ژنوم

نام های جایگزین: ژنوم

ژنوم آنلاین - چند نفره بازی استراتژی افراد فضای فوق العاده. محل توسعه رویدادی ذهن دمیدن کهکشان GENESIS-1 است. فاصله از زمین به آن میلیون ها سال نوری است. تازه وارد خواهد شد پرنیان موجودات مختلف است که به نظر می رسد غیر قابل درک به او و شگفت انگیز احاطه شده است. که این موجودات عجیب و غریب و ساکن یک کهکشان دور. قبل از اینکه شما خواهد شد وظیفه - یک محل مناسب و معقول را به نفع نژاد خود را، که نمایندگان، توسعه خود را از باکتری های اولیه در نهایت متکی به خود ساکنان منحصر به فرد از جهان آغاز شد. شما نژاد خود را ایجاد خواهد شد و قطعا آن را به آینده ای روشن تر. سرزمین مجازی بیشتر قادر به مهاجرت بهتر خواهد بود. پراکنده در هر گوشه ای از نمایندگان جهان از نژاد خود را نشان می دهد موفقیت های مورد نظر. بازی ژنوم - سپس فشار را به سمت از ساکنان سابق، به طور مداوم با آنها مبارزه، و نشان دادن آن گستاخ که خود را اربابان در اینجا در نظر بگیرید، قدرت خود را، ابتکار، و یک تاکتیک عاقلانه. کسی جرات نداره در راه خود را! راه برای یک کهکشان فاتح فوق العاده جدید!

لذت بردن از گیم پلی بازی را می توان تقریبا هر کامپیوتر است. پروژه بازی ژنوم موجود به مخاطبان گسترده ای از کاربران به دلیل سیستم مورد نیاز کم است. علاوه بر این، دانلود اختصاص ندارد. بازگشت به وسعت کیهانی کمک به ثبت نام ژنوم. برای ایجاد یک حساب، شما نیاز به وارد کنید در نام کاربری خطوط مناسب، آدرس ایمیل و رمز عبور. به خاطر داشته باشید که حساب کاربری ایجاد حاکی از پذیرش قواعد بازی، به آشنا با آنها آن را در آغاز خوب باشد.

شما ممکن است در حال حاضر به حال از خودمان بپرسیم، چرا در حال توسعه در سیاره همیشگی ما زمین نیست؟ چیزی است که کره زمین پر از بدبختی به طور ناگهانی ظاهر نزدیک به انسان است. جنگ های ویرانگر منجر به این واقعیت است که یکی از بی نقص نیست، زمین به سادگی فرو ریخت. فاجعه هسته ای قریب الوقوع اخراج از بازماندگان سطح سیاره است. در arks غول آنها رفت و به پناه در فضا. در طول قرن ها سرگردان به منظور زنده ماندن و usovershestvovaniya جوهر انسان یک پروژه تحت عنوان "ژنوم" راه اندازی شد. بله، به لطف این پروژه مردم گرفتن قوی تر، سخت تر، ذهنی هوشیار. حتی مالک به کار ماشین آلات تبدیل شدن به یک واقعیت است. اما تمام این تغییرات باور نکردنی، متاسفانه، گرفته شده با ارزش ترین از یک نفر می تواند در زندگی سابق خود - روح. چنین افرادی به عنوان داستان می رود، یک بار در GENESIS-1 وارد شد و از شرایط پیش بینی نشده مجبور به انجام فرود اضطراری و پس از آن متوجه شدم که پشت در فضا است هیچ راهی وجود دارد، و باید برای دریافت، مکان های ناشناخته جدید. خوب یا بد، چه آن چیزی است که بیش از یک چنین سفر طولانی بود - قاضی توسط رویدادی که بیشتر تکامل یافته اند. افرادی که در حال حاضر می دانیم و به دلیل جهش های متعدد در کهکشان دشوار است به استاد است و به سرعت تبدیل به یک موجودات زیادی به طوری که فولاد تمایل به برنده شدن سیارات بیشتر و بیشتر. و هنگامی که شما بازی ژنوم تصمیم گرفته اند، شما را به شرکت در این مبارزه، دیوانه قدرت را در وسعت فضا. عوامل مختلف تاثیر می گذارد که چگونه بسیاری از سیاره خواهد بود قادر به ضبط. اما خیلی بستگی به تلاش.

بازی ژنوم ارائه می دهد دعوا فراموش نشدنی. هر پیروزی است که این جایزه را در فرم از زیست توده است که مصرف اصلی مشخص شده اند. این کمک می کند برای تغییر استخر ژن موجودات زیست توده، و در نتیجه ویژگی های مبارزه با آن است. اگر مبارزه ابدی نیست، پیشرفت غیر ممکن خواهد بود. تا آماده شدن برای زندگی طوفانی است! اگر شما می خواهید برای ذخیره کردن در یک سیاره جمعیت با شروع این نزدیکی هست، به آنجا سفر. موجودات ایجاد شده نیاز به پمپاژ. همه آنها با پارامترهای مانند ژن (تولید مثل، سطح سازگاری، مقاومت، رفلکس، استقامت، سوخت و ساز بدن، هوش) وقف، جهش (اجازه می دهد برای ایجاد موجودات منحصر به فرد)، جمعیت (تعداد نوع خاصی از موجودات)، زیست توده (نوعی از پول رایج در بازی) و سطح (افزایش با توجه به انباشت تجربه). این بازی به شما می دهد توانایی ژنوم برای تغییر DNA از موجودات و قدرت را به تسخیر سرزمین پهناور - خب، چه چیز دیگری برای ارضای جاه طلبی های خود مورد نیاز است؟ شروع بازی بازی آنلاین ژنوم در حال حاضر، و شما به تدریج به پتانسیل کامل از پروژه اصلی را باز کنید. ما فقط می توانیم برای شما آرزو موفق باشید! اجازه دهید تمام برنامه های ما به حقیقت می پیوندند!

 

بازی همچنین