کهکشان در آتش 2 کامل HD

نام های جایگزین: کهکشان در آتش 2 کامل HD

سیستم مورد نیاز:

پردازشگر: اینتل هسته ® ™ 2 اواز یا موسیقی دو 2. 2GHz و یا سریع تر

RAM: 2GB

کارت گرافیک: 512 MB

فضای دیسک: 2 GB

کهکشان در آتش 2 - ادامه بازی محبوب، که موفق به برنده شدن در تمام سیستم عامل های تلفن همراه ممکن است، بخش دوم را به تسخیر بازار رایانه های شخصی طراحی شده است. نویسنده این پروژه در صدای کامل بازی کهکشان در آتش 2 فر به لطف یکی از RPG فضای معروف ترین متولد شد، و تولید روسیه با عنوان "رنجرز فضایی". در واقع، تفاوت در دنیای بازی قابل مشاهده است، اما بازی ایده کلی، از جمله یک جهان کاملا باز است، بسیاری از داستان و ماموریت های جانبی، سیستم تجاری کاملا طراحی شده و حتی در زرادخانه های غنی از سلاح. Gaaktika در آتش 2 دارای انجمن های مشابهی که در آن بیگانگان بی رحم به نظر می رسد خبری نمی داند که در آن، و حمله به همه چیز و همه کس در مسیر آن است. شما تبدیل خواهد شد، اگر شرکت کننده در دوره مورد نظر به ویژه ایجاد نهاد، که مخالف دشمن مرموز است و به دنبال نقاط ضعف خود، اخبار مطالعه کهکشانی در هر یک از سیارات و پایگاه های فضایی، که در آن شما مدیریت به زمین.

بازی

در ابتدا، ما را در اختیار خود را به کشتی فضایی کوچک، که در آن شما می توانید تعدادی از قطعات اضافی و یا سلاح های خرید، اما در برخی از نقطه خواهد باید در مورد تغییر پایه از کشتی فکر می کنم، به عنوان ظرفیت و زره پوش پشت تجهیزات دشمن عقب تر است. در ابتدا یک مقدار زیادی به پرواز در قطعات مقرون به صرفه از کهکشان، انجام کارهای ساده و به طور همزمان pritorgovyvaya کالاهای کمیاب. بیشتر یا کمتر به طور جدی کارکنان سلاح های جنگی و سیستم های دفاعی خواهد بود به تهدید و ماموریت های مبارزه با کهکشان در آتش 2. کنترل ساده یگان های رزمی، ارائه می دهد که بازی کهکشان در آتش 2 خواهد زمان زیادی برای تسلط بر آن را ندارد. نکته اصلی به حرکت با بیشترین سرعت ممکن، در حال دور شدن از عکس های دشمن و موجب ضد حمله چشمگیر است. تاکتیک اصلی غیر قابل تغییر خواهد بود، با این حال، این حمله از اسلحه های دوربرد ناتوان ساختن پیشرانه دشمن و سرعت اجرای نهایی از کشتی خالی از غوغا سلاح.

رسالت

گاهی اوقات مجبور صرف پرواز از سیستم یک ستاره دیگر و مبارزه با ثابت برابر احتمال قریب به اتفاق، حتی نمی تواند توجیه هزینه های تعمیرات کشتی، زخمی توسط لیزر دشمن و موشک، اما در اغلب موارد، پاداش چشم نواز خواهد بود و اجازه می دهد برای خرید ماژول های جدید و حتی یک کشتی.

 

بازی همچنین