گاراژ زباله

نام های جایگزین: گاراژ زباله

گاراژ زباله های بازی یک بازی بر خط مبتنی بر مرورگر است که شما اجازه می دهد تا چالش ها از صاحب افسردگی را است. بنابراین شما تصمیم به باز کردن روگرفت خود را. اما، البته، در این گاراژ زباله گاراژ آنلاین ، همانطور که در زندگی واقعی، شما باید شروع به کوچک، و از همان ابتدا. شما اتومبیل، خواهد شد که به تجارت روگرفت خود را با قطعات خودرو تحویل داده پیاده کردن و به طور مداوم گسترش اموال خود را. کشف جهان جذاب از گاراژ بازی زباله آنلاین .

قبل از بازی گاراژ زباله، مطمئن شوید که کامپیوتر شما در دیدار حداقل سیستم مورد نیاز مانند: پردازنده فرکانس - 2GHz، حافظه 1GB RAM، کارت گرافیک - 128MB.

ثبت نام گاراژ زباله در این بازی شما رو به زمان زیادی نیست و آسان:

1.                   در صفحه اصلی، انتخاب گزینه "ثبت نام".

2.                   نام شخصیت را وارد کنید.

3.                   یک رمز ورود ایمن را وارد کنید.

4.                   یک آدرس ایمیل معتبر وارد کنید.

5.                   انتخاب "ثبت نام" ثبت نام و گاراژ زباله های کامل شده است.

بازی زباله گاراژ به شما احساس دفن زباله خود مالک. وجود دارد، در انواع بسیار متنوعی از قطعات یدکی، بازیکن می تواند روگرفت خود را ایجاد کنید، اما یکی از جذاب ترین مقاصد گاراژ زباله آنلاین است که به گسترش محل های دفن زباله و تنظیمات. بازیکنان میتوانند از انواع ساختمان ها و اشیاء، که آنها را در محل های دفن زباله های منحصر به فرد می سازد ساخت. بازیکنان حتی می توانید دوستان خود را دعوت به تست افسردگی خود را زباله های گاراژ آنلاین و راهنمایی ارز را افزایش دهد.

در آغاز سفر خود را به شما یک حیاط کوچک و از بین بردن ماشین ارزان است. با توجه به مهارت های مدیریتی خود را، شما می توانید بازی و گاراژ زباله های بازی ایجاد یک کسب و کار موفق و، در نهایت، قادر به جذب مشتریان بیشتر. مشتریان بیشتر بدان معنی است که شما قادر به جذب مشتریان بیشتر و پول بیشتر بین بردن انواع دیگری از وسایل نقلیه مانند قایق و هلیکوپتر در گاراژ بازی زباله.

قراضه از اتومبیل، هلیکوپترها و دیگر تجهیزات را می توان به پول نقد پس از فروش از مشتریان مختلف خود تبدیل شده است. بازی زباله گاراژ ارائه می دهد بسیاری از ویژگی های جالب، جدا از نوسازی و گسترش افسردگی خود را، شما باید بسیاری از گزینه های دیگر: صعود از سطح به سطح، و سپس وسایل نقلیه که در محل های دفن زباله شما می رسند، بیشتر و بیشتر عجیب و غریب تبدیل خواهد شد. قطعات که شما نه تنها به شما اجازه می دهد برای افزایش تجارت خود را، اما همچنین به شما اجازه ایجاد اتومبیل خود را در گاراژ زباله آنلاین . ساخت ماشین خود را از بخش های مختلف و استفاده از آن برای شرکت در مسابقات.

البته، بازی خود را به گاراژ زباله به طور کامل در اطراف محل های دفن زباله خود میچرخد. در اینجا شما را بازی و گاراژ زباله messing با دستگاه شما، که موجب افزایش کار خود را به عنوان یک متخصص مکانیک.

شما حتی ممکن است قادر به ساخت ماشین خود را از تراشه می شود، شما می توانید این بازی را در گاراژ زباله از این کار شد. شما می توانید ماشین خود را با انواع بسیار متنوعی از اقلام تجهیز، و آن را یکی از سریع ترین سواری در گاراژ بازی زباله آنلاین . سپس شما می توانید ماشین خود را به رقابت با بازیکنان دیگر در منحصر به فرد PvP است ، که در آن بهترین بازی ماشین زباله گاراژ برنده را و درایو های شگفت انگیز، و همچنین.

گاراژ زباله بازی استراتژی است که طول می کشد ژانر تقریبا در فضای آنلاین دست نخورده منحصر به فرد است MMO . این بازی منحصر به فرد جهان گاراژ زباله را وارد کنید آنلاین و عمل دفن زباله خود را، ایجاد یک ماشین منحصر به فرد و رقابت با بازیکنان دیگر از سراسر جهان است.

 

بازی همچنین