زندگی کهکشان

نام های جایگزین:

یکی دیگر از نماینده Plinga بازی بازی کهکشان زندگی. همانطور که بسیاری در حال حاضر می دانیم، این سری از بازی ها می تواند لبخند حتی منتقدان را ندارد. ماهیت این بازی است که با درد ساده، و گرافیک و nastolno مزاج شیرین است که از کودکان خود را یاد بگیرند در مورد بازی، و اغلب پدر و مادر شروع به ثبت نام و بازی. در واقع، این بازی - راه عالی برای استراحت و صرف زمان و بدون فکر کردن در مورد معنای زندگی دشوار و خسته کننده دنیای فانتزی خود را. در برخی از راه، کهکشان زندگی بویش را میدهد آنلاین از بسیاری از برنامه های کاربردی آنلاین Vkontakte و فیس بوک. که شده است، به عبارت ساده، این بازی یک راه فوق العاده برای صرف اوقات فراغت خود را به نفع روح است!

و بله، آن را به عنوان تقریبا در تمام بازی های آنلاین اتفاق می افتد، کهکشان زندگی دقیقا ثبت نام نیز مورد نیاز است. روند ثبت نام را می توان در صورتی که شما قبلا به حال برای مقابله با بازی های Plinga ساده، و شما را تا در حساب سیستم زخم کرده ایم. در این حالت، شما می توانید به سادگی در داده های از پیش ضبط شده خود وارد شوید و بازی را شروع کنم. و در مورد تمام بازی ها را از Plinga شما بازی چیزی اضافی دانلود شده و نصب شده است، آن را به اندازه کافی خواهد بود فقط با داشتن یک حساب کاربری. اگر می خواهید برای تست بازی، بر روی "سعی کنید آن را."

1. اگر شما تازه به این سیستم، شما نیاز به ثبت نام. اگر مورد نظر، هر بازیکن می تواند با استفاده از حساب خود را به فیس بوک وارد شوید. اگر شما تمایل به مساوی کردن بازی را در شبکه های اجتماعی به شما نمی کنند، شما با پر کردن فرم ثبت نام.

2. تمام طراحی بازی تبدیل شده است مقرون به صرفه تر، شما می توانید زبان وب سایت در روسیه، که می تواند با تغییر چک باکس در گوشه سمت راست بالای پنجره بازی (فقط پنجره بازی) انجام دهید.

3. فرم ثبت نام خواهد شد به شما حق را در مرکز صفحه بازی ارائه شده است. در زمینه بالایی از فرم (کادر «ایمیل») نوشتن آدرس ایمیل خود را.

4. بر اساس سنت، خط "رمز عبور" در رمز عبور حساب کاربری خود را پر کنید.

5. نام کاربری خود را وارد کنید در خط "نام کاربری".

6. سیستم در نیات خوب خود را باور دارند، و شما به سرعت شروع به بازی بازی کهکشان زندگی، با قوانین استفاده از سیستم و مورد کاربر به توافق برسند. این را می توان به خط مربوطه در مقابل تیک تحویل داده است.

7. اگر شما می خواهید برای دریافت آینده خبرنامه الکترونیکی از سایت دولت، خط زیر می تواند به تیک تیک کردن، اما اگر نه - جعبه خالی را ترک کنند.

8. تمام تکمیل و برای بررسی صحت؟ کلیک کنید "ثبت نام".

ورود به بازی، شما به طور خودکار خود را در بعضی از سیستم های کاملا جدید پیدا کنید. آیا شما صاحب یک قطعه زمین کوچک، و کسی که بعد از شما می خواهد برای محافظت از. توسعه ساختار، چرا که آنها به شما سود را در بازی به ارمغان بیاورد. در کل، بازی کهکشان زندگی آموزش ساده و روشن و اساسی شما به راحتی منتقل خواهد شد. دعوت از دوستان از فیس بوک و دیگر شبکه های اجتماعی است، چرا که با هم بهتر است. علاوه بر بازی رایگان کهکشان زندگی می تواند هر کسی. بشتابید برای دیدن!

 

بازی همچنین