Guzzlers گاز شدید

نام های جایگزین: Guzzlers گاز شدید

بازی Guzzlers گاز افراطی عمل مسابقه مدرن است. Guzzlers گاز شدید - یک بازی کاملا جدید است که شما را با پویا، خشونت، پرخاشگری، و پر از سلاح های مسابقه اتومبیل رانی خیره کردن.

بازی Guzzlers گاز و افراطی شما می توانید در وب سایت رسمی بازی دانلود کنید. دانلود بازی شما نیاز به ایجاد سرویس گیرنده بازی کنید.

در بازی Guzzlers گاز شدید شما خواهد شد قوانین ظالمانه است. این بازی دومین عنوان در Guzzlers گاز شدید - این مسابقه برای زنده ماندن. این بازی باعث می شود جوش خون در رگ خود را.

گاز Guzzlers شدید - یک شاخه جدید از عمل مسابقه در جهان، با تشکر از جنگ شدید و بی رحمانه.

به منظور برقراری ارتباط با دیگر بازیکنان در بازی Guzzlers گاز شدید شما نیاز به ثبت نام در انجمن. این به شما این فرصت را نه تنها به آموختن بسیاری از اطلاعات مفید در مورد بازی، بلکه برای پیدا کردن دوستان جدید می دهد.

برای شروع بازی Guzzlers گاز شدید کامپیوتر شما برای دانلود اولین نیاز و سپس نصب کلاینت بازی. توسعه دهندگان بازی ها توصیه قبل از بازی در مورد ویدیو Guzzlers گاز افراطی را ببینید. آن را به شما با تمام ویژگی های بازی گرفت.

قبل از دانلود کلاینت بازی، بررسی کنید که آیا پارامترهای دیدار با سیستم مورد نیاز برای بازی:

1) دو هسته ای 2. 0 گیگاهرتز - پردازشگر.

2) 2 GB - RAM.

3) 12 GB - HDD.

سپس بازی Guzzlers گاز و افراطی شما در ماشین خراب قدیمی شروع به بازی کند. به تدریج، شما توسعه و ایجاد راه خود را به اتومبیل خارجی جدید، که در سرعت، ظرفیت و ویژگی های دیگر متفاوت است.

در بازی Guzzlers گاز و افراطی شما پول را از طریق مسابقه آدرنالین، و همچنین به عنوان عرصه نبرد ویژه درآمد.

در اینجا انتظار شما صدها نفر از وسایل نقلیه، سلاح، قدرت یو پی اس، آهنگ های افراطی و ارتقاء. به عنوان بازی عبور باز خواهد شد تا حالت های جدید، ماشین ها و آهنگ های.

هنگامی که شما در کسب مقدار سنگین از پول شما می توانید ماشین خود را بهبود بخشد: تغییر ظاهر و تنظیمات آن است. شما همچنین می توانید پول به دست آورده خود را صرف در ارتقاء شغلی، درآمد شهرت.

بازی گاز Guzzlers افراطی دارای ویژگی های زیر:

1) 12 ساعت گیم پلی.

2) تک نفره.

3) هفت حالت های مسابقات مختلف. چهار تیم به طور همزمان می توانند شرکت کنند.

4) هفت مکان، بیش از 500 کیلومتر از جاده ها، و همچنین هشت عرصه بازی.

5) جوایز، 12 تفنگ و به دست آوردن.

6) ماشین که شما می توانید سفارشی (تغییر رنگ، برچسب، چرخ).

7) حمایت مالی و مسیر مسابقه منحصر به فرد.

8) بازی کردن با رباتها.

9) امکان اتومبیل خود را به گزینه های ارائه.

10) اثرات غیر معمول و کیفی.

11) فرمان پشتیبانی، جوی استیک، صفحه کلید، و غیره

12) دریای طنز.

تاریخ جهان شدید Guzzlers گاز شدید. شرکت در انواع مختلف نژاد: حمایت، مسابقات قهرمانی. اشغال مقام اول و تبدیل شدن به بهترین بازیکن در Guzzlers گاز شدید.

 

بازی همچنین