آلمان کامیون شبیه ساز

نام های جایگزین: آلمان کامیون شبیه ساز

بازی آلمان کامیون شبیه ساز بازی های کامپیوتری منحصر به فرد از نوع خود است، دلیل آن است که به کار سخت از رانندگان کامیون اختصاص یافته است. این بازی در شبیه ساز سبک طراحی شده است.

بازی آنلاین آلمان کامیون شبیه ساز، شما می توانید وب سایت رسمی این بازی را دانلود و یا سفارش یک نسخه دیجیتال از بازی (بر روی دیسک).

دانلود بازی آلمان کامیون شبیه ساز، شما می توانید فایل تورنت اگر در این وب سایت است که توسط این ویژگی ارائه شده است. در وب سایت رسمی از این بازی نیز دانلود کنید آلمان کامیون شبیه ساز رایگان غیر ممکن است. او باید قبل از سفارش و خرید.

قبل از اینکه شما شروع به بازی در آلمان کامیون شبیه ساز را مشاهده کنید اگر کامپیوتر شما با سیستم مورد نیاز برای بازی:

1) 2.4 گیگاهرتز - پردازشگر.

2) 1 GB - RAM.

3) 1 GB - HDD.

در بازی های کامپیوتری آلمان کامیون شبیه ساز شما بازی خواهد کرد، با شروع با یک راننده کامیون حرفه ای متعارف. برای خرید واگن خود را به شما نیاز به کسب درآمد. اما این پایان هدف شما این نیست، شما باید برای به دست آوردن کامیون ها بیشتر و بیشتر، گسترش منابع خود را.

سپس شما نیاز به استخدام راننده و خرید پارکینگ برای اتومبیل. شما آنها را خرید در آلمان که شما نیاز به ایجاد امپراتوری منطقی منحصر به فرد خود.

به منظور تسهیل در خرید خود، توجه شما را به صورت یک نقشه دقیق از آلمان و هجده او بزرگترین شهرستانها داده شده است.

این بازی در حال حاضر آلمان کامیون شبیه ساز توسعه حالت حرفه ای و بهبود نظام اقتصادی است.

شما باید در بازی آلمان کامیون شبیه ساز نه تنها به گسترش ناوگان خود را، اما مراقب برای او باشد. به روز رسانی کامیون خود را به سطح حداکثر است که آنها را بیشتر درآمد.

به منظور که شما می توانید در روسیه بازی، شما نیاز به بازی بیشتر آلمانی دانلود آهنگ شبیه ساز نرم افزار، و سپس آن را نصب کنید.

پس از آن توسعه استراتژی اقتصادی منحصر به فرد آن است که به شما سود به ارمغان بیاورد. استخدام بهترین کارگران و خرید فقط کامیون های با کیفیت، با وجود این واقعیت است که آنها را می توان بهبود یافته است. گسترش منابع خود را با خرید شعبه در نقاط مختلف آلمان.

[_0_ کار شما را تنها بین شهرستانها از آلمان سفر خواهند کرد. بار، مقدار و منطقه را انتخاب کنید برای خودتان ارسال کنید.

شما لزوما باید به دنبال وضعیت حمل و نقل خود، توجه به مقدار سوخت در اتومبیل.

بازی آلمان آهنگ شبیه ساز گسترش در سراسر جهان نیست، و تنها تعداد کمی از کشورهای: آلمان، اتریش، روسیه، بریتانیا، لهستان، اسپانیا، مجارستان، جمهوری چک، اسلواکی، فرانسه و اسکاندیناوی.

کاوش تمام راننده کامیون شرایط حرفه ای را با بازی آلمان کامیون شبیه ساز. امتیاز به این شبیه ساز های غیر معمول، آن را ویژگی های و مزایای.

تبدیل به یک راننده کامیون واقعی، که قدرت برای مدیریت امپراتوری خود را به حال: به شرکت در حمل و نقل توزیع، پارکینگ خرید و کامیون ها، و همچنین انتخاب کارکنان.

 

بازی همچنین