Gatling به چرخ دنده

نام های جایگزین: Gatling به چرخ دنده

سیستم مورد نیاز:

پردازنده: 2 هسته اینتل اواز یا موسیقی دو @ 1. 8 گیگاهرتز / AMD پردازنده های Athlon 64 X2 4000 +

RAM: 2GB

ویدئو: 256 MB

فضای دیسک: 2 GB

Gatling به چرخ دنده - تیرانداز بازی است که در جهان ایجاد شده توسط تمام قواعد سبک steampunk تنظیم شده است. این عمل به طور کامل در یک بازی پوسته محصور، حکومت زمان واکنش، دقت و صحت پخش و کالیبر تفنگ خود را. Gatling به چرخ دنده بازی داستان چگونه اندک به عنوان یک امپراتوری بزرگ می خواهد به دست خود را بر تمام منابع فراوان در جهان است، با استفاده از هر وسیله و روش ها، کشتن هر کسی که جرات نداره برای نشان دادن مقاومت disdaining نمی گوید. اما در جهان Gitling دنده غیر ممکن است بدون قهرمان و یک نفر که تصمیم گرفته است برای به چالش کشیدن امپراتوری تشنه به خون وجود دارد. در رأس مبارزه راه رفتن شخصیت روبات خود به نام مکس Brawley جرات جلوگیری از پیشروی مهاجمان.

بازی

Gatling به چرخ دنده، که باید به بازی سرعت و با دقت، متشکل از لایه های چندگانه، و هر یک از آنها شما باید به انتظار یک توده عظیمی از دشمنان. هر یک از پنج فصل ماموریت Gatling به چرخ دنده ها تنها بستنی ندهید با دشمنان و آنها باید به یک مرد را نابود، در غیر این صورت شما نخواهد بود قادر به انتقال. ما سربازخانه گسترش بپرسید، پایین آوردن یک برج آب، و یا منفجر کردن فرودگاه، اما ما همیشه چیزی برای شکستن بپرسید، منفجر کردن و یا از بین ببرد. Gatling به چرخ دنده بازی متفاوت است انواع زیادی از اهداف، پس ما پرتاب دیدار خواهد کرد و نارنجک و بمب افکن های سنگین، و قطار، همه از آن خواهد شد توسط میدان های مین، بیل، پرتاب لاگ بزرگ، و کلاسیک این ژانر تکمیل - بزرگ، اشغال نیمی از کارفرمایان محل در پایان هر از سطوح. Gatling به چرخ دنده، بازی که ما تنها می تواند امکانات محدود از خز - pulamety، ضد تانک، راکت انداز و مهارت خاص به عنوان یک موج انفجار ویژه ای است که همه چیز را در اطراف از بین می برد. موج، یک سلاح بسیار قدرتمند است، و تنها یک بار در هر ماموریت در دسترس است.

ارتقاء

در هر یک از مکان Gatling به چرخ دنده میله طلا، که ارزش به جمع آوری با دقت پراکنده. کسب پول است بنابراین شما می توانید در فروشگاه صرف، قبل از هر سطح دسترسی. مورد در این فروشگاه به عملکرد افزایش اسلحه و یا خز از زره پوش خود را است. اما این همه نیست، مخالفان را شکست داد و سبب به شما پاداش های ویژه، آجیل، که همه فروشگاه همان شما می توانید بهبود ویژه خرید و تزئینات برای پوست شما. همچنین آجیل ها می توانند حیوانات دست خرید به گوشت چرخ کرده را برای شما در سراسر سطح بازی. پویا و پر از دیسک بازی دارای بخش Co-Op از بازی هنگامی که شما می توانید ماموریت بازی برگزار خواهد شد در دوم این شرکت را، که در این صورت این بازی خواهد بود یک شخصیت جدید - برادر یا خواهر از حداکثر، که آن هم یک هنرمند خواهد راه رفتن مبارزه با ربات خود را اداره کند. از تمام مزایای استفاده از این بازی را کامل عملکرد تقریبا کامل بصری، که در آن تصویر غنی و رنگارنگ چشمک می زند ثابت از انفجار است و صیقل با برس گردان گذشته پوسته شخصیت از اندازه و فعالان مختلف.

 

بازی همچنین