Gameglobe

نام های جایگزین: Gameglobe

بازی Gameglobe مخلوطی از ژانرهای اکشن، ماجرایی، TPS، تلاش، مسابقه است. اما در واقع بازی Gameglobe یک ویرایشگر بزرگ با یک مجموعه بزرگ از ابزار مختلف است که هر کس می تواند ایده های خود را تحقق بخشند، شما می توانید بلافاصله پس از ایجاد بازی او ایجاد ایجاد و همچنین، به تحقق بخشیدن به ایده های خود را در اینجا از شما را تحریک این بازی است. بازی آنلاین Gameglobal شما می توانید کاملا رایگان از آن را در حالت F 2 P ( رایگان به [_2_ ایجاد شد ] بازی ).

برای شروع Gameglobal بازی شما باید یک کامپیوتر با این سیستم مورد نیاز را داشته باشد:

 • پردازنده سلرون دو - هسته 1. 6 گیگاهرتز یا بالاتر
 • کارت گرافیک G E F orce 8800 GS یا بالاتر
 • 1 GB RAM یا بیشتر؛
 • سیستم عامل ویندوز XP یا بعد از آن.
 • فضای دیسک برای حداقل 2 GB
 • با DirectX DX 9
 • اتصال به اینترنت
 • صفحه کلید؛
 • ماوس.

اگر کامپیوتر شما دارای این ویژگی ها، پس از آن مرحله بعدی ثبت نام Gameglobe

است
  1. برو به سایت بازی Gameglobe
  2. بالا سمت راست از ستون نام کاربری نام صفحه نمایش خود را وارد کنید.
  3. ایجاد یک رمز عبور و به یاد داشته باشید آن.
  4. و آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
  5. را مورد کپی رایت با کلیک بر روی جعبه چک.
  6. فشار دکمه سبز بزرگ زیر ثبت نام تا
  7. مراحل را طی کرده و مشتری بازی دانلود کنید.
  8. را وارد کنید اطلاعات خود را و شروع به ماجراجویی که شما خودتان را ایجاد کنید.

برای ایجاد جهان را به خود، بازی خود را با گلف زیبا و طبیعت آن، شما باید یک مجموعه گسترده ای از ابزارها برای ایجاد جاده های جنگلی، آبشارها، غارها، موانع، بیابان ها، مراتع پوشیده از برف و خیلی بیشتر فقط منتظر تصورات خود را. ایجاد یک اسکریپت به نوشتن داستان، ساختن یک شخصیت به یاد ماندنی و به اشتراک گذاری آن را با افراد دیگر. هر یک از ما همیشه از ایجاد بازی های خود را خواب دیدم، که برای اطمینان حاصل کنید، و آن را با بازی Gameglobe ممکن تبدیل شده است.

ایجاد شده در جهان شما می توانید بر روی آن توسط شخصیت خود را اجرا کنید. در ادامه به کنترل قهرمان خود را نگاه کنید. این بسیار ساده است به حرکت در جهان با استفاده از دکمه های آشنا خود را " W " " S " " A " " D "(تا، عقب، چپ، راست) به حرکت به کلیدهای جانبی استفاده می شود" Q "" E ". برای پریدن فضای استفاده و یا دکمه راست موس. کلید سمت چپ برای حمله و تعامل با محیط اشیاء، هم طناب شما می توانید کلید های جنبش و " R " " F " به منظور صعود تا نوسان گرفتن با استفاده از طناب یا پایین آمده است.

بازی Gameglobe وسایل نقلیه حال حاضر، از جمله SUV، با سورتمه حمل کردن، کامیون، و اسنوبورد. مدیریت پیچیده نیست. به منظور به ماشین می توانید از دکمه سمت چپ ماوس را فشار دهید تا به او و با استفاده از کلید برای رفتن به " W " " S " " A "" D ". چکش در بازی متصل به دکمه فضای به خروج از وسیله نقلیه استفاده می کنید بر روی دکمه " TAB "، برای سرعت بخشیدن به مطبوعات " W " و " S [ "برای _2_] ترمز. مدیریت تمام معنی مشترک حمل و نقل به طوری که شما را درک خواهد کرد که چگونه برای مدیریت اسنوبرد، کامیون و سورتمه حمل کردن.

بنابراین، بازدید از وب سایت، ثبت نام کنید و ایجاد یک بازی، یک شاهکار از ماجراجویی، جهان خود را با شخصیت های شگفت انگیز، خائنانی. بازی Gameglobe رایگان به شما می دهد فرصتی برای ایجاد بازی خود و به اشتراک گذاری آن با دوستان خود و جامعه Gameglobe . منحصر به فرد باشد و انجام آنچه آنها برای مدت طولانی می خواستم. در اینجا انتظار شما!

 

بازی همچنین