باغ از زمان

نام های جایگزین: باغ از زمان

باغ از بازی زمان است که یکی از بازی های رایگان محبوب ترین (HOG) در اینترنت. این بازی بدون نیاز به دانلود وجود دارد، شما می توانید باغ از مدت زمان آنلاین را در مرورگر خود بازی راست آزاد است.

شما می توانید برخی از اماکن تاریخی - دیوارهای تروی، اهرام مرحله از مصر، برج ساعت لندن و باغ های معلق بابل در جستجوی اشیاء مختلف می باشد.

باغ از مدت زمان آنلاین فراهم می کند صدها ساعت برنامه های رایگان، از جمله چهار حالت مختلف بازی. بازیکنان همچنین می توانند دوستان، خواست تا در نقاط اصلی، ارسال آنها را هدیه و دعوت به حضور در باغ های خصوصی و دوستان برای کمک به آنها با quests آنها.

باغ از زمان ثبت نام می گیرد در زبان انگلیسی، به عنوان سایت از این بازی را با یک رابط زبان انگلیسی.

به منظور ثبت نام شما باید:

1. برو به وب سایت از بازی باغ از زمان.

2. در « ورود در » را کلیک کنید.

3. آدرس صندوق پستی خود را وارد کنید.

4. گام بعدی - رمز عبور را وارد کنید.

5. اگر شما حساب خود را ندارد، به دنبال اقدامات زیر شرح داده شده.

6. نوشتن آدرس صندوق پستی.

7. رمز عبور را وارد کنید.

8. نگه دار، به پایین لیست روز، ماه و سال تولد.

9. را فشار « شروع بازی » . پس از انجام این کلیک شما تصدیق میکنید که شما را به تمام قواعد بازی به توافق برسند.

باغ از زمان آیفون - این نسخه از بازی به طور خاص برای آیفون طراحی شده است.

بازی باغ از زمان شما چنین شخصیت هستید:

1. الستر ولز. او شریک زندگی و مربی شما است. فعالیت های عمومی خود را برای جامعه باز بودن و غیر طبیعی اخلاق کاری مشخص می شود. با این حال، او تمایل دارد تا خود را در همان راه به عنوان آن را به مسائل شخصی مربوط می شود.

2. النور لانسینگ گردشگاه. او یکی از اعضای قدیمی انجمن از زمان است. او در امکانات رشد از نظر مادرشاهی، و اغلب عمل درآمده است.

3. ریچارد ویکفیلد. او شخصیت کاملا قادر به بهبود زمان و روند زیرک. او محلی برای هر یک است. بسیاری از حوادث او را به ارمغان آورده اند بسیاری از بی اعتمادی همکاران خود.

4. لولو میلتون. او مد لباس و آن را تا بزرگ روح آزاد . این دختر سربه زیر نیست ، لولو خود زر و زیور اراستن عجیب لباس از دوره های مختلف زمان.

5. کوئینسی Bolthouse. او است ویکتوریا گیک . او ذهن درخشان و دری وری سخن گفتن او را به دست آورده نقش رئیس تکنولوژیست .

6. مگان Kher. او دیگر اخیر شخصیت در جامعه از پس زمینه امتیازات [_13_ است ] که نمی خواهم بحث در مورد. آن نسبتا چهره تازه آنقدر شناخته شده نیست.

باغ از زمان، شما می توانید به صورت رایگان بازی. و به یاد داشته باشید مهم ترین چیز برای این بازی شما نیاز به دانلود هیچ چیز اضافی نیاز ندارد. شما هم اکنون می توانید بازی را شروع کنید و لذت ببرید جلوه های ویژه آن است.

باغ از مدت زمان آنلاین - یکی از بازی های جذاب بسیاری از اسرار تاریخ، مکان های افسانه ای.

جهان از باغ های زمان را وارد کنید، می توانید بسیاری از تجربه های فراموش نشدنی و مطمئن شوید که در جهان که تاریخ مملو از بسیاری از رمز و راز و اسرار است.

موفق باشید به شما در این بازی مرموز!

 

بازی همچنین