کهکشان در آتش 2

نام های جایگزین: کهکشان در آتش 2

بازی کهکشان در آتش 2 بازی آنلاین در مورد جنگ های فضای در کهکشان است. در حال انتظار برای این بازی در سراسر جهان، پس از پروژه موفقیت آمیز اولین بخش از این بازی. میلیون ها نفر از مردم در کهکشان در آتش بر روی گوشی های بازی.

در حال حاضر، کهکشان در آتش 2 ممکن است طرفداران و محصولات اپل لطفا، چرا که به تازگی بازی برای IOS پلت فرم توسعه داده شد.

نیز یک نسخه از کهکشان در آتش 2 اندیشه، به خصوص برای گوشی های تلفن همراه بر روی آندروید (نسخه 2.3 در بالا) طراحی شده است.

کهکشان بازی آنلاین در آتش 2 این است که شما می توانید آن را در هر سایت فراهم می کند که این ویژگی را دانلود کنید. دانلود بازی رایگان یک فایل تورنت است، اما به آن را دانلود کنید شما باید این برنامه را بر روی کامپیوتر خود نصب کنید.

قبل از بازی، بررسی کهکشان در آتش 2 ویدیو، که در آن شما می توانید یک راهنما برای این بازی پیدا کردن، مزایای استفاده از حالت های بازی و ویژگی های دیگر از این بازی.

در کهکشان در آتش 2 کامپیوتر بازی بسیار راحت تر از هر نسخه موبایل دیگر.

رویدادها را در بازی های انجام گرفته از طرف شخصیت - کیت ماکسول. او تا به حال به تصویب یک آزمون دشوار در بازی اول. اما ماجراجویی است بیش از آن نیست. کشتی او توسط دزدان دریایی شر حمله قرار گرفت. پس از رویدادی که در یک کهکشان دور می شود. برای بازگشت به خانه، او را مجبور به ساخت یک کشتی قدرتمند، اما طول می کشد مقدار زیادی از جزئیات که نیاز به پول.

کیت یک برنامه به خانه بازگشت و به آرامی معرفی آن را به واقعیت را در نظر بگیرید. اما مشکلات آن را پایان نیست. او را مجبور به مبارزه با دشمنان خارجی، برای مقابله با نژاد مرموز است که به طور مداوم حمله به غیرنظامیان و ایستگاه پایه.

بازی خود را به چند بخش فضای جداگانه تقسیم شده است. بین آنها، شما با خیال راحت می تواند سفر می کند. سیستم است که به خصومت خود را سفارشی، و وجود دارد، و بالعکس وجود دارد. همچنین بسیاری از ایستگاه های امن وجود دارد. با این حال، برای شما در بازی این است که یکی دیگر از خطر وجود دارد - که من به دزدان دریایی بروید.

حرکت بین بخش های فضا، شما در تکرار شود.

هر سیاره (یک جسم آسمانی) یک ایستگاه بزرگ. تکه های عظیمی از آهن خدمت توابع چند در بازی:

- پناهنگاه برای نوسازی کشتی.

- تجارت؛

- تکالیف صندلی (که در آن شما یک کار کنید).

نابودی دزدان دریایی و یا حمل و نقل از مردم:

دیسکو شما می توانید شخصیت های مختلف است که شما را از هر جهت را تامین کند. تلاش شما مقدار مشخصی از اعتبار دریافت کنید. اگر پول برای چیزی است که شما به اندازه کافی نیست، شما همچنین می توانید در تجارت کنند.

فروش امروز در فروشگاه های خارجی، شما باید آنها را به جایی که بیشتر نیاز به آنها تحویل دهد. معمولا آن را به گوشه های دور بسیاری از فضا است.

شما همچنین می توانید در سیارک حفاری کنند. آنها اختلافات خود را. بهترین سیارک که مشخص شده اند کلاس A. این می تواند خود را در سنگهای پنهان.

کشف شده در کهکشان در آتش 2 اسرار، و پس از آن این بازی را برای شما بسیار آسان تر.

در این دنیا کیهانی باور نکردنی غرق کنید!

 

بازی همچنین