Gallendor میدانهای

نام های جایگزین: میدانهای

Gallendor میدانهای آنلاین - استراتژی مبتنی بر مرورگر رایگان منحصر به فرد است که علاقهمندان به بازی فرصتی برای کار با مردم واقعی داشته باشد. شرکت تلاش و تحقیق از Gallendor زحمت برای ایجاد یک بازی است که می تواند برای همه قابل دسترس باشد. برای این که به جهان شگفت انگیز از قرون وسطی، ما باید فقط چک Gallendor میدانهای. اگر کامپیوتر شما در دیدار حداقل سیستم مورد نیاز و اتصال به اینترنت، پیوستن به ماده Gallendor میدانهای دقیقه. شما به نصب نیاز ندارد و یا سرویس گیرنده بازی دانلود کنید. تاریخ در بازی Gallendor میدانهای هر گونه مشکلی ایجاد نمی کند، چرا که شما تنها کاری که باید اطلاعات زیر را وارد کنید:

1) نام شخصیت

2) رمز عبور

3) E به ایمیل

ثبت نام Gallendor میدانهای خواهد شد با فشار دادن دکمه مربوطه را تکمیل، و شما تبدیل خواهد شد به ساکن از جهان بی رحمانه است که از طریق مهارت و حیله گری او را تسخیر.

بازی آنلاین Gallendor میدانهای - یک راه برای نشان دادن تفکر استراتژیک و اقتصادی آن، شجاعت و استقامت خود، این شانس را به بالاتر از دیگر بازیکنان افزایش یابد، اثبات مخالفان خود را که شما در اینجا برای هیچ چیز آمده است. شما Gallendor میدانهای طریق تست های مختلف بازی کند. کارگردانی ارتش گسترده، شما در جنگ های حماسی است. این امکان وجود دارد که در طول زمان، شما یک امپراتوری معروف برای قدرت و عدم دسترسی خود را ایجاد کرده اند. بخش اصلی قابل اعتماد تقویت قلعه - یک ساختمان است که محراب اصلی خود را.

حل و فصل خود شما خواهد شد بسیاری از تلاش در آغاز تاسیس، نیاز و در آینده در مدیریت. اما هنگامی که شما شروع به بازی Gallendor میدانهای، این در حال حاضر علنا ​​اعلام کرد که مشکلات نمی ترسیم. پس آماده مبارزه با هیولا، دفاع در برابر دشمنان، به منابع معدن، ساخت، مدیریت اموال خود و نابود کردن افراد دیگر، و حملات تعجب باشد. اما به یاد داشته باشید، شما می توانید یک حمله برنامه تنها زمانی که شما بر این باورند که توسعه مخالفان شهر آهسته تر از شما.

بازی برای بازی آنلاین Gallendor میدانهای، حرکت رو به جلو، به منابع نیاز دارد. شما منابع مالی و مادی و انسانی داده می شود.

بدون منابع مالی و مواد غیر ممکن است برای توسعه این صنعت است. تقریبا همه فعالیتهایی که نیاز به سرمایه گذاری از منابع خاص. به عنوان مثال، بدون مصالح ساختمانی شما ساخته شده است هر سازه غیر مسلح سربازان خود را به جنگ رفتن نیست، و کمبود مواد غذایی و آب در همه می تواند نتیجه غم انگیز (انقراض از جمعیت) به پایان برسد. همچنین در نظر داشته باشید که محل منابع، حمل و نقل، بیش از حد وابسته است.

منابع انسانی - افرادی که ساکن زمین شما است. آنها نوازندگان نقش سفارشات شما در نظر گرفته شده. در هزینه از مردم پر خزانه شما، شغل های مختلف (به عنوان مثال ساخت و ساز) انجام شده است ارتش. بدون بخش اختصاص داده شده به شما مردم می توانند به موفقیت دست یابد، چرا که آنها کمک به اجرای طرح های خود می باشد. فراهم می کند که مردم خود را با تمام مراقبت های لازم و. فقط در این راه به شما خواهد شد نارضایتی مردم و اجتناب از رسیدن به آن بخش از نیروی کار موثر است. این نه تنها برای نظارت بر تامین مواد غذایی، بلکه به طرز ماهرانه ای از فعالیت های تفریحی سازماندهی لازم است. به عنوان مثال، ممکن پس از یک نبرد خسته کننده منجر به مردان خود را به شکار است. بدون سرگرمی ساخته شده و ساختمان های مذهبی در قلعه خود را انجام دهد. به عنوان یک استاد دانا و رهبر عادلانه، شما می توانید احترام مردم لذت می برند، تا بازی بازی آنلاین Gallendor میدانهای خواهد شد بسیار ساده تر.

Gallendor میدانهای بازی آنلاین نیاز به نظارت مستمر بر تعدادی از شاخص. این است که اولا، افزایش سطح یگان های رزمی، که به اعتماد به نفس در مبارزه با بی رحم. دوم، توسعه فعالیت های علمی در آزمایشگاه صلاحیت خود را. شما نمی خواهید برای عقب ماندگی تکنولوژیک اجازه می دهد؟ سوم، جلوگیری از نرخ رشد افزایش مرگ و میر. همانطور که قبلا ذکر شد، از منابع انسانی بسیار بستگی دارد. اما نه تنها از خود، بلکه، البته، تعداد آنها. و اگر مردم خواهد یکهو می میرند، و سپس شما قطعا نمی sdobrovat! چهارم، آموزش و بهبود سربازان گونه های مختلف. اگر شما کمانداران، پیاده نظام، سواره نظام و جادوگران - این کلید موفقیت در جنگ است. پس از جنگ آنها را پشتیبانی و مکمل یکدیگر.

Gallendor میدانهای بازی آنلاین را به سطح تقسیم شده است. بازیکنان جدید را تشویق به انجام سطح آموزش به درک بازی، برای درک ماهیت آن است. به عنوان سطح پیشرفت در تمام زمینه ها در دسترس هستند. شما می توانید برای بهبود صنعت، گسترش مالکیت، رسیدن به ارتفاعات در علم و خواهد بود. حالا استراحت نیست! بازیکنان در طرف دیگر صفحه نمایش نیز در حال رشد و در حال توسعه، ارائه یک تهدید فوری برای شما. آماده به دفع حمله در هر لحظه!

آیا شک نیست که برنده جهان Gallendor میدانهای، شما حداکثر لذت بردن! آیا نمی شود که با پیچیدگی آشکار قرار داده است، چرا که شما و همان به اینجا می آیند باید بر طرف شود. خیس کردن فضای پر سر و صدا زنگ زنگ lyazganya پره جیغ از سربازان زخمی و فرماندهان گریه می کند با صدای بلند. گرافیک زیبا بر زیبایی از قلعه های قرون وسطی و شوالیه با شکوه قبل از تو ایستاده که اگر زنده است.

ما فقط می توانیم آرزو می کنم که به دور از شما، بازیکنان عزیز، روشن نشده بود دور موفق باشید!

 

بازی همچنین