فوتبال بدون قوانین

نام های جایگزین: فوتبال بدون قوانین

فوتبال بدون قوانین - بازی شبیه سازی کامپیوتر. بطور دقیقتر داخلی شبیه ساز فوتبال، نامیده می شود، در ترجمه، شهری آزاد فوتبال. بازی فوتبال بدون قوانین در سال 2004 منتشر شده است، برای طرفداران فوتبال رایگان. اگر شما می خواهم به بازی فوتبال با دوستان من در حیاط، این است که برای شما، اما در اینجا در دنیای مجازی. اما همه بیش از حد واقعی به اندازه کافی به جزئیات. بازی می کند بیش از چندین سال چند نفره هنوز طرفداران خود را در یک محدوده خاص به دست آورد تبدیل شده است.

بازی شهر آزاد فوتبال یک تلاش بیشتر نیاز ندارند. H است هنوز کمی آشنا با گیم پلی قبل از بازی با ارزش است. مشاهده جایی که شما مشاهده یک بررسی تصویری از بازی، و پس از آن در همان سایت و می تواند فوتبال بدون قوانین دانلود کنید. و البته، این بررسی را مشاهده کنید به عنوان خوانده شده.

دانلود بازی فوتبال بدون قوانین، ممکن است بسیار پیچیده تر از گیم پلی خود را ندارند.

همه واقعا آنچه اتفاق می افتد در خیابان ها و byways که در آن به بازی فوتبال به اصطلاح آمریکایی آن. در یک بازی با قواعد بازی فوتبال شما در شخصیت، که به خودی خود روبرو هستند. تیم مبارزات انتخاباتی، در حال حاضر در زمین بازی ایجاد شده است. کل بازی می گیرد و بدون هر گونه قواعد خاص است. اصلی و تنها حکومت هدف معتبر است - به ثمر رساند که توپ رو دفع.

سود، عجیب و غریب نیست، یا آب، یا فقط دانش خود را که شما را به دست آورد. زیبا و آسان است.

در اطراف شما به طور منظم، بازار استاندارد آمریکایی، در جایی در حیاط. در زیر پا، البته، نه چمن و فقط با چاله اتفاق می افتد زمین. گیتس نشان دهنده چیزی شبیه به آنها را. دیوارها را می توان با نقاشی های دیواری نقاشی شده است. و مردم عادی در اطراف شما، گوش دادن به طرفداران رپ و نوشیدن آبجو. هر بازیکن می تواند ترفندهای مختلف با توپ در ازای مقدار مشخصی از نقاط انجام دهد.

بازی همچنین دارای تعدادی از ویژگی های است که من می خواهم به برجسته:

• سنت

• تیم.

• تنظیم

• توپ.

• مفسر.

• تمرین.

سنت - زیر مجموعه ای از سنت های شهری از بازی فوتبال.

تیم - هر تیم دارای ویژگی های خاص خود را دارد و ویژگی های خاص.

دکور - فوق العاده واقع گرایانه، مطابق با واقعی خیابان، حیاط، سایت های.

توپ - از آدیداس، است که در جام جهانی در کره و ژاپن نقش دارد.

مفسر - آن عبارات غیر استاندارد.

تمریناتی - حالت برای کشف پیچیدگیهای بازی.

همه با هم در نهایت می شود اسباب بازی بسیار هیجان انگیز است. بدون گیم پلی ویژه، اما سادگی عمل کامل بدون قوانین.

همانطور که برای گرافیک در بازی شهری آزاد فوتبال، آن را در یک سطح عالی است. تصویر بزرگ از بازی و تمام حرف، بلکه در سراسر است وضوح نیست. جنبش از بازیکنان در بهترین راه، به ویژه هنگامی که انجام stunts پیچیده ضربه زدن به توپ. موسیقی، بدون شک، یک نوع - رپ. این نوع از طرفداران موسیقی در زمینه جمع آوری کنید.

احساس عجیب زمانی که بازی هیچ قوانین. بازی و استراحت، اما با عجله شهری آزاد فوتبال بازی سایت دانلود آغاز خواهد شد.

بازی خوب! با تشکر از توجه شما!

 

بازی همچنین