جنگ گنجه

نام های جایگزین: جنگ گنجه

GanjaWars بازی آنلاین - مرورگر رایگان بر اساس استراتژی نقش بازی رده RPG. کپی مجازی از جهان گانگستر های OOO توسعه "MediaSite." با وجود GanjaWars عنوان نشاط آنلاین می کند مواد مخدر را تایید نمی کند و مردم را تشویق به استفاده از آنها. در سال 2003، بازی آنلاین در زمان و موقعیت پیشرو در شبکه، و پس از آن رتبه خود را در حال سقوط نیست. این همه به لطف اصالت این پروژه، که قادر به علاقه بسیاری از علاقهمندان به بازی. کثیف، جهان بی رحمانه از جرم و جنایت شما را از شرکت کنندگان در تیراندازی خونین و درگیری های مافیای. GanjaWars بازی آنلاین - این یک فرصت منحصر به فرد برای تحقق بخشیدن به قابلیت های استراتژیک خود را برای نشان دادن تمام شجاعت و مهارت برای نشان دادن توانایی های رزمی است. بیا به این دنیا بد اخلاق برای زنده ماندن در آن و کمک به ایجاد ثبت نام GanjaWars. این بازی در دسترس برای هر کس است، به لطف خود سیستم مورد نیاز بی تکلف:

1) سیستم عامل Windows 2000، XP، ویندوز ویستا

2) پردازنده اینتل پنتیوم I تا 200MHz

3) حافظه 32 MB

4) یک کارت گرافیک مورد نیاز نمی باشد

5) اتصال به اینترنت

برای شروع GanjaWars بازی، بدون نیاز به دانلود و نصب کلاینت بازی. تاریخ در GanjaWars بازی - آن را فقط در پر کردن فرم ثبت نام. باید اطلاعات زیر را وارد کنید:

1) نام شخصیت بازی

2) جنس مرد یا زن

3) رمز عبور (تایید شده توسط دوباره معرفی) ایجاد

4) تعداد تصاویر نقاشی های حرفه ای طراح

ثبت نام GanjaWars پس از معرفی داده های ضروری را ارائه می دهد و حتی سلاح شما می خواهید بازی را شروع را انتخاب کنید. خصوصیات ارائه شده شما می توانید در همان پنجره به عنوان خوانده شده. بنابراین، شما می توانید دو یا ماکاروف تپانچه و تفنگ کلاشنیکف، تفنگ تیرانداز از خفا، و یا "مینی Dragunov" و یا وینچستر 1200 تفنگ ساچمهای است. معرفی می کند عجله، و رو به جلو - غوطه بی پروا در حوادث مواج gandzhubasovskih جنگ.

سیستم PVP شامل جنگ های زیر است:

- مبارزه متن

- نبرد گرافیک

- تلاش جنگ

متن مبارزه با ساده ترین و کوتاه است. جریان ترافیک اینترنت بسیار کوچک است. تاکتیک های نرم افزار در اینجا تقریبا غیر ممکن است.

در نبرد گرافیک در حال حاضر ممکن است بر روی صفحه نمایش برای تماشای این بازیکنان باشد. گرافیک ترویج درک واقع بینانه از جنگ، و خیلی جالب تر نبرد متن و گرافیک. شما از این فرصت برای تحقق بخشیدن به برنامه های استراتژیک خود را دریافت کنید. مبارزه با موانع پیچیده، بلکه پناهگاه های مختلف در دسترس هستند.

جنگ تلاش ها در یک جزیره دور افتاده است که در حفاظت از دشمنان جنگیدند. اما اگر شما تصمیم به پیوستن به مبارزه و بیرون از آن یک برنده، اشیاء با ارزش و سطح جدیدی از تبدیل شدن به پاداش مشروع خود را.

