Gargonia

نام های جایگزین: Gargon

بازی آنلاین Gargon - رایگان و مبتنی بر مرورگر، گاه به گاه شلوغ و موفق تمامی مراحل بازی است تا حد زیادی ساده. به منظور شروع به توسعه آن، شما لازم نیست برای دانلود و نصب هر چیزی. تمام آنچه که مورد نیاز است - به مرورگر خود و رفتن گام به گام ثبت نام Gargonia.

تاریخ در بازی Gargonia در مرحله اول ارائه می دهد یک بازیکن آینده فورا مشخص است که سمت او ترجیح رویارویی خود را طبقه بندی - به Gargonitam و یا تفنگداران دریایی. و اگر شما بر روی آرم از اردوگاه (و یا لینک با نام زیر آن) است، که کمتر از تعداد ثبت نام کلیک کنید، شما یک جایزه برای حمایت از تعادل داده شده است. سپس، هنگامی که شما در حال حاضر به Gargonia آغاز آنلاین، شما همیشه می توانید این اردوگاه را تغییر دهید. تعیین انتخاب، شما، به طور معمول، مشخص آدرس ایمیل خود را، که تحت آن نام شما را بازی خواهد کرد و تحت چه رمز عبور - وارد بازی. Gargonia ثبت نام اینجا را آسان و استاندارد.

منحصر به فرد Gargonia بازی آنلاین ارائه می دهد که تداوم گیم پلی را از طریق "استقلال" از اعمال شخصیت خود را. این است که، اگر شما و یا خروج از بازی نیاز دارید، یا خاموش کردن کامپیوتر شما، شخصیت خود است که دیگر در امور محوله به او مشغول اند. شما می توانید آن را به کار می کنند، و پس از آن بازگشت به بازی را برای حقوق و دستمزد او گذاشته شد.

بازی Gargon دارای واحد های پولی خود را - برخی از نشانه های که شما می توانید یک کار کنید، ضرب و شتم دشمن و یا پیدا کردن در هوش. برای پول واقعی غنی سازی نشانه کار نخواهد کرد - آن را تنها در بازی ارز Gargonia است. بازی بدون آنها، با این حال، دشوار خواهد بود، چرا که این پول اجازه می دهد تا بازیکن را به خرید چیزهای مختلف برای بهبود خانه، و یا اتحاد خود را برای بهبود عملکرد.

به هر حال، در مورد ویژگی های. دوام مسئول کاهش آسیب صورت گرفته است. قدرت - برای نیروی ضربه در هنگام حمله در جنگ. تحرک - برای طفره رفتن از حملات دشمن. مواد غذایی - برای نشاط. اطلاعات - برای بازدید بحرانی (کسانی که باعث بیشترین آسیب را) در طول نبرد. افتخار - برای موقعیت در رتبه بندی از بازیکنان. Gargonia بازی آنلاین شما را تضمین پیشرفت ثابت به لطف تولید مستمر از تجربه تاثیر می گذارد سطح بازی خود را.

هنگامی که شما شروع به بازی بازی آنلاین Gargonia، شما یاد بگیرند که شما نه تنها می تواند ساخت، بلکه برای بهبود خانه های خود. سوپ:

• خانه - با هر سطح جدید از ساختمان اضافه می کند یک اسلات اضافی برای چیزهایی

• خشم سپر - را برای حمله به دشمن مفید است، به عنوان آن را افزایش می دهد قدرت.

• خشم نماد - افزایش ظرفیت حمله.

• قفسه سینه - حفظ نشانه های خود را در دسترس بودن دشمن

است

• سپر افتخار - خواهد قدرت دفاع را افزایش می دهد.

• سمبل افتخار - افزایش ظرفیت دفاع.

• نشان ها درخت - اگر شما یک سطح چهارم و بالاتر، آن را برای شما به یک منبع پایدار درآمد؛

• راه - کمک در پیدا کردن مخالفان مناسب؛

• حصار - قدرت بازیکن در حمله به مقدار سطح مصرف را افزایش دهد.

بازی بازی آنلاین Gargonia - در میان رویارویی دو اردوگاه - "دریایی" "Gargonitov" و متحده در گروه و یا اتحاد، قهرمانان این بازی می تواند به جنگ و ایجاد اتحاد، در حالی که در ساخت و ساز مسکن و توسعه قلعه خود مشغول اند.

بنابراین، Gargonia بازی آنلاین است که شما را صد در صد سرگرم کننده، چرا که شما را انتظار و شخصیت های شیک و bessmetnoe تعداد quests و مبارزه با سیستم های سرگرم کننده ... فقط به حساب نمی آید. شجاع باش، و می دانم از تجربه تمام دامنه پیش بینی بازی ماجراجویی، با طنز و شوخ طبعی طراحی شده است. برو جلو و شروع به بازی Gargonia!

 

بازی همچنین