواهد بود. ناراحت، برای ساخت ساختمان های جدید و به آنها نزدیک به حداکثر به آرمان های خود به ارمغان بیاورد. در این بازی شما باید برای ورود به ارتش، ساخت سربازخانه برای سربازان و خدمات آماده سازی آنها. حالا شما قادر به کنترل آینده خود را در تورپ خواهد بود.

همانطور که در بازی های آنلاین در حال حاضر بسیاری موجود، روند ثبت نام آینده Torpia مورد نیاز است، در غیر این صورت شما قادر نخواهد بود برای دسترسی به بازی ها. با وجود این واقعیت است که همه از رابط بازی را در آلمان نشان داده شده است، هر پرنیان کم و بیش با تجربه با مدیریت برخورد خواهد کرد. در اصل، در سمت راست بالای صفحه نمایش است که زبان تغییر گزینه وجود دارد، اما در حال حاضر غیر فعال است. اجازه دهید ما امیدواریم که این فقط کاستی حالت بتا (فقط در این مرحله از توسعه بازی در حال حاضر) است، اما در آینده تمام شود ثابت خواهد کرد و بازیکنان روسی زبان نیز قادر به احساس راحتی خواهد بود.

1. برای شروع روند ثبت نام و شما باید به دنبال پیوند «Jetzt Spielen»، واقع در مرکز صفحه بازی.

2. از لینک زیر، شما خواهید دید که قبل از فرم ثبت نام را در خط بالا است که به نام «Benutzername»، شما نیاز به وارد نام کاربری خود را باز - این نام به شما خواهد شد در آینده Torpia می شود بازی خواهد کرد و شما همه بازیکنان را ببینید، بنابراین شما سیستم اداره کند.

3. خط «ایمیل»، به عنوان احتمالا شما می توانید خود را حدس بزنید، شما نیاز به پر کردن آدرس ایمیل معتبر خود را.

4. در این زمینه در کنار شما نیاز به ثبت رمز عبور منحصر به فرد خود را برای ورود به حساب شخصی شما. سعی کنید آن را به عنوان امن برای ادامه بازی بازی های آینده Torpia امن بود، و شما نگران این هستید که حساب کاربری شما ممکن است توسط کلاهبرداران به خطر بیافتد نیست.

5. مرحله بعدی - انتخاب نژاد. انسان و Shivanery: بازی دو نژاد در دسترس است. اطلاعات بیشتر در مورد نژاد که در زیر مورد بحث.

6. برای چک کردن سیستم می تواند تکمیل شود، شما نیاز به شرایط و قبول تمام شرایط مورد کاربر که شما می توانید یک علامت چک در مقابل عبارت مجموعه «ICH habe dieAGB UND ...» را.

7. بررسی صحت از پر کردن، بر روی "بازی آنلاین رایگان"، و یا به جای یک دکمه بزرگ سبز است که می گوید: «Jetzt رایگان mitspielen». شما یک ایمیل تایید دریافت، روی لینک کلیک کنید در آن وجود دارد.

همانطور که در بالا ذکر شد، این بازی در دسترس است در دو نژاد اصلی این است:

1. مردم.

2. شیوا.

اگر تمام مردم اساسا روشن، صحبت از Shivas، آن شایان ذکر است که این بیگانگان چهار مسلح، عاشقانه همه چیز در اطراف سکه، مهره و کمان تزئین. بازی آینده Torpia هر کسی آزاد می توانید! سعی کنید آن را و شما!

 

بازی همچنین