در این بازی GanjaWars آنلاین، را می توان به شرکت در این گروه ها مبارزه در میدان جنگ به عنوان تک (حریف خود را انتخاب کنید)، دوئل (ویژگی - ممنوعیت گول زدن)، مشترک (تا 30 نفر)، خیابان (هدف - رو نگه دارید از پول، تجربه و امتیاز مهارت)، حمله به اموال (دو اتحادیه در برابر یکدیگر).

البته، بازی GanjaWars غیر مسلح غیر ممکن است. انتخاب در اینجا بسیار گسترده است:

- تفنگ

- تفنگ تک تیرانداز

- خودکار

- تپانچه

- تفنگ ساچمه

- نارنجک

می سازد بسیاری از گلوله. از آنجا که این چند گلوله های همه دقیقا حتی خسارت به دشمن را ترک.

تفنگ تیرانداز از خفا دوباره می تواند آتش، اما کاملا قدرتمند است. استفاده از این سلاح توانایی شلیک از راه دور و نفوذ در زره است.

خودکار متقاطع بین یک مسلسل و تفنگ تیرانداز از خفا است. همچنین سلاح بسیار کارآمد می باشد.

تپانچه می تواند قدرت تخریبی در دست راست است. به ویژه به دلیل در هر دست، شما می توانید یک اسلحه برای استفاده از آنها به طور همزمان است.

تفنگ ساچمه حتی یک محدوده کوچک است، اما در غوغا ضروری است.

نارنجک نیز در محدوده نزدیک استفاده می شود، اما در یک شات بازدید دشمنان متعدد.

علاوه بر سلاح، GanjaWars بازی آنلاین فراهم می کند بازیکنان دارای امکانات ارتباطی مدرن و وسایل حمل و نقل. این می تواند یک تلفن همراه، ماشین، قایق و بیشتر. این چیزها را افزایش می دهد ویژگی های رزمی از شخصیت.

به طور طبیعی، هیچ چیز شما هیچ چیز را در همه می کنید. بنابراین، به منظور سرمایه گذاری در موارد لازم و مهمات مناسب و معقول ترتیب به کار، و یا به تجارت. مولفه های اقتصادی از این بازی به معنی انواع مختلف از خواص. این اشیاء به عنوان استخراج از معادن، فرآوری و تولید در صنعت خدمت می کنند. برای شروع به جمع آوری برخی از سرمایه، آن را باید در معادن، کارخانه ها و یا پایانه های تجاری کار می کنند. کار شما خواهد شد ساعات روز پرداخت می شود. است فرصتی را که به otpahat قرار داده، شما می توانید سرمایه گذاری خود را خرید وجود دارد. در تلاش برای ایجاد کسب و کار خود را برای به دست آوردن قدرت و نفوذ در عالم اموات.

بازی بازی GanjaWars آنلاین شما خواهد شد، در حال حرکت را از طریق سطوح. در آغاز، شانس خود را به سادگی حداقل. به عنوان مثال، از سه نوع دعوا، شما تنها می توانید متن استفاده کنید. تا سطح 5 یک انتخاب کوچک از مکان های که شما در حال کار بر روی یک معدن اورانیوم، و این کار از کار، می بینید، آسان نیست. اما با افزایش سطح در حال تغییر است اساسا. دیدگاه های جدید. در حال حاضر با شخصیت سطح 10 سمت راست کیفی را تغییر دهید. بنابراین شما می توانید، برای مثال، در حال حاضر خود را انتخاب کنید که به نبرد شرکت کنند. پس از همه، آنها در دسترس است. همچنین ممکن است برای پیوستن به یک اتحادیه.

برای شروع بازی در حال حاضر و مطمئن شوید که GanjaWars - یک بازی مناسب و معقول برای قوی، هوشمند، با حروف درشت، مردم خروجی که مشکلات را نمی ترساند. لذت ببرید و افتخار از دستاوردهای خود را! اجازه دهید شانس هرگز به نوبه خود به دور از شما!

 

بازی همچنین